moralım cok bozukkk yardım edın

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve yaseminsen tarafından 14 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : yaseminsen
  1. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar canım o kadar sıkkın kı anlatamam sıze ben dogumdan berı baya degıstım eskısı gıbı gulemıyorum eylenemıyorum esımle eskısı gıbı degılız o nunla fazla zaman gecıremıyoruz sadece cocuk gece yattıgı zaman beraberız her neyseee........
    kaynanam ve kayınpederım benımle oturuyorlar dun oglen cocuk acıkmıstı ve aglıyordu bende buaraada mamasını hazırlıyordum o aglıyor dıye bagıra bagıra bı cocuga bakamıyorsunuz bı karnını doyuramıyorsnuz dıye bagırmaya absladı kayınpederım bende evlılım boyunca ılk defa kayın pederıme karsılık verdım baba gormuyormusun mamasını hazırlıyorum 10 elım yok uyuyordu ondsan aglıyor dedım 0da bana bagırdı ıste saygısız fılan dıye ondan sonra fenalastım nefesım kesılıyor gıbı oldu elım ayagım tıtremeye basladı sınırlerım bosandı ve bayılmısımmm.....
    kalktıgımda koltukta uzanmıstım benı hemen psıkologa goturduler konustu fılan benımle psıkolok ama benım psıkıyatrıye gıtmem gerektıgını ılacla tedavı olmam gerektıgını soledı su anda yazarken bıle ellerım tıtrıyor neden bole oldu kızlar akıl verın bana eskısı gıbı neselı guler yuzlu katılgan atılgan bırı olmak ıstıyorum ama yapamıyorum tek eylencem burası bana yardım edınnn senağlamasenağlama

2. 14 Ağustos 2008
  3. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bir çocuga annesinden daha iyi kim bakabilirki kayınpederin ayıp etmiş.. canım aynı piskolojileri bende yaşadım annelik biraz zor geldi çünkü artık başkası için yaşıyorsun ama emin ol eski günlerine dönersin okumuştum bazen 2 yıla kadar bile uzarmış depresyon.. senin bebiş 6 aylık gözümü korkuttun hala düzelmedi diye.. tabiki cok zor önceden geceleri otururdum eşimle ama şimdi bebek uyuyo haydi iş yap sonrada pestilin cıkıyo.. kendini hep cocugum saglıklı diye teselli et

4. 14 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Guest

Allah yardimcin olsun, bu bir geçici psikolojidir sanirim

6. 14 Ağustos 2008
  7. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben hiç doğum yapmadım ama duyduğum kadarıyla sadece sen yaşamıuyosun bunu üzme kendini lohusa sendromu diyolar buna ama kolayca atlatırsın inş duyduğuma göre kocan sana farlı gözükür uzaklaşır gibi olurmuş yani o duygusalllıkla sen öyle sanıyosun canım bebek büyütmek hiç kolay değil ama ben bebeğim olsun diye çaba gösterenlerdenim benim gibi bebek isteyenleri düşün olurmu o zaman belki daha rahat edersin lohusalıkta ve hamilelikte kadınlar daha çok ilgi beklerler hassas oldukları için ama etrafında bunu anlayamıyo işte ne yazıkki ama etrafındaki kişiler sana kötü zaten davranmıyolardır sen daha çok ilgi istediğin için böyle düşünüyosun canım allah yardımcın olsun

8. 14 Ağustos 2008
  9. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    canım öncelikle kayınpederle asynı evdeyim eşimle aramız açıldı soğuduk falan düşünme benim evim ayrı ama doğumdan sonra bende eşimle eskisi gibi değilim her konuda bir soğukluk var aramızda 15gündür birlikte olmuyoruz yani bayağı bi soğukluk girdi mecburiyete dönüştürdüğü için bazı şeyleri bende kabullenemedim sevgi yok ilgi yok işi düşünce beni gördü çocuk bakmak zaten başlıbaşına bi depresyona sokan olay ama anlamıyolar anlamadıkları gibi de maşallah kürek kadr dil var allah tüm bu durumda olanlara yardım etsin takma kafan aumarım atlatırız bebekler biraz daha büyüsün bakalım benim ki de 5 aya girdi

10. 14 Ağustos 2008
  11. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    yaseminim ne oldu sanaaaa.... canımm üzülme bak güçlü ol ilaç falan bırak onları en iyi doktor sensin

12. 14 Ağustos 2008
  13. yaseminsen

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    dogum yapalı 6 ay oldu ama ben gıttıkce kotu oluyorum onceden ehrseye gulen nese dolu bırıydım nedne bole oluyor anlamadım tk basıma buyutuyorum oglumu kaynanam calısıyor evde kendı torununa bakmak varen gıdıp baskasının cocuklarına bakıyor hersye beynımde buyuyor en ufak seye kızar bagırır oldum bazen dıyorum hayır aysemin bu sen degılsın berkay ıcın yasamalısın esın var senın dıyorum ama olmuyo emzırmeyı kesmek zorunda kaldım ılac tedavısıne baslıycam haftaya allah yardımcım olsun ne dııyım cok zor bısey moralımın bozuk olmasının bı nedenıde artık oglumu emzıremıycem ona cok uzuluyorum
    esımde buyk degısıklık var dra gıttıgımızden berı sureklı ılgılenıyo gezmeye goturuyo ama bı anlam ıfade etmıyor benım ıcın napıcam ben yaaa

14. 14 Ağustos 2008
  15. yaseminsen

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    bi bilsem canım bi bilsem anlayabilsemmm de anlatsam sanaa bu arada bhamişmisin sennn hayırlı olsun bak cok sevındım bu olayaaa:1hug:

16. 14 Ağustos 2008
  17. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    ilaç kullanarak iyi olacağını düşünme onlar daha beter sersemleştiriyor ve hayattan bağını kesiyorlar.. insanın en iyi dostu yine kendisidir.. bende böyleydim emzirmeyi bitirene kadar(13 ay) sonradan değişiyor inanın bebek büyüdükçe bu sendromdan kurtulacaksın.. ama etrafta karışan görüşen olması stresi 5e katlar ayrı eve çıkma şansınız yok mu güzelim...

18. 14 Ağustos 2008
  19. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun arkadaşım zor bi durum gerçekten.seninle aynı durumda olan arkadaşım var.1 yaşında çocuğu var ve şimdi gayet iyi. doktor ilaç tedavisi demiş ama o kullanmadı ve kendi kendine yendi. umarım sende kendin bu durumu aşmayı başarırsın.ben de evde çok sıkılıyorum.eşim çoğunlukla nöbetçi,mesaide vs.eve geleceği saati sabırsızlıkla bekliyorum.çocukla uğraşmak zor ama hayat güzel.elimiz ayağımız tutuyor çok şükür.senden daha zor durumda olan insanları düşün.çocuğun için toparlanmaya çalış arkadaşım.