Moliva Grey Away Saç Rengi Yenileyici Losyon

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve vimjo_moderator1 tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

    10 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : vimjo_moderator1
  1. vimjo_moderator1

    vimjo_moderator1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

    Katılım:
    3 Ağustos 2010
    Mesajlar:
    695
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]

    Moliva Losyon, formülü itibariyle yoğun olduğundan losyona oranla saçta daha uzun süre kalacaktır. Bu özelliği, bazı saçlarda daha kısa sürede etki göstermesine neden olabilmektedir.

    Moliva Losyon, beyaz saç problemi yaşayan kişilere yönelik bir üründür.

    Moliva Losyon boya değildir, içerdiği özel formül sayesinde, saça rengini veren pigmentleri arttırır ve böylece beyazlaşmış saçları kademeli olarak doğal görünümlü rengine kavuşturur.

    Düzenli kullanımı saçlardaki beyazların tekrar belirmesini engeller.

    Moliva Losyon ile saçın doğal rengine kavuşması için ortalama 3-4 haftalık bir uygulama süresi gereklidir. Bu süre kişisel özelliklere (yaş, saçtaki pigment oranı, vb.) göre değişiklik gösterebilir.

    Her renk saçta kullanılabilir.

    Moliva Losyon hem erkek hem de bayan tarafından kullanılabilen aynı etkide ve güvenlikte ürünlerdir.

    Moliva Losyon, şeffaf ve yağsızdır. Saçının parlak görünmesini istemeyenler tarafından tercih edilir.

    Kırlaşmış saçların kademeli olarak doğal görünümüne kavuşmasını sağlar. Bazı saçlarda, beyaz saçlar kademeli olarak önce sarı/açık kahverengi, sonra koyu kahverengi ve gün geçtikçe daha koyu renge dönüşür. Saçın sararmaya başlaması ürünün etkisinin başladığını göstermektedir.

    Moliva Losyon Avantajları
    Beyaz saçlarınızı aşamalı olarak renklendirir. Bu sayede fark edilen gecelik değişiklikler oluşmaz. Ortalama 3-4 hafta sürecek bu uygulama süresince, saçın renklendirildiğini kimse fark etmeyecektir.

    Hem erkekler hem de bayanlar için uygundur.

    Saçın doğal kimyasalları ile birlikte çalışarak, saçı doğal görünümlü rengine kavuşturur.

    Düzenli kullanım halinde, beyaz saç köklerinin oluşmasını engeller. Evde kullanımı son derece kolaydır.

    Kullanım Şekli
    Temiz, kuru saça ve mutlaka sabah uygulanır. Moliva Grey Awayi kullanmaya başlamadan önce şişeyi iyice çalkalamak gerekir. Moliva Grey Awayi yeterli miktarda avuç içine dökülür veya kullanım başlığı ile saç köküne ve tüm saça sürülecek şekilde, parmak uçları ile hafifçe masaj yapılarak yedirilir ve saçın beyaz olan bölümlerine uygulanır.

    Sabah yapılan bu uygulama ertesi sabah saçlar yıkanır ve kuru saça, tekrar aynı işlem uygulanır. Bu uygulama 15 ile 30 gün düzenli olarak yapılmalıdır. 15 gün sonunda gözle görülen saç rengi değişikliği başlar. Kişinin saç rengi istediği kıvama geldiğinde ürünü haftada 2 defa uygulamaya devam edebilir.

    Moliva Grey Away Tonik talimatlara uygun olarak kullanıldığında beyaz saç oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Bu süre kişisel özelliklere (beslenme, yaş, saçtaki pigment oranı, vb.) göre uzayabilir veya kısalabilir. Moliva Grey Away Tonik, düzenli kullanımda beyaz saç köklerinin oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Ortalama iki ile üç hafta boyunca, beyaz saçlar kademeli olarak kayboluncaya ve saç istenilen tona ulaşıncaya kadar her gün uygulanır. Saç istenilen renge ulaşınca, oluşan rengi korumak için ürün haftada bir veya iki kez uygulanmaya devam edilir. Kullanım sıklığı, saçın durumuna ve ihtiyaca göre daha sık veya daha seyrek olabilir.

    Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
    Saç, deterjan ve kremli şampuanlar ile yıkanmamalı, silikon bazlı saç ürünleri (şampuan, krem vb) kullanılmamalıdır. Ürünün etkisini arttırmak için yumuşak, formülasyonlu ve renk koruyucu, “Moliva Hair Şampuan” kullanılmalıdır. Güneş ışığı renklenme sürecini hızlandırdığından, bundan faydalanmak için Moliva Grey Away sabah saatlerinde uygulanmalıdır. Akşam saatlerinde ve gece yatmadan önce uygulanmamalıdır.

    Moliva Grey Away tamamen kuru saça uygulanmalıdır. Saça uygulandıktan sonra yıkanmamalı, ıslatılmamalı ve bir sonraki uygulamaya kadar (ERTESİ SABAHA KADAR )saçın üzerinde bırakılmalıdır. Moliva Grey Away kullanırken saç iki günde bir defa yıkanmalıdır. Saç kendi rengine ulaşıncaya dek, Moliva Grey Away ile birlikte diğer saç ürünleri (jole, spray,vb) kullanılmamalıdır.

    İçeriği
    Water (Aqua), Urea, Melanin, Polygonum Multiflorum Extract (Foti Root), petrolatum, Camelia oliefera, Natural ingredients, Nettle exract, İnositol, EGCG, Folic Acid, White Tea Extrac, Green Tea Extrac, Calcium, Pantothenate, Zinc oxide, Thiamine, Copper, Niacin, Riboflovin, Vitamin B12, Vitamin B6, Glyserin Urtica Dioica (Nettle) Extract, Panthenol, Hydrolyzed Wheat Protein, Walnut oil.

    Ürün Güvenilirliği
    MOLIVA GREY AWAY talimatlara uygun olarak kullanıldığında son derece güvenli bir üründür. Amerikan FDA tarafından onaylanmıştır. Avrupa Birliği ülkeleri için onaylanmıştır ve T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan ithalat izinlidir.

    Ürünün herhangi bir yan etkisi yoktur.
    Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız
     
    Son düzenleme: 15 Ağustos 2010