Moos şampuan kullanan var mı?

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve Yıldızzz tarafından 10 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Yıldızzz
  1. Yıldızzz

Yıldızzz Guest

arkadaşlar moos saç dökülmelerine karşı ısırgan otlu şampuanı kullanan varmı? varsa dökülmeleri durdurdumu yeni saçlar çıkarıyormu annem kullanmayı düşünüyor eğer bir bilginiz varsa rica etsem paylaşırmısınız..

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Mayıs 2008
  2. 10 Mayıs 2008
  3. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm acil şifalar öncelikle saç dökülmesi için önce doktora gitmenizde fayda var ki teşhis konulsun saç dökülmesinin çok nedeni var önce doktora gidin derim ben çünkü bunlar tek başına yeterli olmayabilir

4. 26 Haziran 2009
  5. cil_lek

cil_lek böcükk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    moos yeşil birde paptya özlüsü varr yeşilini biliorum yumşacık yabıoo :)

6. 10 Temmuz 2009
  7. ayşül

ayşül Guest

canım ben kullandım 500 ml lık bı şişeyi bitirdim ama acıkcası dokulmeye hıcbı faydasını gormedım.bıde benım sacım boyalı yıkayınca keçe gıbı yapıyo kremsız acılmıyo. banada doktorum onermıstı kalıtelı dıye gercı şu şekılde onerdı hıcbı dısarıdan etkı sacın dokulmesını falan durduramaz ama moosun sampuanları kalıtelı onerırım(cumle aynen bu)şakkıdı bende yıne bu sıteden duydugum ve bayaa ovguyle soz edılen organıcum sampuan aldım umarım bu ıyı gelır sırnaşık şey

8. 28 Nisan 2010
  9. azereno

azereno Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Isırgan otlusunu özellikle tavsiye ederim.Bende dökülmeyi kesen tel şampuan budur.En pahalısına kadar denemişliğim var.eşimin de saç dökülmesini kesti.Belki aynı tip dökülmedir denemelisin.

10. 13 Haziran 2010
  11. elif.x.x

elif.x.x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    biryıldır kullanıyorum çok yağlı bi saçım var.ilk zamanlar çok ii gelmesine rağmen şimdilerde pekbi faydası yok gibi ama biçok şampuandan yinede çok çok iyi..