monotonlasan bir iliski nasıl eski haline doner

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve zhr79 tarafından 2 Ekim 2010 başlatılmıştır.

2 Ekim 2010
    Konu Sahibi : zhr79
  1. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    uzun sureli iliskilerde tokezlemeler oluyor ne yazıkkı son zamanlarda benim iliskimde oldugu gibi:sinifsinif: ayrı sehirlerde olmanın verdigi zorlukda cabası..son zamanlar ilgi azaldı benimde yaptıgım bir kac sey eklenince ustune ayrılık vs konusmaları yasandı..onunda sorunları var ve sorunlarını kendi basına halletmeyi seven biri ustune kimsenin dusmesini istemez artık bu huyunu biliyorum ama bende anlatması icin ısrar edince tartısmalar yasanıyormafoldumben bir iki gun once konusmamızda ona sunu dedim ayrılmak istiyorsun peki sonra gene donuceksin bu ruh halin gecince ozaman nolucak ayrılık araya girdimi bazı seyler cok zor toparlanır dogru dedi..hicbirsey konusamıyoruz aradıgımda diyor bilmiyorum ama bazen icimde kıskanclıklar oluyor ona karsı boyle tepkiler gosteriyorum susarak trip yaparak onunda haksız oldugu taraflar var benimde ama iliskimize zaman verdik cok monotonlastı ve ben artık hareketlensin istiyorum suan icin konusuyorus aslında sevdigini benimle olmak istedigini soyluyor ama arada bir sogukluk var icim daraldı valla kac gundur su sıkıcılıgı nasıl atabilirim diye dusunuyorum

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Ekim 2010
  2. 2 Ekim 2010
  3. matahari_

matahari_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Canım, konularımı biliyorsun ben de benzer durumdayım şu aralar. Sen azından benim gibi bitirme sürecine girmemişsin henüz yani hala geç değil. Bence fazla üstüne düşme. Erkekler bunu sevmiyor, bunu acı bir şekilde öğrendim evliliğim boyunca. Biraz kendini geri çek, uzaktan izle, kıskanabilirsin ben de kıskancımdır mesela ama hiç belli etme. Ona güvenmesen de takibini yap gerekirse ama belli etme. Pozitif ol, pozitif davran, sıkıntılarını sinirini yansıtma. Tabi bir süre için baktın hiçbir değişiklik, canlanma olmuyor, o zaman alır karşına konuşursun.

4. 2 Ekim 2010
  5. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    evet senin konularınıda gordum cok uzuldum boyle durumlarda insan ancak yasayınca anlıyor..

bundan once de ayrılık yasadık ve geri dondu yapamadıgını soyledi bende ona bunları hatırlattım ozaman dogru dedi ve zaman verelim dedi bende olur dedim ama bitmesini istemiyorum uzerine gitmiyorum hic baskıda yapmıyorum umarım ise yarar..seninde durumun duselsin insallah

6. 2 Ekim 2010
  7. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    erkeklerin üstüne fazla düşmeye gelmiyor geneli için konuşuyorum hepsi aynı çünkü.üstüne fazla düşmezsen o kadar düşülür üstüne..birde sinirli çok konuşan bayanları sevmiyor erkekler olabildiğince pozitif güler yüzlü cilveli bayanlara karşı koyamıyor erkekler ..neyse bu benim gözlemlerim benimde uzun zamandır bir ilişkim var nişanlılık dönemindeyiz ama o kadar uzatmanın verdiği sıkıntıyı da yaşadık monotonlaştı herşey falan derken arayı açtık yoğun bir özlem hasret girdi içimize ve şimdi ilk zamanki gibi hep kaçamak seviyorum seni msjları alıyorum ,diğer türlü hep aradığında ulaştığından duymaz olmuştum güzel kelimeler şimdi iyi çok şükür heyecan girdi yani.

8. 2 Ekim 2010
  9. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    ilk günki heyecan kalmıyo tabi bi süre sonra bnce 2-3 yıl olmalı ilişki bunın 1 yılı isteme söz nişan olmalı sonra evlilik
    tabi doğru kişi olduğuna kara verirlirse
    farklı şeyler yapılabilir uzun süre görüşmeyip buluşunca çok özler insan öyle olabilir

10. 2 Ekim 2010
  11. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    o kıskançlık bende de var aslında yoktu ilk zamanlar şimdi işinden dolayı hep bayanlarla ve çok kısakanıyorum ama belli de edemiyorum sonra kendini iyice bişey sanmasın :) nasıl atıcam şu kıskançlığı üzerimden bilmiyorum.

12. 2 Ekim 2010
  13. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    pozitif kadınları seviyorlar dogru telefonda sesim cıkmayınca buruk konusunca mutsuz ediyorum ben seni diyor bu tartısmalarda ondan oldu biraz sen mutsuzsun ben seni mutsuz ediyorum dogru insan degilim ben senin icin dedi..bilmiyorum bende fazla mutsuz gozkuyorum ona sanırım ama onla mutsuz degilim aslında su donemi kazasız atlatmak istiyorum

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Ekim 2010
  14. 2 Ekim 2010
  15. CeYLo

CeYLo Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aynı biz.4 senenin içindeyiz ve ben gerçekten bişeylerin eskisi gibi olamadığının farkındayım
    sabrımız kalmadı artık birbirimize
    sürekli bi kavga halindeyiz.
    aynen kıskançlık bendede var.hakim olamıyorum artık kendime
    zira oda aynı şekilde.oysa ne çok isterdim 2-3 sene öncesine dönmeyi

16. 2 Ekim 2010
  17. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    boyle durumlarda ayrılıgın cozum olcagınıda inanmıyorum sonucta sonra gelenlede aynısı olabilir yani kimse cok gusel mukemmel bir iliski yurutmuyorki bence biraz caba harcanmalı biri kotuyse digeri altan almalı suan benim yaptıgım gibi tabi umarım yararı olur

18. 2 Ekim 2010
  19. Flora01

Flora01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizde de aynı durum var, ayrı şehirlerdeyiz ama hiç ayrılık konusu geçmiyo.. ayrıyken yani ayrı şehirlerdeyken ayrılmak yanlış bence :eek:lmaz: kavuşunca hersey düzelir cnmm opuyorumnanaktan