moralim bozuk

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yusufum tarafından 31 Ekim 2009 başlatılmıştır.

31 Ekim 2009
    Konu Sahibi : yusufum
  1. yusufum

yusufum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar doğrusu2.çocuğum olmuyordiye bir başlık bulamadım ama ben sadece içimden geçenleri yazmak istedimi çünkü moralim çok bozuk 3yaşında bir oğlum var ALLAHIM ona sağlık versin.tekrar çocuk düşünüyorum ama olmuyor arkadaşlar ya bugün hasta oldum ve moralim gerçekten bozuldu hemen olmaz diye kendimi hazırlamayada çalıştım ama nafile insan elinde olmadan umut besliyor tecrübeli olanarkadaşlar korunmayı bıraktıktan ne kadar zaman sonra çocuğunuz oldu hap falan içmedim ben paylaşırsanız sevinirimmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

2. 31 Ekim 2009
  3. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    dr a gdip hormon testlerinizi yaptırın..belkide bir hormonunuzub değeri yükselmiştir.. bir çocuğunuz olduğuna göre demekki hamile kalabiliyorsunuz..

4. 31 Ekim 2009
  5. YareNaz

YareNaz Bir Melek diledim verdin Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşım 1 çocuğunuz varmış zaten bu kadar acele etmeyin hiç çocuğu olmayanlar yıllardır bekleyenler topa tutar sizi beste2006 nın söylediği gibi çocuğunuz var demekki hamile kalabiliyormuşsunuz.

6. 31 Ekim 2009
  7. SERRA

SERRA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    284
    Ödül Puanları:
    113
    benimde arkadaşım 2.yi zor yaptı troid çıktı sonunda illa bir hastalık vardır demiyorum ama elbet bir sebebi vardır mutlaka bir kadın doğum uzmanına gitmelisin o seni yönlendirir zaten...

8. 31 Ekim 2009
  9. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ne zamandır korunmuyorsunuz canım

10. 31 Ekim 2009
  11. yusufum

yusufum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    3 ay oldu aslında ama oğlumda hemen olmamıştı oyüzden korkum arkdaşlar tabiki halimize şükürler olsun umarım birgün tüm olmayan arkadaşlarımında evi şenlenir bilmiyorum hayırlısı artık

12. 31 Ekim 2009
  13. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    annem abimi dogurduktan bir süre snr tekrar cocuk sahibi olmak istemişler ama olmamış..Dr a gitmişler Dr da aynen arkadaşların dediklerini demiş daha önce hamile kaldın esinde problem olabilir demişler..ki nitekim problem babamdaymis tedavi gormuş veeeeeeee karşınızda bendeniz :)))))))
    üzme canını bı cocuğun olmuş belkide problem esinde??

14. 31 Ekim 2009
  15. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    senelerce uğraşıp evlat sahibi olamayan insanları düşünerek haline şükret bence.allah sana bi evlat vermiş zaten..acele edip 2.çocuk için strese girecek bi durum yok ortada..hem bebeğin daha 3 yaşında..boşa kafanı yorma herşeyi zamana bırak bence.

16. 1 Kasım 2009
  17. yusufum

yusufum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler arkadaşlar ben şu amaçla açtım konuyu aslında acaba korunmayı bırakan arkadaşlar varmı2.çocuk için ne kadar zaman sonra oluyo hemen olmuyo galiba deneyimleriniz varsa paylaşın lütfen çok sevinirim

18. 1 Kasım 2009
  19. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben korunmayı bırakalı 2 ay olmuştu hamile kaldım ama herkeste farklıolabilir mesela öncesinde sen korunuyorsa bu zaman uzayabiliyor eşin korunuyosa daha erken hamile kalıyorsun sen stras yapma nasıl olsa olur daha öncesindede çocuğun olduğuna göre relax ol....