Moda İle İlgili Tüm Sorularınızda Stil Danışmanız Bu Topikte Yardımcı Olacaktır.

Konusu 'KK Vitrin - Üyelerinden Seçmeler' forumundadır ve Summer tarafından 2 Şubat 2007 başlatılmıştır.

2 Şubat 2007
    Konu Sahibi : Summer
  1. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben size yardımcı olmak için stil danışmanlığı yapabilirim oldukça iyiyimdir bu konuda zaten moda&still bölümündeyim sadece resminizi ve istediğiniz yansıtmak istediğiniz ruh halinizi söyleyin yardımcı olurum ayrıca boydan resim olursa daha iyi olur

didoshun notu:Kızlar bundan böyle;
    ögrenmek istedigimiz, merak ettigimiz, yardıma ihtiyac duydugumuz soruları ayrı ayrı soru baslıgı acmak yerine bu baslik altından
    soralım - cevaplayalım birbirimize yardimci olalim :)

bundan sonra soru basliklari islem görmeden silencektir :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Temmuz 2008
  2. 8 Ocak 2008
  3. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kendine has stili ilk önce ruh haline göre düzenleyebilirsin ben öyle yapıyorum
    eger diğer senin yaşıtlarından farklı olmak istiyorsan değişik şeyler yapmayı dene klasik olma örnek olarak kısa bir şortun altına tayt yada desenli kilotlu çorap giy saçlarını dağınık değişik bol bir topuz yap altına converse çok hoş durur üzerine kısa bir motn veya kısa ne varsa ve tabiki fular egr hava güneşliyse güneş gözlüğünle çantanla muhteşem olursun canım yada sloganlı t-shırtler saçlar değişik dalgalr yapıp hep sportif hemde çılgın olabilirsin yada bambaşka bir elbise giyerek onu daha farklı hale getirebilirsin ben örneğin bol elbisemin üzerine bolero giymiştim altına babetle saçlarımıda topuz yapmıştım gayet şık olmuştu böyle şeyler yapabilirsin işte a.s.

4. 8 Ocak 2008
  5. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ilk önce teşekkür ederim canım hem spor giyinmeyi ayrıca şık giyinmeyi seviyorum demişsin belkide spor giyinmekle beraber şıkda olabilirsin..
    adidas veya nike ların güzel yürüyüş için özel eşofmanları bulunuyor alışverişe giderken,normal günlük hayatta arkadaşlarına bile giderken hafif makyaj gözlüklerin ona uygun küpelerin ile hem şık hemde sportif olabilirsin gelelim kilo işine koyu renkler tercih et siyah tabiki en önemli kapatıcımız dar şeylerden uzak dur kotlarda genellikle boyun kısa olmadığı için ispanyol paça kesim tercih edebilirsin yada düşük bel hani şu hepsi kızlarının giydiği bol pantolonlar varya onlardan giy üzerine dar koyu bluz giy dert etme eğer dikkati göbeğine çekmek istemiyorsan büyük bir kolye yada fular tak yerimseniben

6. 7 Mart 2008
  7. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    biraz geç yazıcam özür dilerim herkesden..
    bende senin gibiyim doğru renk seçiminde kahverengi renk pek yakışmaz ilk önce onu söyliyim gri,füme,mor,kırmızı,siyah,krem asil gösteren renklerdir sana yakışacağınada eminim yazın ise daha çok güneşlendiğinde hafif bir bronzluk olduğunda ise sarı renk yakışabilir ama sarının tonları vardır her tonu güzeldir yani sarının sana yakışanını seçmelisin senin dediğin bilgi aslında doğru örneğin bende pek sıcak renkler giymem ama kırmızı ve mor gayet yakışır yazın sıcak tonlarda renkli kıyafetler giyebilirsin aslında kahve tenine çok yakışır gayet iyi bir seçim yanlız bende kahve gözlüyüm saçımı bu yaz kumrala boyatıcam gözün koyu diye açık renklere boyatmaktan korkma kahve renkleri güzel özellikle palette nin kahve serisi çok hoş onada bakabilirsin canım a.s.

8. 7 Mart 2008
  9. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hemen cevap vermek istedim yarın gidiceksin galiba biraz geç yazdım mini dar bir etek üstüne bol dekolte bluz hoş gider üzerine bolero giyersin gayet hoş olur ayrıca boyun uzun olduğu için mini etek mükemmel olur

10. 15 Nisan 2008
  11. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    pek bu konuya bakmıyordum ama artık bütün sorularınıza cevap vereceğim arkadaşımızın dediği gibi vücüut ölçülerin bence gayet güzel bende dar kot giymeyi çok severim ama benimde senin gibi hissttiğim çok zaman oldu çözümüm alt olarak dar tercih ediyorsan üzerine bol t-shirtler bluzlar deneyebilirsin artık zaten bu çok moda umarım yardımcı olmuşumdur..:eek:

12. 15 Nisan 2008
  13. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    baya geç yazdım özür diliyorum herkesten öncellikle straplez elbiseler terxih edebilirsin etek boyu çok uzun olmaması senin için daha iyi olur hem boyun kısa gözükmez çantada bu sıralar küçük el çantaları moda her mağazada bulabilirsin ayakkabı tercihinde eğer rahat olmak istiyorsan şık babetler olabilir ama yok illada topuklu ayakkabı olcaksa platform topuklu ayakkabılar çok şık duracaktır ayrıca çok desenli,çicekli elbisiler tercih etmemeni öneririm..eteğe gelince beline dar yapışan mini eteğin üzerine dar askılı bluz giyebilirsin onun üzerinede belden yukarda bir ceket giyebilirsin altına
    platform topuklu ayakkabılar olabilir bu daha rahat bir seçim tabi bence elbise giy dediğim gibi starplez ve mini olması senin için daha iyi olacaktır vücudun eşit görünür böylelikle..

14. 13 Mayıs 2008
  15. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    rengi falan çok güzel esmerlere bu renk tonlar çok yakışır eğer zayıfsan bu kesim çok yakışır

16. 26 Mayıs 2008
  17. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    eger göbeğin ve kalcan varsa gögüs kısmı dardan aşağıya bollanan yada bel kısmında kat kat görüntüye sahip olan tipte bir gelinlik tercih etmen daha uygun olur

18. 26 Mayıs 2008
  19. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gayet güzel bir elbise yanlız boyun 170 civarıysa daha güzel taşırsın fazla kg nun olmaması elbiseyi mükemmel kılar beyaz tenliyim demişsin bu renkler beyaz tenlilere çok takışır