Moos Papatya Ozlu sampuan

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve nani35 tarafından 10 Şubat 2009 başlatılmıştır.

10 Şubat 2009
    Konu Sahibi : nani35
  1. nani35

nani35 Guest

Arkadaşlar bu sampuanı kullanan var mı?İçeriğinde yüksek oranda sağlık bitkisi olarak geniş bir kullanım alanı olan doğal alman papatyası (German Chamomile) vardır...acaba sacın rengini acıyormu bu durumda...a.s.fiyatı da cok uygunmus eczanelerde bulunuyor sanırım:uhm:

2. 11 Mart 2011
  3. Slania

Slania ♪♫ Üye

Beğenildi:
    280
    Ödül Puanları:
    163
    Ee arkadaslar kullanan var mi?

4. 12 Mart 2011
  5. Lys

Lys Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    moosun sabunlarını kullandım...kükürtlü ve gliserinli olanlarını..moos kaliteli bir marka,,sanırım şampuanları da öyledir....papatyalı kullancaksan saç rengini açma ihtimali var bu yüzden şeffaf kremli olanından kullansan çok daha iyi....ben de ısırgan otlu şampuanını denemeyi düşünüyorum moosun....dediğin gibi şampuanları eczanelerde,sabunları hipermarketlerde satılıyor....

6. 12 Mart 2011
  7. Slania

Slania ♪♫ Üye

Beğenildi:
    280
    Ödül Puanları:
    163
    Acilmasini istiyorum ben de. :KK61: Dogal sac rengini aciyor degil mi? Saclarim acik kumral.

8. 12 Mart 2011
  9. derya40

derya40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    moosun temizleyicisini kullanmıştım ben de. çok memnun kalmıştım. şampuanı da iyidir diye düşünüyorum.

10. 25 Mart 2013
  11. rosenna

rosenna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    moosun sabun ve şampuanlarını kullanmış biri olarak söyleyebilirimki gerçekten çok kaliteli ürünleri var papatyalı şampuanı çok güzel ancak benim saçlarımı sanki fazla yatıştırdı ve saç rengini açmak gibi bir özelliği yok,ısırganlı şampuanından daha memnunum saçlarıma hacim verdi ayrıca dökülmesini durdurdu kime neyin daha iyi geleceği bilinmez deneyerek anlayabiliriz ancak.birde bu şampuanlar sorunlu ciltlerde de çok faydalı hiç bir zararı yok ve tedavi edici özellikleri var eee daha ne olsun.

Son düzenleme: 25 Mart 2013