moralim çok bozuk ne olur yardım edin

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve aryener tarafından 4 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : aryener
  1. aryener

aryener Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar dünden bugüne moralım çok bozuk.dün doktora kontrole gittim.bebeğimin haraketleri hiç yoktu.22 hafta 2 günlük olduk.neyse ultrasonda bebek çok küçük haraketler ediyor.doktor dedi evet az aharaket ediyor.küçük haraketler.mesela kolunu kaldırmıyor,bacağını kaldırmıyor dedi.kaslarında sorun olabilir ama bunu şimdi anlayamayız doğunca anlaşılır dedi.onun dışında gelişimi normal diyor.489 gr olmuş.bu kiloda nasıl olurda büyük haraketler yapmaz aklımı yiycem.bekle bekle bilmiyorum.eşimi gördükçe ağlıyorum.yazık oda neyapacağını bilmiyor.
    başınıza gelen varmı böyle bir durum?yardım edin ne olur.

2. 4 Temmuz 2008
  3. derinxby

derinxby mis kokulumm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ayy çok üzüldüm canım umarım bişeyi yoktur bebeğinin. valla daha önce duymadım böyle bişey ama bu aralar ayrıntılı ultrasona giriyoruz hepimiz sen girmedinmi orda çıkardı belki bişey varsaa allah korusun. Hem kafandan atmış olurdun bence bi uzmana görün derim. Bu ayrıntılıya bakanlar daha farklı oluyo çünkü ama yinede bilemem tabi doktorun ne dedi tam olarak .

4. 4 Temmuz 2008
  5. aryener

aryener Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya doktor biz herkesi yollamıyoruz önce gel burada bakalım gerek görürsek ayrıntıya yolarım demişti.dün az harekt ettiğini görünce istersen git ama 24 haftaya kadar güçlenebilir bazı çocukalr genetik olarak böyle az haraket edbilir dedi.nasılki bazılar geç konuşur bazıları geç yürür buda öyle bişey olabilir.ama kaslarındaki sorun ayrıntılıda belli olmaz ancak doğunca olur dedi.diğer gelişimi güzel dedi.bilmiyorum ayrıntılıda çok pahalı.hem kötü bile çıksa ben kıyamamki:KK43:bilmiyorum.kendim için hiç üzülmüyorum.eşimi gördükçe üzülüyorm

6. 4 Temmuz 2008
  7. fater

fater Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım dur bakalım panik yapma ne olur
    bak dr.unda demiş bazıları sonradan güçlenir diye merak etme
    hemen olumsuzunu düşünme canım
    ayrıntılıya uygun bakan yerker var araştır istersen böylece çıkan sonuca göre tedbir alırsınız
    bence olumsuz bir şey çıkmayacak ama öyle bile olsa şimdi tıp çok ilerledi muhakkak erken çözümü vardır
    öyle hemen kendini bırakma önce iyi ve olumlu düşün ve bol bol dua et canım
    benimde dualarım senin ve bebeğin için olcak

8. 4 Temmuz 2008
  9. COLITO

COLITO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım bencede içini ferah tut.Bak dr da demiş maşallah gelişiminde hiçbir problemi yok.kilosu yerinde.güzel şeyler düşün,güzel olur herşey Allah'ın izniyle.bütün bebişler aynı olamaz ya.bir kaç gün yada hafta içinde güzel haberlerini alırız inşallah.

10. 4 Temmuz 2008
  11. ebuka

ebuka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok üzüldüm. İnşallah hiçbir problem çıkmaz da minnoşun sağlıkla gelir kucağına. Sen de kendini fazla hırpalama. Çünkü ona da aksettiriyosun sonuçta. Tabi bize söylemesi kolay ama inan dualarım seninle olacak. Yine de farklı bir doktora daha gitsen diyorum. Belki yapacak birşeyler vardır.
    Bizlerse hep dua ediyor olacağız, kendine iyi bak. Yüce mevlam korur bebeğini, iyi düşün iyi şeyler olsun.

12. 4 Temmuz 2008
  13. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bu doktorlara bazen anlam veremiyorum....Hem kesin konuşmuyor hemde insanların kafasında soru işareti bırakıyor...
    sen içini ferak tut canım lütfen..allahın izni ile bişii yoktur...ultrasona girmeden önce tatlı bişiler ye lütfen...

14. 4 Temmuz 2008
  15. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Aryener bence de yapacağın en iyi şey şu an başka bir dr. a daha gitmek bence. En azından neyin ne olduğunu sana açıklayabilir başka bir dr. Zordur biliyorum ama bir de içini ferah tut, bebişine güven, ona destek ol. Senin moralin bozuk olursa onun hareketlerinde de azalma olur unutma.

16. 4 Temmuz 2008
  17. aryener

aryener Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    3tane doktora gittim.kendi doktrum bekleyeceğiz diyor.kesin bişey söylemiyorlar.bilmiyorum ne olacak.iyi değilim

18. 4 Temmuz 2008
  19. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım üniversite hastanesine de gitseydin çoğunlukla onlar daha kapsamlı araştırma yapıyorlar. Gittin mi?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.