Moralim çok bozuldu,kızım kilo kaybetmiş

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve zeynebada tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : zeynebada
  1. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    SLM KIZLAR MORELİM ÇOK BOZUK ZEYNEBİMİ AZ ÖNCE SAGLIK OCAGINA İGNESİNİ YAPTIRMAYA GÖTÜRDÜM TARTTIRIYIM DEDİM EK GIDA FAYDA ETTİMİ DİE ZEYNEB 6400DEN 5950YE GERİLEMİŞ NE YAPCAM BEWN EK GIDADA FAYDA ETMEDİ ÇOK ÜZGÜNÜM BEN İYİ BAKAMIOMM KIZIMAAAmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 22 Ocak 2010
  3. ZuZuu

ZuZuu kelebeğimm koynumda Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    bikere iyi bakamıyorumu bırak bi kenara yasemincim..ne dediler peki..bi doktora gidin dicem ama fenalık geldi doktora gitmekten de biliyorum..başka bi problemmi war acaba

4. 22 Ocak 2010
  5. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    baska bir tahlil falan yapılmadi mı? yani idrar veya kan biseye bakmadilar mı. Birden böyle bir düsüs varsa kilosunda bence mutlaka bir nedeni vardir. Sen anne sütünü kestin mi yoksa anne sütü ve ek gida mi veriyorsun. Bence mutlaka bir doktora götür nedeni arastirsin. üzme kendini canim.:1hug:

6. 22 Ocak 2010
  7. fikirdelisi

fikirdelisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    374
    Ödül Puanları:
    153
    canim her zaman tarttirdigin yer mi?yani tarti farki olabilir mi acaba?uzme canini sen elinden geleni yapiosun.iice bi arastirsinlar.umarim onemli bi nedeni yoktur

8. 22 Ocak 2010
  9. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    tartıda olabilirmi sorun her zaman gittiğin yere bir tarttır önce sonra tahlil vs yaptırsın inşallah vermemiştir cnm mamasına da devam et

10. 22 Ocak 2010
  11. zeynebada

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar yeni geldim tek memetyle büyüyo zeyneb diğer memeyi hep emmedi onunla berabe r ek gıdaya başladım tartı aynı tartı ama giysiyler tartıyodu hep doktoru aradım haftaya bidaha tarttırt gece sabaha kadar emdişr gece sütü farklı büyütür bebegi dedi egerki yine almazsa ilaç vercem başka nedene baglı almıyo olabilir araştruırcaz dedi kan tahlili temizdi evet kızlarrr

12. 22 Ocak 2010
  13. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    önceden elbiseyle şimdi bezle tarttıysan fark olabilir ayrıca çok işediyse ağırlık yaparr :) sağlıcakla canım inşallah güzel haberlerle gelirsin

14. 22 Ocak 2010
  15. zeynebada

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    inş cnm bnm beberk rendesi aldım meyve pürelicem ek gıdaya full devam yogurt mayalıcam devam maması vercem gecelerideee

16. 22 Ocak 2010
  17. gulefsan

gulefsan 2010 hurma güzeli eslem:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim niye moralini bozuyosun, bence tartıda bi sorun vardır, elbisesi, bezinden falanda fark edebilir. Bide bu iki tartı arasında kaç gün var?

18. 23 Ocak 2010
  19. Bulcuk

Bulcuk Minik prensim kollarımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım üzülme hiç mutlaka beli dönemlerde zayıflıcaklar ve kilo alıcaklar süt dışı şeylere yeni alışıyolar bünyeleri anca hazır olucak benimkide şimdii mamayı az yediği için kesin kilo kaybedicek önümüzdeki hafdta başlıyorum bende ek gıdalara bakalım neler olucak