moralim bozuk kemigim şişti

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve crazy46 tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

11 Nisan 2010
    Konu Sahibi : crazy46
  1. crazy46

crazy46 dilber-i rana... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba benim burnum yaklask 2 bucuk aylık we burun kemigmin ust kısmı yana doğru sıstı we bu burnumu yamuk gösteriyor ayrıcada ağrı war orda ne yapacagmı şaşırdım ! Neden olduğunu da anlamadım sadece yatarken yorgan çarpmıştı burnuma acaba o problem yaparmı ki? Çok moralim bozuk of!

2. 11 Nisan 2010
  3. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bi doktorunu arayıpta sorsan belki ciddi birşey olabilir

4. 11 Nisan 2010
  5. lululu1

lululu1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

O şişliğe kdr bir problemin yoktu değil mi? Acaba uyurken farkında olmadan üstüne yatmış fln olabilir misin? Birşey omaz korkma.. dr ara :KK66:

6. 11 Nisan 2010
  7. __fstk

__fstk єη вüуüк тü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    oskeye hatiliyorum cnm belki ciddi biseydir
    bence hemen doktorunu aramalisin
    bide buz fln koysan dicem ama fayda eder miki bilmiyorumkismile

8. 11 Nisan 2010
  9. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bolca masaj yap şişler orda toplanmış olabilir..bi yorgan çarpmasıyla olcak bşy deil..ben kaç kes çarptım elim falan kaç kes hızlıca degdi bşy olmuyo aşırı hızlı vurmadıgınn sürece..benceşişler otarafında toplanmışşama içine sinmiosa git bi doktoruna görün:)

10. 11 Nisan 2010
  11. crazy46

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nem canım nasıl darbeler aldın yanı ne sıddetteydı ve ne kadarlıkken aldın???
    ya doktoru arayıp soracagımda yurtdısındaymıs pazartesı gelecek dedıler bakalım yarın arayıp gıdecegım doktora ınşallah
    ama bırden nasıl boyle bırsey oldu anlamadım acaba yoruldum da mı oldu dıyecegım cunku arakadasımın dogumgununde bayagı bır oynamıstım ama ondan olsa bundan bır ay once bara gıttım kac saat oynadım bırsey olmamıstı anlamadım gıttı ....

12. 11 Nisan 2010
  13. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm hani uykuluykennn yorganı açmışım baya bende sersem halimleyken hızlıca kafama kdr çektim tabii acıyla zıpladım elimle sıkı bi darbe curdumm ama bşy olmadıı benim ilk başlarda oluyordu ilk 3 ay içinde baya vurdum acıdı ama aşırı hızlı deil tabiii şimdii alıştım burnuma değdirmedim uzun süredir:)yüzümü yıkarkende unutup çok vuruyordumm bşy olmas bence hafif şişer sonra geri iner.sen hafifce msj yap oraya zaten parmagını değdirdiginde etli etli gelir işte o şiş oluyor hiççç canını sıkmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hiç bşyi yok burnunun:)

14. 11 Nisan 2010
  15. crazy46

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayy saol nemciğim yaa moral veriyorsun ...ama tatlım bende şişlik diye dusunmustum de o yan sıslıge degıyorum baya sert gelıyor sankı kemık oyleymıs gıbı .bırde benım doktorum, burnum saga cekmesın dıye burun ucumu sola dogru bastırtıyordu elımle kendısıde kontrole gıttıkce kemıgı ıttıryordu 3 haftadır gıdemedım kontrole belkı ondan olmustur ...cunku ucu daha bır sola dogru tepesı daha farklı duruyor onden yandansa gayet ıyı on goruntude ozellıkle son 2 gunde farkettıgım bır degısıklık ıste bu

16. 11 Nisan 2010
  17. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmm nebilim bence şiş gibi b burun hemen diger tarafa dogru kayamazki..benimde bitarafa dogru baya yamuktu ondan olmuştum ama hiç bastırmadı doktorum bilmiomki burun resmin varsa son günün ekleyebilirmisin ozman anlarım şişmi yoksa bi hatamı diye..ama bence gece vurmuşsun ya ondan dolayı şişmiştir gibime gelio:)

18. 11 Nisan 2010
  19. crazy46

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eklemek ıstıyorum bır fotograf zaten aslen gosterebılmek adına ama benım burun gıbı bılgısayarda da bır problem var ara kabloyla baglanmıyor telefondan bılgısayara boylece atamıyorum resım falan soyle anlatayım bıraz yarım s gıbı onden bakınca ama bu ya yakın fotografta yada coook dıkkatle onden bakınca bellı oluyor ınşallah dediğin gibi şiştir canım doktorum bir telefonuna bakarsa inşallah yarın gdip göstereceğim