MONTEIL cilt bakım ürünü kullananlar

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve azucena tarafından 9 Ekim 2008 başlatılmıştır.

9 Ekim 2008
    Konu Sahibi : azucena
  1. azucena

azucena Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Monteil night regenerating creme veya herhangi bir monteil cilt bakım urunu kullanan var mı aranızda? memnun kaldınız mı? zira cok pahalı bir urun,annem almıs.Kullanıp memnun kalmadıysanız iade edecegim.Aynı ozelliklere sahip bir suru krem varken digerlerinden bir farkı yoksa bu urunu kullanmak istemiyorum.Zaten guzel bir cildim var.Sorunsuz,kırısıksız ama karma,hassas.Klasik bakımı yapmak zorundayım ama dogru urunlerle.Fikirlerinize ihtiyacım var.

2. 28 Mart 2009
  3. kelebek0677

kelebek0677 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bir set kullandım. karma cildim var. memnun kaldım ama tekrar almadım. La Roche Posay kullanıyorum şu anda. Ondan daha memnunum.Monteil de kötü bir ürün değil kesinlikle...kullanabilirsin.

4. 8 Mayıs 2009
  5. mujdeci

mujdeci Sevgi Neydi? Sevgi EMEKTİ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşlar bende bi anlık satıcının güzel anlatımıyla galeyana geldim aldım (çok kötü olmuştu cildim)
    monteil paris pure cover-up creame aldım
    anlattığına göre sivilceleri kökten yok ediomuş
    benim cildim karma ve çok problemli
    2 gün oldu daha kullanalı ama merak ediorum başka kullanan varmı? memnun kaldınızmı?

6. 4 Ağustos 2009
  7. sevinctas

sevinctas Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    problemli bi cildim var, her nemlendiriciyi kullanamam, nemlendiricileri alır, sonra bitmeden cildime iyi gelmediği ve hatta dahada kötüleştirdiği için atarım. ama monteil öyle olmadı, ben uzun süre matlaştırıcı nemlendiricisini kullandım, çok memnun kaldım... bittiğine üzüldüğüm tek nemlendiricimdi:)

8. 19 Ekim 2010
  9. yagmur3535

yagmur3535 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben monteil bi cok ürününü kullanıyorum.göz cevresi ,temizleme jeli,tonik ve gündüz kremi olarak hdro cell serisini kullanıyorum.bide alnımda cok fazla mimik çizgileri var onun içinde total face lift serumunu aldım.hepsinden inanılmaz memnun kaldım.temizleyici grubuda kremleride müthiş.serumuda 1 haftada etkisini gösterdi inceltti cizgilerimi.3 aydır kuulanıyorum yok denecek kadar azaldı.gercekten cok degerli ürünleri var.ben izmirden hobi parfümeriden aldım.inanın verdiginiz paraya degen tek ürün.hem ürün kaliteli hemde calısanların verdigi hizmet cok güzel.üstelik sürekli cilt bakımlarına gidiyorum ve ücretsiz daha ne olsun :))

10. 11 Ocak 2011
  11. Potito

Potito Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meraba bende cildimdeki sivilceler lekeler ton bozuklukları şikayetiyle aldım bu ürünleri yaklaşık 1000 lira ödedim ama faydasını görüyordum ki yine eskiye döndüm :KK43:
    Çok üzlüyorum yüzümün bu haline. Sen yaklaşık 1 bucuk sene önce yazmışsın kullanımdan sonra nsılsın merak ettim :=)

12. 11 Mart 2011
  13. nagehan_ps

nagehan_ps Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yağlı- karma bir cildim var
    bir senedir baya problemli
    sivilce,leke (en kötüsü :KK43:),siya nokta, gözenek... ne ararsanız var yani
    yaklaşık 2 hafta oldu mounteil in temizleme jelini ve tonik iğini kullanalı(pure-n serisi)
    bakalım ne olacak
    o kadar ürün ve çaresizlikten sonra umudum tükenio gibi
    ama satıcı fazla övdü, dayanamadım
    ayrıca temizleme jelini nasıl kullanıosunuz
    pamuğa döküp sildikten sonra yıkıyorum, sonra da tekrar pamukla tonik i sürüorum
    yöntem doğru değil mi???
    kutusunda disk pamuğa döküp silin gibi bişey dio da, yıkamak da gerekmez mi ya
    sonuçta temizleyici

14. 15 Nisan 2011
  15. etnaderin

etnaderin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim cildim karma, buna uygun olarak temizleyici,tonik , nemlendirici ve hassas ciltler için olan peelingi almıştım. yaklaşık 500-600lira gibi bi para ödedim. tonik cildimi mahvetti , her uygulamadan sonra yüzümde yanma hissi oluşuyordu, ve minik minik sivilceler oluştu, toniği kulanmayı bırakınca gecti. peelingi de hassas ciltler için olduğundan satın almıştım ama o da yüzümü mahvetti. nemlendiricisi ise cok yetersizdi. bir tek temizleme jelini hala kullanıyorum, ama kimseye tavsiye edeceğim bir marka değil

16. 23 Nisan 2011
  17. denizimderyam

denizimderyam Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende monteil set kullanmıştım halende ara ara kullanyorum. cildimi yumuşacık pürüzsüz yapıyordu tavsiye ederim ben memnun kalmıştım ama temizleyicisi toniği nemlendiricisiyle birlikte kullanıldıgında sonuc çok daha iyi oluyor. yalnız fiyatları artık pahalı geliyo bana. bitkisel ürünler araştırıcam

18. 8 Mayıs 2011
  19. chery1

chery1 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biz de bugün anneme aldık izmirden hobiden aynı şekilde cilt bakımları var ücretsiz iki hafta içinde başlaayacak. hydro cell gündüz kremini kullanması yeterli olacakmış annem 46 yaşında. bakalım gelişmeler nasıl olacak =)