Moralim çok bozuk :(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve ufukolik tarafından 26 Haziran 2010 başlatılmıştır.

26 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ufukolik
  1. ufukolik

ufukolik Kalbim SeninLeee Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar ağlamamak için kendimi çok zor tutuyorum kimsede yok şuan anlatabieceğim içimde tutarsam patlıcam mafoldumben Ya kızlar sevgilimle biz farklı şehirlerdeyiz ne yazık ki :KK43:( O yüzden beraber olmadaığımız zamanlarda doğal olarak telefonu çok fazla kullanıyoruz.Okulu bitti bu sene memleketine gitti yine uzağız değişen birşey olmadı dicem AMA oldu. Ordayken beni unutyor hep arkadşlarıyla zaman geçiriyor normalde bana ayırdığı zamanın 3 te birini bile ayırmıyor.Onlarlayken aklına bile gelmiyorum ve her sabah uyandığında arkadaşlarının yanına gidiyor akşama kadaaar.Bu konu yüzünden çok kavga ettik nekadar ağladım üzüldüm ama son 3 gündür görüyorum ki hiç birşey değişmemiş nedesem ne yapsam kendimide öldürsem nafile ALIŞ buna ben doğduğumdan beri onlarlayım diyor alışılcak bişey mi bu en çokda böle demesi zoruma gidiyor. Yine dayanamadm aynı sebpten çok kötü kavga ettik ya biz normalde birbirimizi aramadan msj atmadan en fazla 1 saat durabilirdik en uzun küs kalma süremizde 1 saatti ama akşama kadar ben msj atmasam aklına gelmiycem sesimi çıkarmıcam diyorum ama daynamıyorum yine kavga ettik kıymetimi anlaya kadar bende msj falan bekleme dedim 3 saattir konuşmuyoruz ama benim moralim çok bozuk zaten ailevi sorunlarda var buda tuz bibier oldu iyice dağıldım offf offffffffffffffff

2. 26 Haziran 2010
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

canına kıyınca eline ne gecicek
    kendine yapcan en büyük hatanın vebalini senden başka kim ödücek haaa:mymeka::mymeka:

o aramıyorsa mesaj cekmiyosa sende cekme arkadaşım
    cektigindede oralı pek olma
    kendi lehine cevir durumusempatiksalakcinni
    bırak biraz rahat etsin
    hayatının merkezi niye yapıyosunkikaydirigubbakcemile

4. 26 Haziran 2010
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ona bir ders vermek istiyorsan telefonunu kapat

gerekli değil ama rahatlamış olursun :icecream:

6. 26 Haziran 2010
  7. ufukolik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    onu lafın gelişi söyledim büyük konuşmayım ama hiç birşey beni öyle birşey yapmaya itemez allah 'ın verdiği cana kıymak ne haddime

8. 26 Haziran 2010
  9. ufukolik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    telefonumu kapatırsam bana bişey oldu sanıP herkesi ayağa kaldırır.Şimdi napıyon diye msj attı cvp wermicem:kızgın:

10. 26 Haziran 2010
  11. Bemint

Bemint Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    71
    Kendine acil bir uğraş bul sende arkadaşlarınla meşgul ol.Sana karşı bir hareket yapmadığını algılamaya çalış.Yapıyosa da ölsen bile değiştiremeyeceğin biri için üzülme , ağladığında geldim canım diye belirmeyeceğine göre yanında akıllı kız olup hayatının merkezinden onu çıkarıp hayatına bak.
    Şimdiden böyle üzülürsen bunun sonu gelmez erkeklere anlatarak bişey öğretilemeyeceğini benim gibi yaşayarak öğrenme hazır öğrenilmişi var aç televizyonu film seyret ararsa sevinirsin aramazsa da üzülme .

12. 26 Haziran 2010
  13. Bemint

Bemint Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    71
    Mesaj atmış çocuk işte ya vu:eek:lmaz: En büyük derdin bu olsun güzelim , sende bi saat sona film izliyodum hayatım nolsun iyilik yaz .Gizem her zaman iyiidr öle vıcık vıcık saatte bir mesajlaşmak ilişkiyi yorar hadi gözün aydın:nazar:

14. 26 Haziran 2010
  15. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

seni umursuyor...

yazma bir şey.

hayatının merkezinden çıkar onu. odağa kendinden başkasını koyma:nazar:

o zaman arkadaşlarından önce gelirsinsırnaşık şey

16. 26 Haziran 2010
  17. ufukolik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Haklısınız ama 3 senedir öylesine bağlandım ve öle çok seviyorum ki bişeyleri değiştirmek çok zor ama pişmanlıklarım keşke böyle alışmasaydım alıştırmasaydım dediğim şey çok

18. 26 Haziran 2010
  19. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bir şeyleri değiştirmek için geç kalmış sayılmazsın

o merkeze seni koymuyor gayet mutlu. sen merkeze onu koyuyorsun mutsuz. hanginiz doğru yoldasınız?