moralim cok bozuk kanamam var

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zeugma27 tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

16 Eylül 2009
    Konu Sahibi : zeugma27
  1. zeugma27

zeugma27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne kadar zor seymis bunu yasamak igneler masalara yatip kalkmalar hicbiri bu beklemek kadar yormadi bu gun 12 ci gunum test yapamiyorum cunku burda 15 gunu yaptiriyorlar
    dunden beri az kanamalarim oluyor simdi hastaneyi aradim beni geri arayacaklar sizce dusukmu yasiyorum senağlama bel agrim ve karin agrim var moralimcok bozuk oyle oturuyorum koltukda yanimda kimse yok ailem canm annem cok uzakta bana keske o olsaydi yanimda senağlama

2. 16 Eylül 2009
  3. comeback

comeback deli diyorlar bana.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    üzülme canım belli olmazki,normal edet görenler bile oluyor sonuç pozitifken.
    test yapmadan anlayamazsın.evde idrar testide yapamazmısın.
    yada özel bi yerde kanda yaptır.
    ben hep erken yaptırdım tüm tedavilerimde,12.gün çıkar zaten kesin sonuç.
    hayırlısı olsun.

4. 16 Eylül 2009
  5. beryu

beryu Guest

canım moralını bozma stres yapıp bebişleride üzme daha ortada hıcbırsey yokken boyle canını sıkma adet olup sonuc pozitif olan doguma kadar duzenlı adet olan cok ınsan var

6. 16 Eylül 2009
  7. sevimlilahana

sevimlilahana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zeugma sakın moralini bozma canım. benim de 12. gün test günümdü 11. gün kanama başladı 13. gün kan testim pozitif çıktı sonrasında da yükselmeye başladı değer. üstelik 5 gün sürmüştü normal adet kanaması gibi. bu tip kanamalar olabiliyormuş. sen uzan ve dizlerini karnına çekip dinlen çok fazla yorma kendini.

8. 16 Eylül 2009
  9. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    canım üzme kendini sitres yapma kanama olabiliyomuş........

10. 16 Eylül 2009
  11. Mihriban_nl

Mihriban_nl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canim yerinde olsam gider bi idrar testi yaparim sonucta 12 gun olmus cikar simdi eger hamileysen .. Kanaman cokmu nasil?? Kac gundur devam ediyor ? Arkadaslarinda dedigi gibi kendini uzmen icin daha erken insallah pozitif sonucu alirsin Allah hakkinda hayirilisini versin canim..

12. 16 Eylül 2009
  13. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    benim idrarda çıkmamıştı.....kanda çıkmıştı fakat idrarda çıkmamıştı.......bence yaptırma...çıkmayınca daha kötü olur.ben yaptım sonra ağladım....keşke yapmasaydım dedim sonra.....

14. 16 Eylül 2009
  15. zeugma27

zeugma27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dayanamadim simdi evde test yaptim kizlar koca bir sifir simdi aglayarak yaziyorum yazacak gucum bile yok

16. 16 Eylül 2009
  17. Mihriban_nl

Mihriban_nl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Cikmadimi ... acaba tek gebelik olabilirmi? kac tane embriyo trasnfer etmislerdi sana?? Belki onlardan biri dustugu icin bu sekilde kanama vardir,ve tek gebelik oldugu icin cikmamista olabilir.. Hayirlisi canim beklemekten baska care yok,biliyorum bu lanet memlekette herseyi boyle uzattiklarini.. Bi kan tajlili icin bile haftalarca bekliyorsun.. Seni cok iyi anliyorumm.. Insallah uzulmezsin canim.. Rabbim muradini verir insallah AMINN.

18. 16 Eylül 2009
  19. sevimlilahana

sevimlilahana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zeugma o kadar hırpalama kendini bak eğer bebeklerin varsa zarar veriyorsun şu anda onlara. canım benim bak dedim ya ben de aynı durumdaydım ama sonradan hamile olduğumu öğrendim. ilk test yaptığımda çok ağlamıştım sonradan çok pişman oldum. bence bekle birkaç gün daha ve mutlaka kan testi yaptır. Allahtan umut kesilmez. inşallah hayırlısı olur senin için.