moralim bozuk desteginize okadar ihtiyacım varki

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nursevgi tarafından 1 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : nursevgi
  1. nursevgi

nursevgi neseli ve sabırsız Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar moralim cok bozuk 2008de ilk tupbebek denemem oldu 15 yumurtadan 7tane olgundu kalitesiz oldugundan 4tane dollendi ama 1embriyo kaldı oda 4hucreli. olmadı ikinciyi gecen ay denedim ama doktorum tedaviyi degistirmeden aynı sekilde devam etti 25yumurta toplandı ve 5tane olgundu sadece 3tane dollendi yine husranla sonuclandı neden boyle oldugunu sordum doktor yumurtalarda capsızlık var dedi ve ben bunu ikinci denemenin sonunda ogrendim. baskabir hastaneye mail attım durumu anlattım dun aradılar cok kotu oldugunu soylediler kalıcı birseymi ilacla tedavi edilirmi bakmaları gerekiyormus moralim cok bozuk kalıcıysa nolucak simdi ne yapmam gerekiyor neden ikinci denemede tedaviyi degistirmediler ve vitamin ilacı bile vermediler.ucuncuyu denemeye korkuyorum simdi bana yardım edermisiniz. senağlama

2. 1 Mayıs 2009
  3. Umudum

Umudum geçmize mazi :( Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    benim bir bilgim yok ama ben olsam sonuna kadar şansımı denerdim başka hastanlere git araştır dene yeniden üzülme dua et rabbim hayırlıysa senin için mutlaka verecektir bebiş

4. 1 Mayıs 2009
  5. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bide buarada akapunktur yaptırarak yumurtaların duzeldigini duydum dogrumu ucuncuyu alman hastanesinde yaptırmayı dusunuyorum orada akapunktur yapıyorlarmı.

6. 1 Mayıs 2009
  7. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım cok tesekkur ederim dualarını eksik etme opuyorum.

8. 1 Mayıs 2009
  9. Umudum

Umudum geçmize mazi :( Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bu knu hakkında internette siteler var bir araştır bence çaresi vardır mutlaka

10. 1 Mayıs 2009
  11. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Valla canım benim bu konuda bir bilgim yok.Ama ben de olsam bütün şanslarımı denerdim.Başka bir merkez bul başka doktora danış.Bak ne diyorlar.En önemlisi allaha bol bol dua et canım ben de senin için dua edicem.
    Ben de alman hastanesinde yaptırdım canım.17 yumurtam toplandı.7 tanesine işlem yapa bildiler geride kalanı küçük kalitesizmiş.7 sinden 4 tanesi döllenmiş.Bunlarında 1 i gelişimini durdurmuş.3 kalmış.benım de dondurma şansım olmadı.3 embrıyo transfer ettiler ama çok şükür biri tuttu şimdi hamileyim canım..Darısı başına hiç korkma .Her şansını dene canım.Allah yardımcın olsun canım..:1hug:
    Ha bu arada Alman hastanesinde akapunktur yapıyolar doktor Emel Konurdu galiba canım.Ben de akapunkturun bu konuda faydasını dydum..

12. 1 Mayıs 2009
  13. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    alman hastanesinde akupuntur var. senin dah önceki tedavine ve tahlil sonuçlarına göre en uygun tedaviyi kesme. bu kadar başarısız sonuç belki de doğru ilaçları kullanmadıkları içindir. doğru merkezle çok daha iyi sonuçlar elde edersin. ümidini kesme.

Son düzenleme: 1 Mayıs 2009
  14. 1 Mayıs 2009
  15. sevgi_burak

sevgi_burak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim umudunu kaybetme. sonuna kadar devam et. Allah büyüktür

16. 1 Mayıs 2009
  17. cingis.pembesi

cingis.pembesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Alman Hast.de özellikle Mustafa Bahçeçicen randevu al. Eminim sen gibi başka hastalarıda vardır ve ona göre bir tedavi uygulayacaklardır. Orası çok talep edilen ve çok farklı nedenlrle gelen hastalar olduğu için eminim sana iyi bir şekilde yardımcı olacaklardır.
    Sen içini ferah tut, üzülme. Allah büyüktür.

18. 1 Mayıs 2009
  19. cankiz84

cankiz84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kizlar nasilsiniz bakalim bugun