Moralim bozuk.(((((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve tahamm tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : tahamm
  1. tahamm

tahamm İncecik olacak:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar moralim çok bozuk kısaca anlatacağım siz sordukça ayrıntılara girerim.ben 6 yıllık evliyim 1 oğlum var ve 9 aylık hamileyim.eşimin ailesi ile kışları birlikte yazları ayrı oturuyoruz
    dün akşam yemekten sonra annemleri aradım bayrama gelin artık taha özledi dedim bayrama siz geliyonuz ya dedi eşimle konuşulmuş karar verilmiş bana uygulamak kalıyo...
    dediğim gibi 9 aylık hamileyim inanın evde zor yürüyorum bazen oğluma bakmakta bile zorluk çekiyorum. telefonu kapadım eşime ben nasıl gidicem 300 km bu halimle dedim açtı ağzını yumdu gözünü bende beni düşünmeyeni hiç düşünmem ben gelmiyorum dedim oda bana sen babanda kalırsın dedi oğlumu alıp gidecekmiş ben bayramda hem kocaswız hemda yavrusuz kalacakmışım daha yazamıyorum yine sinirlendim korkuyorum erken doğum olacak diye
    benim zoruma giden kararları hep ben en son duyarım çok zoruma gitti çok

2. 12 Eylül 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bu tür konular önce beraber konusulur, sonra berabercede karar verilir...:nazar:

Esin sacmalamis arkadasim...karni burnunda, dogurdu doguracak bir kadinin kafasina göre yolculuk yapamicagini bilmesi lazim daha dogrusu düsünmesi lazimdi...:kahve:

Anladigim kadariyla esin sürekli sana danismadan sormadan karar veriyor, sana düsen uygulamak.....bu konuda sanirim cok hafif davraniyorsun esine....Tepkini yeterince koymadinmi acaba?:nazar:

4. 12 Eylül 2009
  5. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    haklısın canım ben de olsam çok üzülürdüm.üzme sen canını.eşinle konuş.durumunu anlaması lazım.güzel bir şekilde anlat.belki insafa gelir.ben bile 6 aylık hamileym,gidemiyeceğim kimse de kusura bakmasın napalım.

6. 12 Eylül 2009
  7. sibelsvs

sibelsvs Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    canım benim öncelikle kendini fazla üzme.eminim herşey yoluna girecektir. eşin belki o an düşünememiştir senin gidemeyeceğini. istersen bi kayınvalideni ara anne ben nasıl geleyim bu halde.siz gelin de.onlarda oğullarına söylerler bi şekilde.biz gelicez siz gelmeyin diye.sen moralini bozma herşey yoluna girer. birazda bu dönemlerde bizler çok hassas ve kırılganız o yüzden herşey sıkıntı veriyo. herşey kötü gidecekmiş gibi geliyo ondan moralimiz hemen bozuluveriyo.
    bence en doğrusu kayınvalideni ara konuş.eğer anlayışla karşılamazsa o zaman başka yöntemler düşünürüz.

8. 12 Eylül 2009
  9. tahamm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım evlendik evleneli bu böyle oldu hep kararlar alınır ben en son duyurım çok zor bi durum benimde zoruma giden bu biz artık aile olmuşuz birlikte vereceğimiz karalar olmalı eşim anneci demek istemiyorum ama annesine çok düşkün bi tip oysaki bayram sonu dönüyolar beni zora sokmanın alemi ne

10. 12 Eylül 2009
  11. tahamm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zaten k.validem istiyo gitmemizi tahayı çok özlemiş geçen akşam konuşmuştum şaka karışık siz gelirsiniz dedi anne bennasıl geleyim bu halimle dedim o zaman torunumla oğlumu gönder çok özledim dedi:eek:lmaz: ben bayramda burda kalacakmışım onlar orda ailecek bayram geçirecek valla çok boralim bozuk ianaın yazarken bile ağlıyorum...

12. 12 Eylül 2009
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Aynen bu sekilde esinlede konusman lazim canim....ama öyle gülerek tatli dile falan degil....kararli ve net bir sekilde konusmalisin bana göre...:nazar:

Bazen biraz ters davranmali insan...ki karsindaki ne kadar ciddi oldugnu anlasin.:kahve:

Her zaman tatli dil yilan olayi sökmüyor ben bunu anladim....yeri geldimi deli deligi görünce elindeki sopayi atarmis misali davranacaksin.....sahsi fikrim...:nazar:

Gerci sen suan hamilesin böyle yapmaman daha iyi...hayirlisi ile bebisin olsun bu konuda tavrini net olarak koy arkadasim...simdi kendini üzmenin sinirlenmenin alemi yok...beben daha önemli.:1hug:

14. 12 Eylül 2009
  15. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    eeee sen bayramda burada tek başınayken doğumun başlarsa nolcek...
    9 aylık gebe kadın tek başına bırakılır mı hiç evde..
    kimsenin bunu düşündüğü yok mu?
    hiç değilse bunu hatırlatıve bence..

16. 12 Eylül 2009
  17. tahamm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bencde bebeğim önemli ama bebek kocamında bebeği kendiliğinden düşünüp anne biz gelemeyiz doğuma az kaldı demeliydi bu durumda benim duymamam bile gerekirdi

18. 12 Eylül 2009
  19. tahamm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tek değil canım anneme sepetlenecem oğlumu bırak ben evimde otururum sende annenin yanında ne kadar istersen kal dedim.dua ettim inş. o yokken doğum yaparımda ömür boyu vicdan azabı çeker :çok üzgünüm: