Model,Manken,Stand,Fuar hostesleri

Konusu 'Mesleklerimiz ve Biz' forumundadır ve _lal_ tarafından 9 Şubat 2008 başlatılmıştır.

9 Şubat 2008
    Konu Sahibi : _lal_
  1. _lal_

_lal_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar tam ciddi bi meslek olarak saymasam da, öğrencilikte bence ek harçlık için iyi bir kazanç kapısı. ama bu sektörde de hakkımızın yenmesi çok karşılaşılan bişey. gelin sorunlarımızı,önerilerimizi paylaşalımşakkıdı

2. 19 Şubat 2008
  3. Alice in Wonderland

Alice in Wonderland Bir bebek yuttum sanki ... Üye

Beğenildi:
    1.329
    Ödül Puanları:
    238
    bende üniversitedeyken hobi niyetine ajansa kaydoldum bi çok ajanstan teklif aldım ama bu yüzden mankenlik,fotomodellik yapmak isteyen arkadaşlara kaliteli ajanslarla çalışmalarını tavsiye ederim ayrıca bu işi harçlık çıkarmak için düşünen arkadaşlarıma mümkünse çalışacagınız ajansla başwuru imzalamayın size uygun iş olduklarında sizi çagırıyorlar zaten.çünkü ben öle bi hata yaptım 2 sene sözleşme imzaladım ve çagırdıkları her işe gitmek zorunda kalıodum.şimdiden şansınız bol olsun :KK66:

4. 21 Şubat 2008
  5. arienelensar

arienelensar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende daha yeni düşünmeye başladım.part time çalışabileceğim bir iş ararken arkadaşlarım tavsiye etti.aslında başka bir işte çalışıoyorum ama maalesef borçlar hiç bitmiyor.daha önce okurken yazın yapıyordum çok yorucu bir iş ama part time yapılacak çok fazla iş seçeneği yok.acaba yapan arkadaşlar ajans önerebilirlermi istanbulda.

6. 21 Şubat 2008
  7. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    izmir marble fuarında gorusuruz kızlar şakkıdı

8. 6 Ağustos 2008
  9. nur_tfk

nur_tfk İktisatçı birikim cadısı! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızar ya böyle çalışılabilicek sağlam ajanslar varmı fikrinizi sorayım biçok yerden modellik fuar hostesliği teklifleri aldım ama malum reddettim :KK43: piyasayı tanımıyorum yardımlarınızı bekliyorum :))

10. 6 Ağustos 2008
  11. Pamuk

Pamuk Guest

ben arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim bir ajansa, bizimle ilgilenen kişi işten ayrılana kadar güzeldi ama sonradan ilgilenmeye başlayan adamdan çok rahatsız oldum ve çağırdıkları işlere gitmedim bir daha... ama şu işsizlik zamanımda tekrar yapmayı düşünüyosum açıkcası, hiç yoktan para kazanırım belki

12. 21 Ağustos 2008
  13. MaLiBu

MaLiBu ....mucize..... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bende çok istedim stand hostesliği yapmak fln ama babam izin vermedi...bi arkadasım yapıoduu ii de para alıodu yani bi gittiğinde 30 40 alıodu o da öğrenciler için az sayılmaz..ben arkadasımdan almıstım tel numarasını ama dediğim gbi izin cıkmadı ankarada olupta standda çalışmak isteyenlere numara verebilirmmm özelden ulaşabilirsinzkaydirigubbakcemile3

14. 23 Ocak 2009
  15. tutu

tutu ●๋: TüLayLayLom●๋: ● Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben bir ara modellik yaptım işin peşinden koşarsan sağlam yerlerde çalışırsan iyi kazanabiliyorsun...ama şu an yapamıyorum nişanlım kesinlikle karşı modelliği geçtim o zaten nişanlıyken yapılabilecek bir meslek değil ama hostestlikte yapamıyorum onu da istemiyor sizler de bilirsiniz ki genelde hostes bayanlar görsellik için seçilir ve ona göre giydirilir o yüzden hak veriyorum tabiki ona...sonuç olarak uzun süreli yapılabilecek bir meslek değil malesef tabi ciddi ilişkiniz varsa...başarılar....

16. 10 Şubat 2009
  17. xsxirine_4553

xsxirine_4553 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    stand hosteslıgı yaptım ajansa baglı olarak ama malum krız geldı cattıııııı.....kımse tanıtımını yapmıyorrr artık fırmalar bı kac tane oluyor olmuyor...her hafta aranırken telefonum calmıyor sımdılerde....ama deneyim kazanmak açısından öğrenciysenizde değerlendirmek gerekiyor.

18. 23 Eylül 2009
  19. mery84

mery84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben izmirde yaşıyorum burda bilinen bi ajansa gitmek istiyorum ama bu konuda hiç bilgim yok.
    Bu işten ne kadar kazanılıyor , yada ne bilim zorlukları kolaylıkları neler biraz bilgi verebilirmisiniz ..