Mobilyalara sihir yapn kaplayarak

Konusu 'Dekorasyonda ip uçları, püf noktaları' forumundadır ve 1yasmin tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : 1yasmin
  1. 1yasmin

1yasmin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar aklınızda bulunsun eminim birgün lazım olacak :dance:şöle başlayayım anlatmaya evdeki herhangi bir mobilyanızdan sıkıldınız değiştirmeyi düşünüyosunuz ama olaki değiştiremediniz hiç üzmeyin kendinizi çünkü az masraf çok hünerle mobilyanızı kendiniz yenileyebilirsiniz artık hemen heryerde bulunan kendinden yapışkanlı kaplamalar var onlardan alıyosunuz ve kolları sıvıyosunuz kaplıyosunuz istediğiniz mobilyayı. valla gelip gören yeni almışsınız sanıyo ne zaman değiştirdin falan diyolar yani değişmediğimi söylüyorum dalga geçiyorum sanıyolar anlatıyorum böle böle diye şaşırıp kalıyolar ve tabi kendileride yapıyolarrrrr alkisalkisalkishem masrafı az hemde inanılmaz yenileniyosunuz isteğin rengi deseni sen seçiyosun ama sölim biraz uğraştırıyo eğer kaplamayı düşündüğünüz şey oymalı ise onuda hayal gücünüzü kullanıp sadece oymaların içini kaplıyosunuz oda çok güzel oluyo düzse tamamını kaplıyosunuz ama kaplamalrın iki çaşidi var benim anladığım kaliteli olanı istemeye özen gösterin aman kaplanan mobilya nasıl olur demeyin deneyin ufacık bir mobilyada ben mutfak dolaplarımı kapladım çok güzel oldu bide yatak odama deneyeyim dedim biraz değişiklik olsun diye o dahada güzel oldu yani düzgün yapabilirseniz çok güzel oluyo bide aklınıza sonuçta kağıt dayanıklı olmaz gelmesin hiçbişey olmuyo tıpkı mobilya gibi kullanışı kaplama diye daha fazla özende istemiyo temizlik olarakta daynıklı opuyorumnanaktan bilginize sevgiler

2. 31 Temmuz 2009
  3. EU3

EU3 Guest

Aa keske resım ekelseydın bızde yaptık banyo dolabımız degıŞtırıdk kaplamayla :)

4. 2 Eylül 2009
  5. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım merak ettim bende..resim resim resim :ecrin_bebek:

6. 6 Eylül 2009
  7. aylin590

aylin590 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar bende evimi bu şekilde yenileyenlerdenim hatta klozet takımımıda bu şekilde yaptım kağıdın desenlerinden şekiller çıkararak ayaklı lavobamın ayaklarınada serpiştirdim takım gibi oldu. banyo dolabımıda aynı şekilde kapladım. görenler inanamıyor. ben cıvıl cıvıl evlerden hoşlanıyorum mobilyalarım çok yönlü kullanabilecek gibi dolaplardan oluşuyor ister mutfakta ister yatak odasında istersem çocuk odasında ufak değişikliklerle kullanabiliyorum. şiddetle tavsiye ederim hem çok güzel oluyor hemde kendinin başardığı bir şey çok zevk veriyor insana. resim eklemeye çalışacağım nasıl eklenir bilemiyorum deneyeceğim.

8. 6 Eylül 2009
  9. Masumiyett

Masumiyett PEGASUSUMLA FİRARDAYIM;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ama arkadaşlar resim olmadanolmaz ki...
    resimleri bekliyoruz sizden:nazar:

10. 6 Eylül 2009