moralim çok bozuk lütfen yorumlayın

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve bursasu tarafından 15 Kasım 2008 başlatılmıştır.

15 Kasım 2008
    Konu Sahibi : bursasu
  1. bursasu

bursasu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    rüyamda yurtdışında yaşayan abimi çok kötü gördüm (Allah korusun):nazar:abimin ölüm haberini aldık morga götürmüşler birsürü tanımadığım ölü gördüm abimde ordaydı elbiseleri üstündeydi
    o yakışıklı abimin yüzü kararmış morarmıştı ağlamaktan ağzım kurumuştu o kadarki gözyaşlarım artık akmıyordu senağlama
    herkes şoktaydı çok dik bi bayırda olan bi mezarlıkta buldum kendimi yürümeye çalışıyorum kayıyorum yer toprak değil kumdu abimi gömmüşler şaşırdım kuma defedılirmi diye
    sonra kendimi evde buldum annamlerdeydim bi kaç komşu vardı dua okunuyordu abimde odanın ortasındaydı ayaklarını oynattı bende şaşrdım ölmüş insan nasıl hareket eder diye komşuya gösterdim oda sanki vah vah dermş gibi kafasını salladı
    bu sabah gördüm hala etkisinden kurtulamadım
    lütfen anlayan arkadaşlar yorumlasın çünkü kendimi iyi hissetmiyorumsenağlamasenağlama
    teşekkür ederim...

2. 15 Kasım 2008
  3. FeeL.go.Rush

FeeL.go.Rush Guest

cnm gerçekten etkileyici bi rüya olmuş ama genelde rüyada birinin ölüsünü görmek o kişinin ömrünün uzamasına delalettir derler.ki bi tabirdede bunları dio bak .Rüyada ölü görmek, sevilen birinin geleceğini haber verir. Ölü diri getirir.

Rüyada ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. Rüyada bir ölü görmek sevilen birinin geleceğini haber verir. Yani ölü diri getirir.

Rüyada kendinin ölüp dirildiğini görmek; isteklerinize kavuşacağınıza, ölü birine birşey vermek veya almak; bolluk içinde yaşayacağına, ölü bir kadını doğururken görmek; uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına, ölmüş bir adam görmek; sevilen bir dostu kaybetmeye, bir ölünün tekrar dirildiğini görmek; güzel bir haber almaya ve bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine işarettir. onun için rüyayı neye yorarsan o çıkar derler.sende iyiye yor cnm ..

4. 15 Kasım 2008
  5. icedream

icedream anasının kuzucukları Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    a.s.öncelikle rüyan hayır olsun canım...yaşayan birini öldü görmek ,o kişinin ömrünün uzadığını bildirir...rüyada ağlamakta sevinmektir..demekki abinden çok sevineceğin bir haber alıcaksın...dualar okunmasıda çok güzel..şöyle diyebiliriz..abin için olmasını beklediğiniz bir haber alıcaksınız ve ailece çok sevineceksiniz...bana göre yorumu bu...bende rüyalardan çok etkilenirim:)...kalbini ferah tut sevgiler...:1hug: