moralim çok bozuk

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve elanurum tarafından 5 Haziran 2008 başlatılmıştır.

5 Haziran 2008
    Konu Sahibi : elanurum
  1. elanurum

elanurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar kaç gündür forma giremedim çünkü birden bire rahatsızlandım,p.tesi günü annemdeydim durup dururken birden kalbim küt küt çarpmaya başladı çok korktum agladım ailem hemen sırtüstü yatırdı,ambulansa haver verildi hastanede bütün tetkikler yapıldı önce kalbin üzernde duruldu çük şükür bişey çıkmadı birsürü testler falan ywpıldı hiçbişey yok sonunda psikologo yönlendirildim ve dün panikatak teşhisi koyuldu
    geçirdigim dogum ve bebegimle ilgilenip dışarıya hiç çıkmamam ve sıkılmam sonucu oldu sanırım yine aynı şeyler oluk diye korkuyorum ve canım çok sıkılıyorrrrrr

2. 5 Haziran 2008
  3. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun arkadasım.aynı rahatsızlıga sahibim.üniversitedeyken maddi manevi sıkıntılardan olmuştu ilk.baygınlık geçirmiştim..kalbimle ilgili bişey çıkmamıştı..basta dozu çok yüksek ilaçlar verdiler ama annem hemen bıraktırdı.ilacın kendin ol çok gençsin dedi..hala yasıyorum taşikardi diyorlar bu çarpıntıya sanırım..tekrar olursa derin nefes al ve dinlen..çok geçmiş olsun..sanırım hiçbirşet stres yapmaya degmiyor:KK43:

4. 5 Haziran 2008
  5. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    büyük geçmiş olsun arkadaşım

6. 5 Haziran 2008
  7. elanurum

elanurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sagolun arkadaşlar
    gülşahcım doktorda emen ilaca başlamak istemedi bebegmin olmasından dolayı
    şimdi sıkıntı geldikçe hemen bsşka şeylerle ugraşmaya çalşıyorum bakalım nolcak

8. 5 Haziran 2008
  9. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun canım benim eşimdede olmuştu bu kalbım sıkısıyo nefes alamıyorum dedı drgoturduk hemen kalbınde bısey cıkmadı bırkac antideprasan ılacla duzeldı allaha sukur tedavılerını ıhmal etme allah korusurun canım gecmıs olsun

10. 5 Haziran 2008
  11. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim geçmiş olsun kızımın doğumundan sonra bende zor günler yaşadımm..biz çocuğumuzu kimseye güvenip bırakamıyoruz sonrada bunaldıkça bunalıyoruz..hayatım annen görümcen kardeşin kim müsait olursa sütünü sağıp bırak bebeğe baksınlar sende eşinle gez alışveriş yap sinemaya git inan moral bütün ilaçlardan iyi geliyoo...

12. 5 Haziran 2008
  13. patik

patik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun,allah başka dert vermesin...bikaç rahatlatıcı ilaçla geçer umuyorum...yavrunda şükür sağlıklı kollarında ..havada güzel al yavrunu gez bol bol...hayatta enzor şey en basit olağan gördüğümüz şeylermiş,bende evlenince anladım ki anne olmak bi evliliği hayatı idameettimek en zoruymuş...elinden geldiğince en keyif aldığın şeyleri yapmaya çalış...sevgiler

14. 5 Haziran 2008
  15. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun.evet sende taşikardi(panik atak)ben bu rahatsızlığı 8,9 senedir çekiyorum.sebebi (/üzüntü,sıkıntı,içine atma,koşma,heyecan)başlıca tetikleyen psikolojik nedenler.......kalbin çarpmaya başladığında 5 dk falan dur (yapacak bişiy yok zaten) sonra 5 dk sonra sırt üstü bacaklarını bük öyle yat.geçeceğini göreceksin.normal atışına dönerken biraz ağrı hissedeceksin, ve bu malesef tekrarlayan bi durum tedavi görmedim,gayet içime atmamaya,hızlı koşmamaya,heyacan oluyo ama o bile tetikliyo.dkkat et sen tedavini gör yinede şimdiden geçmiş olsun

16. 5 Haziran 2008
  17. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    geçmiş olsun...
    ne olursa olsun tedavinize devam edin en kısa zamanda düzelirsiniz inşallah...

18. 6 Haziran 2008
  19. asiyansari

asiyansari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun.herşeyi önemseyip herşeyi dert edinince böyle oluyoruz işte.allah tan önümüz yaz.bebişlerle dolaşalım.sürekli çevrede şöyle yap böyle yap diyenlere aldırmayalım.üzerlerine vazifeymiş gibi bebekle ilgili herşeye karışıyorlar.bu da sinir bozucu oluyor.her gelen birşey söylüyor..önce insanın kendini mutlu ve iyi hisetmesi lazım.kişisel bakım çok önemli.ufacık birşeyle insanın kendine güveni yerine geliyor.moral en önemli şey. mutlu kalabilmeyi başarabilirsek çevremizede mutluluk dağıtabiliriz.