moralim çok bozuk

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve hatice41 tarafından 16 Aralık 2008 başlatılmıştır.

16 Aralık 2008
    Konu Sahibi : hatice41
  1. hatice41

hatice41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bebğim çok ağlıyor diye etrafımdaki insanlar rahatsız oluyormuş ,onun için bana misafirliğe gelmiyorlarmış,bunu duydum moralim çok bozuldu zaten bebk üzüyor beni destek olan kimse yok..inanın o kadar kalabalık bir aile olduğumuz halde yanılızım bebğimden dolayı.bende sizinle dertleşmek istedim.

Son düzenleme: 16 Aralık 2008
  2. 16 Aralık 2008
  3. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bozma moralini , kendileri rahatsız olduğundan değil de, bebek rahatsız oluyor diye gelmek istemiyorlardır belki. kendileri rahatsız oluyorlarsa da onların ayıbı. fayda gelmez onlardan sana. sen bebişinden kuvvet al. ona sarılınca unutursun

4. 16 Aralık 2008
  5. Serencam83

Serencam83 ÖMRÜMÜN SERENCAMI Üye

Beğenildi:
    298
    Ödül Puanları:
    163
    kendi bebekleri çokmu usluymuş acaba hiç problem yaşamamışlar sanki benimde bebişim çok ağlıyor çok mızıldıyor gelmezlerse gelmesinler boşver bebiş biraz büyüyüp yoluna girdiğinde sen de bebişi sevdirmezsin annen yanında değilmi ben bebeğim olduktan sonra hep annemi özlüyorum hep yanımda olsun istiyorum eğer annen yanındaysa hiç kimse öenmli değil boşver sen bebğine adapte ol canım

6. 16 Aralık 2008
  7. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    ne güzel işte canım
    sen de kendi basına büyüt bebişini ne gerek var kalabalığa
    coğu insan bebişinle yanlız kalmaya hasret
    sen tadını cıkar sakın kafana takma

8. 16 Aralık 2008
  9. hatice41

hatice41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canlarım inanın kendi annem daha çok rahatsız oluyor gitmek istiyorum anneme bunalıyorum evde ama onlar bebeğimi istemiyorlar gibi geliyor bana . kayınvalidem kendi annemden daha güzel yaklaşıyor bebeğime .

10. 16 Aralık 2008
  11. gxuxl-xsxen

gxuxl-xsxen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    boşver yaaaa negüzel işte bebeğini istediğin gibi büyüt benim etrafım çok kalabalık bebeğimde huysuz zaten iyice çileden çıkıyor elden ele geziyor çocuk üzülme gelenin çok olsa inan daha çok zorluk çekersin birazdaha büyüsün istediğin yere git gez boşver milleti

12. 16 Aralık 2008
  13. gulizgul

gulizgul gulizgul.blogspot.com Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ay canım benim ..bende gelenlerden rahatsızım..keşke kimse gelmese diyorum..bebeğimle kalsam...başka bişi istemiyorum.geliyorlar daha el kadar bebeği uykusundan uyandırıyuorlar. sevecez diye . ben bile daha öpmeye kıyamıyorum..millet şapur şupur öpüyo.....çok sinir oluyorum çokkkkkkkk....

14. 16 Aralık 2008
  15. hatice41

hatice41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yanlızlık güzelde çok yoruluyorum iş yapamıyorum,önceden bel ağrısı nedir bilmezdim ,şimdi eğilmekte zorluk çekiyorum.ama bebğim büyüsün eminim herkesi utandıracak.nette okudum çok ağlayan bebkler çok zeki olurmuş .offf bir çare olsa bu ağlayan bebklere.

Son düzenleme: 16 Aralık 2008
  16. 16 Aralık 2008
  17. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım sıkma canını bebeğinde sadece senin emeğin olacak onu istediğin gibi büyüteceksin ne güzel düşüncene sürekli kalabalık etrafında sana karışan insanlar bu durum daha sıkıcı olurdu inan ki bebişinle sana huzur dolu günler tatlım merak etme çekilen zor günler bir zaman sonra bitiyor bebişin çok daha sevimli hala geliyor hepimiz yaşıyoruz zorlukları önemli olan güçlü olmak Allah kolaylık versin canım:)))))

18. 16 Aralık 2008
  19. ozlemehm

ozlemehm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla bizi bebeğimizle kabul etmiyceklerse hiç gelmesinler daha iyi şaştım valla sizinkilere benm annemler uzak ist.dalar uzak olunca kıymetli oluo heralde..
    kayınvalidem ve eşimin teyzesi yakın hergün geliolar bebeği sevmeye onlar bakarken ben yemeğimi yapıom bazen geldiklerinde uyyo oluo bekleyip gidiolar ara bizi uyanınca öyle gelelim diolar bunlar da aşırı bebek düşkünü saatlerce sevmek istiolar
    boşver seni istemeyeni sen ne istiycen rahatça kafanı dinle değişik sallama teknikleri geliştir belki öle susar bizimki her sallamayla susmuo