moralim çoook bozukk

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nickminkenari tarafından 3 Kasım 2008 başlatılmıştır.

3 Kasım 2008
    Konu Sahibi : nickminkenari
  1. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaşlar okadar çok bunaldım okadar kötü bir ruh haline sahibim ki suan anlatamam yine hüsran yine adet oldum...senağlama .en çok moralimi bozan da insanların aaa siz neden çocuk yapmıyosunuz yapsanıza demeleri yani herkes herkese cinsel faaliyetlerini söylemek yada anlatmak zorunda degil oluyoda keyfimden yapmıyorum diyesim geliyo bagırarak..:mymeka:bizde eşimle daha düşünmüyoruz demeyi tercih ediyoruz böyle dememize ragmen hala ısrarla yapında yapın diye tutturanlar var o an benim içimden okadar çok aglamak geliyoki anlatamam size.işin kötüsüde bu ruh halimi eşime anlatmaya çalışıyorum ama anlamadıgını düşünüyorum.o da üzülüyo ama bence bir erkek kadın kadar bu konuya üzülmüyor...
    içinde bulundugum durumun tarifi yok gönlümden aklmdan geçenleri biraz olsun size anlatmak istedim..
    şimdi artık adetimin 3. günü dr tahlil istedi eşimnde sperm kalitesine bakılıcak ve sorun ne anlıyacagız...
    allah herkeze hayırlı,saglıklı evlatlar nasip etsin,hiçbirimizi bu duygudan mahrum etmesina.s.

2. 3 Kasım 2008
  3. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcın olsun,üzülmemek elde değil.hepimiz aynı saçmalıklarla uğraşıoruz.bazen de amaaaaannn ne beceriksizsizniz diolar ya boğasım gelio.Bunun Allah'ın lutfu olduğundan bi haberler ve kendi becerileri olarak görüolar....Yani canım herşeyin bi zamanı var,bununda gelecek hayırlısıyla...
    üzül tabi kolay deil,bnde çok üzülüyorum bazen ama,bu üzülmeleri kısa tut bence,yoksa bebiş daha da uzaklaşır...
    ve herşeyden önce bunu bi kader olarak görme,bu yaşadığımız şey bi saglık sorunu ve biz de bi gün iyileşeceğiz...
    ben 8 ay kaybettim yanlış tedavi sonucu,şimdi drum ii sağolsun...tüm tetkikleri tam yaptırın eşinle,sonra da tevekkül biraz.....
    Hadi sıkma canını...bizler sıradan kadınlar değiliz,çoooookkkk güçlüyüz aslında...bunun fakına var ...
    sevgiler...

4. 3 Kasım 2008
  5. nickminkenari

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    dogru diyosun haklısın ama takmıyorum diyorum allah isterse verir bize evlat diyorum hakkıızda ne hayırlısıysa o olsun diyorum ama bebeğini seven bi anne gördüğümde göz yaşlarıma engel olamıyorum...

6. 3 Kasım 2008
  7. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

canım ne olur uzme kendını hersey olcagına varıyor bende senden asagı kalır bı durumum yok bızde 7 aydır ugrasıyoruz ama nafıle allahım ne zman ayık gorurse ozman olcak bende delı oluyorum ne tembel cıktın bı cocuk yapamadın gıbı laflar sızene dıyesım gelıyor bıde sankı ınat gıbı etrafımdaı herkezden hamıleyım haberı duyuyorum kımseyı kısandıgımdan degıl allah herkeze nasıp etsın o guzel duyguyu ama hamıleyım deyınce benım aglayasım gelıyo dusunmeden edemıyorum ya benım hıc olmassa rabbım bana bana bu duyguyu tattırmassa ne yaparım ben kan tahlılı ıdrar tahlılı muayne ultrason baktırdım kabataslak bısı yok esımde spermıyogram yaptırd onun degerlerıde ıyı dendı artık vaktı saatını beklıyoruz tabı olası baska bı problem yoksa yanı ne bıleyım bana o ılaclı fılmden cekılmedı ınsallahta gerek kalmaz bugun 6. gunum adetım gectı ama ıdrar testelerınde negatıf bılıyorum sonu husran yıne adet olcam bı kac gune psıkolojık kendı kendımeı erteloıyorum ama ne yapalım umıtlenmednde olmuykı cok ıstıyoruz esım ve ben rabbım ınsallah bana ve benım gıbı tum ısteyenlere en kısa zmanda verır dua etmeten baska bı caremız yok hayatım herkez kafaya takma dıyo ama kolaymı takmadan oluyomu yanı en azından benım elimde degıl .dedgım gıbı herseyın hayırlısı canım bu arad sen nezmandır ıstıyosun. hıc korundunmu

8. 3 Kasım 2008
  9. zeytin26

zeytin26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    zor bir dönem hep aynı sıkıntıları yaşıyoruz. allah sabır versin hepimize sen evleneli ne kadar oldu benim evliliğim 3 sene bitti allah hayırlısını versin .takmamaya uğraş

10. 3 Kasım 2008
  11. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

canım sen 3 sene hıc korunmadınmı ve baktırdınmı bı problem olmadıgı haldemı 3 senedır olmuyo rabbım hayırlısını versın ınsallah en kısa zmanda verır bebıs:KK46:

12. 3 Kasım 2008
  13. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    senem canım hiç üzülme onu diyip seni üzeler utansın.ne kadardır ugrasıyorsunuz?

14. 3 Kasım 2008
  15. nickminkenari

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bizimde 9. ayımız bu ay. çarşamba günü tahlil ve spermiyogram yaptırıcaz.ilaçlı ultrasondan bahsetmişsiniz ben onu hiç duymadım nasıl bişey oluyo

16. 3 Kasım 2008
  17. zeytin26

zeytin26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canımm ben eşimde varikosel vardı ameliyat spermlerimiz normal oldu ameliyatın üzerinden 1 sene geçti şimdi iyi benim işte yumurtalıklar normal ayrıca ben doktorum gerek yok dediği halde rahim filmi çektirdim bu olyların üzerinden 1 sene geçti bakalım nasip daha başka napacaz bilemiyorum bu durum beni sıkıyor artıkkkkkkkkkkkkkkkk

18. 3 Kasım 2008
  19. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

onu 1 sene gectıkten sonra yapıyolar yanı sana ılaclı ularason cekıyolar tuplerının acık olmadıgına bakmak amacıyla sanırım duyduguma gore bıraz agrılı oluyomus ama artık ne yapalım bebıs gelcekse olsun