moralim çok bozuk 27 haftalık hamileyim eşim askere gidiyor

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ceylan07 tarafından 10 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ceylan07
  1. ceylan07

ceylan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar moralim o kadar bozukki 27 haftalık hamileyim eşim kısa dönem askere gidiyor hemde şırnak uludere andaç karakoluna.bende doğumumu allah izin verirse samsunda yapacam o da gelir çocuğunu görür diye düşünüyordum bırakın görmeyi internetten bile bakamıyacak işin kötüsü de ikide bir askerde şehit olup çocuklarını göremeyen askerler gibi olacakmışım gibi geliyor diyor zaten insan hamilelik te stresli oluyor birde bu sözleri duyunca insanın dahada çok morali bozuluyor.allahım bu zor günlerde yardımcım olsun.allahım hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin.:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 10 Ağustos 2009
  3. neslihanmermer

neslihanmermer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    AMıN CANIM KALBıNı FERAH TUT. RABBıM KORUR HAYIRLISIYLA. BOŞUNA ÜZÜLÜP BEBEĞıDE TEDıRGıN ETME. ÜZÜLME BıZıDE ÜZME senağlama

4. 10 Ağustos 2009
  5. kuru

kuru Guest

Canım allah korusun.Önemlı olan senın bebeĞın Şuanda.bebeıŞın babası askerı gıdıcek gelıcek..hıÇ korkma endıŞe etme.ben 4 yıl gebe kalamadım ınankı acıların en bÜyÜĞÜ oymuŞ.sakın ÜzÜlme bebıŞıde Üzme.ne mutlu sana samsunda yaŞıyorsun benım memleketım orası...eŞınınde gÖzÜ arkada kalmasın evet gıttıĞı yer kÖtÜ.allahıma emanet et.dua et.allah kavuŞtursun Şımdııden..

6. 10 Ağustos 2009
  7. Nuru_Huda

Nuru_Huda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım hayırlısı olsun üzme kendini benim eşimde ben 2.5 aylıkken askere gitmişti kısa dönem olarak zor tabi kolay değil ama sabret bebeğini düşün çok üzülme Allah korusun bebeğe bişey olmasın
    Benim kardeşimde şırnak da 8 ay oldu senin eşin bide kısa dönemmiş daha rahat olur üzme kendini Allah sabrını veriyo gerçekten

8. 10 Ağustos 2009
  9. slvmsstr

slvmsstr pamuşum yumuşum oğluşum:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme yalnız deilsin benim de eşim yarın gidiyo kısa dönem gerçi benimkinin yeri güzel çok şükür ama benim de hamilelikle ilgili sorunlarım var eşim hep destek oluodu kanamam oluo şimdi yalnız kalıcam allah hepimize sabır versin eşimize de bebişimize de sağ salim kavuştursun inş.

10. 10 Ağustos 2009
  11. slvmsstr

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bebeğimi üzmemek için hep bebeğimle kocama kavuştuğum günü hayal ediyorum başka türlü dayanamıcam çünkü burdan destek olalım birbirimize olur mu?

12. 10 Ağustos 2009
  13. ceylan07

ceylan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kendimi en azından doğuma gelir diye şartlandırıyordum şimdi gelemeyecekte gerçekten çok zor bir durum yarın göndereceğiz ama nasıl bir durumda olurum bilemiyorum allahım inşallah sabrını verir.

14. 10 Ağustos 2009
  15. ceylan07

ceylan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    senin eşin allah izin verirse ne zaman dönecek ne kadarlık hamilesin?

16. 10 Ağustos 2009
  17. slvmsstr

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    gittiği yerei de kötü die düşünme biz de yüksekova da görev yapıoruz normalde o kadar korkulcak yerler değil zaten kısa dönemleri dağa çıkarmazlar için rahat olsun canım.

18. 10 Ağustos 2009
  19. slvmsstr

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ocak 20 falan galiba demişti de unuttum 20. haftamdayım ben canım