moralim çok bozuk ne olur yardım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve azra2 tarafından 14 Eylül 2009 başlatılmıştır.

14 Eylül 2009
    Konu Sahibi : azra2
  1. azra2

azra2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar slm bugün moralim 0 ne olur sizler yanımda olun 2.tüp bebeği bayramdan sonra düşünüyorduk eşim yine caydı neymişte ocak ayını bekliyecekmişiz öncekinde böyle yapmıştı herşey benim zorumla olmuştumafoldumbenhiçbir zaman beni anlamayacak bende bir an önce anne olmak istiyorum :KK46:ne yapacağımı bilemiyorum desteklerinizi bekliyorum ağlamaktan gözlerim şiştimafoldumben

2. 14 Eylül 2009
  3. sukutuhayalben

sukutuhayalben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Off...Canım benim.Allah yardımcın olsun herşeyden önce.Maalesef beyler karşısındaki insanın neyi nasıl hissettiğini anlayamayacak kadar bencil oluyorlar bazen....

Öncelikle herşey için hakkında hayırlısı diyelim...Vardır bunda da bir hayır demelisin.Her sıkıntı bedensel her tepki biraz da stresle bağlantılı.
    Üzülme...

4. 14 Eylül 2009
  5. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.323
    Ödül Puanları:
    163
    neden üzülüyorsun canım ya.eşinle konuştunmu neden ocak ayını beklememiz gerek diyor.onunda haklı sebepleri vardır belki.nereden çıkardın seni anlamadığını,düşünmediğini.sakın bozma moralini eşinle konuş,bakalım hanginizin sebebi geçerli ve haklı.sonra tekrar gözden geçirirsiniz belki zamanı.

6. 14 Eylül 2009
  7. dragonlily

dragonlily Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    azracim canim benim, ahhh ne deyim ki...niye ocak ayini bekliycekmissiniz canim? maddi olarak toparlanmak icin mi? biliyorum be guzelim insanin icine o anne olma istegi dustumu kor gibi yakiyor...bir de ne guzel olumlu cevap alanlari insan okudukca umutlaniyor hevesleniyor...cok iyi anliyorum seni ama ne desem ki...elbet sen de annis olacaksin bir gun insallah o gun yakindir, uzme kendini guclu olmaya calis...Allah buyuktur...:teselli:

8. 14 Eylül 2009
  9. azra2

azra2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya kızlar ben önce mart ayında yaptırdım olmadı temmuzda düşündüm dr ağustosta yapalım dedi eşimde bayramdan sonra yaptıralımdiye ikna etti şimdi de ocak ayı maddi sıkıntımız Allah a şükür yok şimdilik ama benim oralim bozuk olduğu zaman sürekli ağlarım ama eşimde hiç umursamaz gibi davranır kafayı üşüteceğim yaaa..............

10. 14 Eylül 2009
  11. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    canım ya beklemenin ne demek olduğunu bende biliyorum....isteyip yaptıramamak.... çok zor.....ama ne diyim ki...maddi durumda iyimiş....erkekler bizim gibi değil biz hemen herşeyin olmasını isteriz fakat onlar biraz daha beklemenin derdinde.....belki hayırlısı öledir.....ağlama üzme kendini ocağada çok yok.....

12. 14 Eylül 2009
  13. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım üzülme bitanem herşeyde vardır bir hayır bende senin yaşadıklarını yaşadım yaşamamın sebebi yaşadığım yerde tedavi görmememdi yani merkez yoktu eşimle kararlıştırdık o yüzden bir sene bekledim herşeyde hayır vardı bak canım hamişim şükürler olsun acele etme bitanem sen şimdi illa şimdi olsun dersin eşinde seni kırmamak için evet der ama stres yaşarsınız sonra rabbim göstermesin tutmaz bu sefer ocak ayında yaptırsaydık diye düşünürsün heşeyde bir hayır var canım o yüzden onunda bir düşündüğü vardır canım elbet seni çok iyi anlıyorum zaman geçmek bilmez diyosun şimdi ama 3 ay var canım kısa bir süre olsun canım kafanı dağıt bol boo gezin bu süre içinde bitanem

14. 14 Eylül 2009
  15. azra2

azra2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    zeyracım doğru söylüyorsun çok kısa bir süre var ama ben fazla beklemek istemiyorum ama elimden gelimiyor eşim neden böyle yapıyor bilmiyorum çocuk istemiyor desem nerde bir bebek görse içine düşünüyor acaba beni sevmiyormu diye düşünü yorum ama...severek evlandik offff ya çıkmazlardayım ne yapacağımı bilemiyorum bana anlatmıyorda bneden bekleyeceğimizi.

16. 14 Eylül 2009
  17. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben kendi eşimden bilirim aslında erkekler bizlerden fazla bebiş isterler ama pek belli etmezler bizlere bizler duygularımızı ya ağlayarak ya da onlara söylenerek gideririz ama onlar ağlayamaz karşımızda içlerine atarlar bak burası bile bu site bile bizim için bir nevi içimizi döktüğüğümüz stresimizi attığımız yer ama onlar hep içlerinde yaşarlar sırf bizim daha fazla üzülmememiz için canım inan eşinin vardır bir düşündüğü anlatcaktır belki sen üzülürsün diye analatmıyordur bitanem benim

18. 14 Eylül 2009
  19. azra2

azra2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    zeyracım çok sağol tatlım bugün içimi dökmeseydim kafayı yrdim iyiki bu siteye üye olmuşum annene bile söyleyemediğim şeyleri sizlere anlatıyorum sağolun arkadaşalar Allah ne muradınız varsa versin:Saruboceq: