moralım cok bozuk

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve kaderr tarafından 23 Şubat 2009 başlatılmıştır.

23 Şubat 2009
    Konu Sahibi : kaderr
  1. kaderr

kaderr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar martın 15 ınde dogum yapacagım allahımın ıznıyle ama gebelıgımın basından berı kan sayımım hep dusuk kac tane ılac aldımsa yukselmedı bı turlu ve dısardanda kan dusuk olunca bebekte sorun olacagı soylendı doktorumada danıstım doguma kadar yukselmesı lazım dıyo pekmezler aldık kara erıkler yanı herseyı yedım ama olmadı bu yuzden korkuyorum cocugun gelısımı cok guzel dıyo fakat beyınde zarar olabılırmıs cok uzuluyorum allaha hep dua edıyorum sızlerde benım ıcın dua edermısınız lutfen ne yapcamı sasırdım:1no2:

2. 23 Şubat 2009
  3. burser

burser burcu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm allah yardımcın olsun inşallah bi sorun çıkmaz iyi düşün iyi olsun herşey ne diyeceğimi bilmiorum cnm bol bol dua edeceğim sizin için karadut pekmezi alsan cnm o daha iyi bi dene istersen üzüm pekmezleriin pek faydası yok

4. 23 Şubat 2009
  5. kaderr

kaderr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım sagıl kara dutta aldım kecı boynuzu ıyı deedıler sımdı onu yıyorum bılmıyrum dualrın ıcın sagol

6. 23 Şubat 2009
  7. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Allah yardımcınız olsun pekmeze devam edin aç karnına içmeye çalışın...

İnşallah bir sorun olmaz sağ salim bebeğinize kavuşursunuz....

8. 23 Şubat 2009
  9. seyra

seyra *Canım Prenseslerim* Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım üzme kendini ya en iyi kanı olanın bile son ayda kan değeri düşüyor.Bebekler anneden alacaklarını alıyor anneler kansız kalıyor bu yüzden merek etme bol bol pekmez ye kan hapınıda iç.
    Ben son 3 ay kan hapı kullanmıştım.
    Sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın İnşallah

10. 24 Şubat 2009
  11. sewill

sewill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım üzülme sen gönlünü ferah tut b ol bol dua et allahın izniyle sorunsuz alırsın bebişini kollarına inş.

12. 24 Şubat 2009
  13. BeyazLilyum

BeyazLilyum diplomalı uzman ev hanımı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    demir ağırlıklı beslen canım..baklagillerden en çok yeşil mercimek te varmış..keiboynuzu pekmezini iç canım kan haplarını ihmal etme..bol bol dua et bişey çıkmaz inşallah sağ salim kavuşursun bebeğine

14. 24 Şubat 2009
  15. selinay2002

selinay2002 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    en çok demir kuru meyvalarda var canım kayısı,incir,erik,üzüm hepsinden ye faydasını görürüsün........................

16. 24 Şubat 2009
  17. ilunga

ilunga Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim sakın moralini bozup bebişi etkileme.pırasa ye,yeşil mercimek haşla ama az suda hasla ki suyu çeksin iice vitamini suda kalmasın onu ye ayrıca roka ye bol bol...tabi sirkeli suda beklet ii temizlensin...allah yardımcın olur merak etme dualarım seninle...

18. 24 Şubat 2009
  19. sheylaa

sheylaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    harnup pekmezi,yumurta sarısı bol bol ye canım.Bebişin birşeyi olup olmayacağını Allah bilir.bizim bi tanıdığa demişlerdi aynı şeyi maşşallahı var şimdi koca delikanlı oldu.hiç sıkma canını o alır senden.bıdık onlar işlerini bilirler üzülme sen.devamlı konuş bebeğinle.benimde değerlerim düşüktü dr bana haptan önce ve sonra 2 şer saat bişey yeme demişti.sadece süt değil hiçbir şey.sadece portakal suyu içmek hapla birlikte iyiymiş.etkisini arttırıyormuş.gece bile kalk pekmez iç derim ben.sonuçta çok az bir vakit kalmış sabret güzelim.Allah sağlık versin...