moralim çok bozuk bebeğimin gelişimi ile ilgili lütfen fikir verin

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve moonlight_10 tarafından 30 Eylül 2009 başlatılmıştır.

30 Eylül 2009
    Konu Sahibi : moonlight_10
  1. moonlight_10

moonlight_10 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    bugün kontrole gittim 37+0 dayım 21 ekimde son adet tarihime göre doğum gözüküyor .kilosu ve baş çevresi geri demişti 3 hafta önceki kontrolümde.kilosu 2kiloydu.şimdi 2650 olmuş 3 haftada ama baş çevresi 2 hafta düşük dedi diğer değerleri iyi dedi tek başına bunun bi anlamı pek yok dedi ama içimi rahatlatacak pek bişey de demedi.resmen yıkıldım neden böyle diye.1 hafta sonra tekrar kontrole çağırdı.nası dayanıcam benimle aynı durumu yaşayan oldumu

2. 30 Eylül 2009
  3. blueflower

blueflower İki kuzusuyla musmutlu =) Üye

Beğenildi:
    2.536
    Ödül Puanları:
    238
    canım doktorun problem olmadığını söylemiş zaten... bence minyon bir bebektir o yüzden öyle çıkıyordur :teselli: sakın canını sıkıpta meleğini de üzme annesi...

4. 30 Eylül 2009
  5. zeze26

zeze26 günışığımsın,tek günışığı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim de 1 ay önce doktorum kızımın kafasının haftasına göre küçük 2 hafta geride olduğunu söyleyip içime kurt düşürmüştü..o pek önemsiyomuş gibi görünmedi,eşimin kafasını gösterip babasına benzicek dedi..ama ben mahfoldum tabi..hemen başka bi dokora gittim

o doktor ölçümlerde milimlik bi kayma ,sonucu değiştirebilir dedi..haftasıyla uyumlu dedi rahatlattı beni..bi de bebeğin duruşu da etkiliyo sanırım..kendi doktorum ölçerken kızım çapraz duruyodu,farklı doktora görünmeye gittiğimde baş aşağı dönmüştü,belki de ölçümleri kızımın duruşu etkiledi bilemiyorum...

bence 1 hafta bekleme başka bi kadın doğumcu daha yapsın ölçümleri..inşallah bebeğin duruşundan kaynaklanıyordur..hemen moralini bozma

6. 30 Eylül 2009
  7. zeze26

zeze26 günışığımsın,tek günışığı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hatırladım canım bana da aynı şeyi söylemişti kendi doktorum,diğer ölçümler iyiyse,tek başına kafa ölçümünün bir anlamı yokmuş..biz biraz endişeli olduğumuzdan korkuyoruz hemen..bence rahat ol..ama farklı bi doktora da görün derim canım..için rahatlar en azından..

8. 30 Eylül 2009
  9. moonlight_10

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    doktor bekleyecez şuan sorun olsada yapacak bişey yok dedi kafamı daha yeni toparlıyorum küçük olmasının normal olmadığını ama tek başına da pek bişey ifade etmediğini söyledi yani net bişey demedi bi daha ki kontrole kadar bekleyecez dedi nolur yavruma bişey olmasın bugün kontrol çıkışı odasına bakacaktık eşimle moral bozukluğundan bakmadık bile daha

10. 30 Eylül 2009
  11. lllalll

lllalll b@rış ve @loş'un @nnişi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım bence minyon bi bebiş olacakkk....canını sıkıp kendinide bebişinide üzme....allahın izniyle sağlıkla kucağına alacaksın bebişini.....

12. 1 Ekim 2009
  13. pançita

pançita Potansiyel Anne Adayı :p Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım içini rahatlatacaksa başka bir doktora daha git görün derim

14. 1 Ekim 2009
  15. R2D2

R2D2 Aklım sukut-u sever benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canını sıkma. Bizimde baş çevresi geriden gelirdi.
    Şimdi çok akıllı bir fıstığım var.
    Tek başına bunun bir önemi yok! Bak doktorunda söylemiş.
    Maşallah kilo alıyor sağlıklı çocuk kilo alır.O kadar herşeyi kafana takma:1hug:

16. 1 Ekim 2009
  17. fikirdelisi

fikirdelisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    374
    Ödül Puanları:
    153
    bisey yoktur icini ferah tut.hatta baska doktorada gorun.olcumler yaniltici olabilio

18. 1 Ekim 2009
  19. moonlight_10

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    sağolun arkadaşlar destekleriniz için daha yatak almadım şekerlerini bile elleyemiyorum sağlıkla doğsun yawrum inşallah.doktor bana şimdi bişey çıksa doğurmayacak mısın dedi.zoruma gitti tabiki doğurucam dedim.bende bişey çıkmasın diye dua ediyorum.ama dünden beri daha iyiyim