morale ihtiyacım var

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve ozzytoygar tarafından 25 Haziran 2008 başlatılmıştır.

25 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ozzytoygar
  1. ozzytoygar

ozzytoygar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar moralim cok bozuk sütüm gitti gidecek.yarın işe başlıyorum oğlumdan nasıl ayrı kalıcam ben.sadece ayrı kalmak değil bütün derdim bide hastanede hangi servise verecekler belli değil.alıştığım yerden başka yere verecekleri kesin bu da stres yapıyor.bide 14 gün oldu eşim işinden ayrıldı ve yeni bi işe başlayamadı sanki bütün kapılar kapandı.sütüm fışkırırcasına coktu ama bi haftadır gittikce azalıyor napıcam ben ?pozitif düşünmeye calışıyorum ama bi an oluyor kafayı yicek gibi kötü oluyorum.eşim de cok kötü zaten bide bukadar sıkıntı arasında onu teselli ediyorum ona belli etmemeye çalışıyorum.zavallı oğluşum yaa herşey üstüste geldisenağlamasenağlamasenağlama

2. 25 Haziran 2008
  3. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Canım Allah herkesin rızkını veriyor merak etme..Yeterki sen kalbini temiz tut..

Eşin evde olduğu dönemde bebişinize bakar böylece gözün arkada kalmaz..Nasıl olsa eninde sonunda çalışmaya başlayacak..Hem bak senin güzel bir mesleğin var ya sende çalışmasaydın asıl o zaman ne olurdu hiç düşündün mü?? Bölümünün değişmesine de kafayı takma herşeyde bir hayır var..Belki senin için daha rahat olacak bilemezsin ki ( bu arada bende hemşirelik okudum lisede ama hiç çalışmadım keşke çalışsaymışım :))) Şimdi hala sınavlara hazırlanmaya çalışıyorum ama bebekle zor oluyor..Allah sonumu hayır etsin..Eşimde benim sınavı kazanıp işe başlayacağım günü dört gözle bekliyor..Tek başına ev geçindirmek ağır geldi ona biraz..

Sütün için Ya Rezzak ismini tekrarlayarak göğüslerini sıvazlayabilirsin..Merak etme hayatta herşey insanlar için ve sen artık annesin güçlü olman ve eşinede moral vermen gerek..Eğer bir kere olumsuz düşünmeye başlarsan arkası çorap söküğü gibi gelir kendini bırakma..

4. 25 Haziran 2008
  5. ozzytoygar

ozzytoygar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım cok saol yaa cok güzel yazmışsın.Allahın izniyle inşallah sende en kısa zamanda kazanırsın sınavını ve başlarsın.
    annem geldi mersinden oğluma bakmak için eşimde bakar ama oğlum biberon almıyor mama da tabiki.bakalım napıcaz süt sağıp kaşıkla savaşarak içirirler artık.

6. 25 Haziran 2008
  7. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cnm sutun sıkıntıdan azalıyor onun için uzulmemeye dikkat et. her bebek nasıbiyle doğar unutma. eminim esınde iş bulup yıne hersey duzelcek inan bebek insanın evıne bereket getırır az sabret kib:1hug:

8. 25 Haziran 2008
  9. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı olsun güzelim bazen kapanan kapılar ardından daha güzel kapılar açılır umarım eşin için de kısa zamanda güzel bir kapı açılır bunu düşün sütün azalmamıştır sana öyle geliyordur bebeğin daha çok süt emdiği için göğüslerin boş gibi duruyordur benim de öyle hiç süt fışkırmıyor göğsümden ( daha hiç süt görmedim desem yeridir) ama 3 buçuk aydır bebeğime anne sütü hariç hiç bişey vermedim yetiyor yani süt illa fışkıracak taşacak diye bir durum yok işe alışman biraz zor tabi hem bu kadar ara hem başka bir konum ama insan herşeye alışıyor 1 haftaya kalmaz işin düzeni de oturur merak etme olumlu düşün herşey güzel olur..

10. 25 Haziran 2008
  11. 16eslem

16eslem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim eşim her zaman derki rızgın bittiği yerde vaden de dolmuş demektir Rabbim o minicik kuzuyu vermişse rızgınıda verir moralini yüksek tut bebeğini bırakıp çalışan tek anne sen değilsin eşin işden ayrılmış ama çok şükür senin bi işin var ya olmasaydı daha da zor durumda oludunuz

12. 25 Haziran 2008
  13. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım gecmıs olsun zaten geldımı ustuste gelır.bence sutun moralsızlıkten azalmıstır.moralını yuksek tut.unutma her gecenın ardından gunes dogar.bu zor doneemde ardından guzellıklerı getırecektır merak etme ve fazla dusunme bebegını dusun

14. 25 Haziran 2008
  15. ozzytoygar

ozzytoygar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar teşekkür ederim ilginize.umarım herşey yoluna girer de oğluşumun rızkı da kesilmez.senağlama

16. 26 Haziran 2008
  17. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bol bol dua et canım içini rahat tut rabbim bir yol gösterir daha güzel günler yaşarsınız inş

18. 26 Haziran 2008
  19. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benmi yanlış anladım avukat değilmisin çok güzel yazmışsın moral veriyorsun bende 3.5 aylıkken bırakıp çalışacam off