Moralim çok bozuk size ihtiyacım var

Konusu 'Pediyatri - Çocuk Hastalıkları' forumundadır ve prenses tera tarafından 1 Mart 2009 başlatılmıştır.

1 Mart 2009
    Konu Sahibi : prenses tera
  1. prenses tera

prenses tera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar moralim çok bozuk hiç biyere sığamıyorum kızımın boyun probleminden daha önce bahsetmiştim kzımın boynu sola doğru yamuk 6 aylıktı farkettiğimde ve hemen doktora götürdüm gitmediğimiz doktor kalmadı hepside hiç birşey olmadığını söyledi fakat kzımın boynu hala geçmedi 14 aylık oldu dünse komşuya indim komşunun kayın validesi kzımın yüzünün bi tarafının küçük bitarafının büyük olduğunu söyledi başımdan kaynar sular döküldü o lafını duyunca eve kendimi zor attım ve ağlama krizene girdim resmen fakat gittiğimiz hiç bir doktor yüzünde şekil bozukluğu olduğunu söylemedi bizde bi fark göremiyoruz başka insanlarda bi fark göremediler bu kadın nasıl olduda öyle dedi anlamadım :çok üzgünüm: okadar kötüyümkü anlatamam size dünden beri kızımın yüzüne odaklanmış bişekildeyim bi farklılık varmı diye inceliyorum ama ben ve babası göremiyoruz bi fark off napım ya nere götüreyim ne olur bişeyler söyleyinsenağlamasenağlama

2. 1 Mart 2009
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    önce çok geçmiş olsun. siz ,eşiniz ve bu konunun uzmanı doktor görememişte komşunuz mu görmüş. lütfen ,saçmasapan insanların söylediği şeyler için kendinizi hırpalamayın. olsa sizde görmez misiniz... yok demek ki...
    çok rahat değilseniz doktora gidin,sadece rahat etmek için ki sanmıyorum birşey olduğunu.
    boşuna hırpalamayın kendinizi. hepinizin gözü bozuk ,komşunuzun bir tek sağlam demek ki. ne insanlar var bu dünyada...

4. 1 Mart 2009
  5. whiterose

whiterose Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım maalesefki böyle abuk sabuk insanlar her toplumda var.
    tüm insanların göremediği şeyi bu kadın nasıl görmüş orasıda ayrı bi muamma zaten-tatlicadiarzu-
    sen ve eşin gerekli şeyi yapmışsınız ve doktorlarla görüşmüşsünüz.
    sen hiççç o tatlı canını sıkma canım başkalarınında sıkmasına izin verme lütfen:1hug:

6. 1 Mart 2009
  7. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Allah allah...kimse bir fark göremiyor ama o kadın mı görüyor yani? Bişey ya vardır ya yoktur, eğer siz ve eşiniz bakıyor ve yok olduğunu görüyorsanız yok demektir...kendi gözlerinize mi inanıcaksınız o kadına mı?Ama belkide bu kadar kafayı taktığınıza göre belkide gerçekten bir simetri bozukluğu var??Çünkü hiç olmayan bişeyi insan bu kadar kafasına takar mı? İyice bir bakın, eğer yoksa bu konuyu kapatın, kendinizi üzmeyin lütfen..kendi gözlerinize de güvenin...

8. 1 Mart 2009
  9. prenses tera

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya nasıl sıkmayım kadın benim gözüm öle farkları çok iyi görür bide diyo okadar moralim bozulduki anlatamam yani evime gelen hiç bi insan kzının yüzünde bi şekil bozukluğu var falan demedi nasıl olduda bukadın gördü bilemedim bende eşimde dünden beri sen fark etmesen ben farkederim hiç bişey yok diyo çocukta ne bakıyosun sen onun lafına sözüne diyo bu hafta yeniden götüreceğim doktora içeme kurt düştü bakalım onlar nedicek :çok üzgünüm:

10. 1 Mart 2009
  11. bride_

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Eğer farklı ve tarafsız bir yorum istiyorsan koy kızının resmini bide biz bakalım...

12. 1 Mart 2009
  13. prenses tera

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben bir anneyim ve doğal olarakta kızım için endişeleniyorum kusurabakmayın ama konuyuda siz istiyorsunuz diye kapatamam zaten moralim bozuk sizde tuzu biberi olmayın lütfen adam gibi sizle derleşmek istedik bu şekilde insanların derdine çare oluyosanız yorumlarınızı yapmayın lütfen

14. 1 Mart 2009
  15. prenses tera

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bak arkadaşım konuyu saptırma lütfen mümkünse yorumda yapma sabah sabah insanın daha çok moralini bozma

16. 1 Mart 2009
  17. bride_

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Durun durun sakin olun, bu konuyu kapatın derken sizin açtığınız konudan bahsetmiyorum, siz kendi içinizde bu konuyu kapatın boş yere kendinizi üzmeyin demek istedim, lütfen yalnış anlamayın...a.s.

18. 1 Mart 2009
  19. bride_

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Konunun neresini saptırdım anlamadım, sadece yardımcı olmak istedim, kızının resmini koyarsan eğer gerçekten simetri bozukluğu varmı yokmu buradakiler söyler diye söyledim..Boşuna kendinizi üzmezsiniz diye söyledim,ama sizin niyetiniz heralde derdinize çare bulmak değil bana çatmak..herşeyi böyle yalnış anlarsanız olmaz, sadece öneri getirmiştim...eyvallah...