Moralim ok bozuldu :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kaldirek tarafından 18 Kasım 2009 başlatılmıştır.

18 Kasım 2009
    Konu Sahibi : kaldirek
  1. kaldirek

kaldirek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar,
    nasıl başlasam bilmiyorum ama başka bir konumda biraz bahsetmiştim. çok ağır bir ameliyat geçirdim ve hala etkileri devam ediyor. toparlanamadım bir türlü. psikolojim de çok bozulmuştu bu sebeple ama birkaç gündür moralimi yüksek tutmak için çabalıyordum. mutlu olmaya çalışıyordum. az önce erkek arkadaşımla konuşurken geldi bana haftanın 3 günü hastasın zaten dedi. sanki bu benim elimde olan bir şeymiş gibi dalga geçti. etrafındaki herkese duyarlı kişi bana gelince bu kadar öküz nasıl oluyor anlamıyorum. çok kalbim kırıldı.
    içimi dökebileceğim kimse yok, evden dışarı çıkamıyorum bile.içimi dökmek istedim sadece. çok kırıldım :KK43:

2. 18 Kasım 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    boşver canım dengesiz davranmış erkek arkadaşın, bozma moralini.neyin var bilmiyorum ama çok geçmiş olsun.

4. 18 Kasım 2009
  5. EU3

EU3 Guest

densizlik yapmış hayatımm ama biran once toparlanmaya bak sen

6. 18 Kasım 2009
  7. kaldirek

kaldirek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağol canım, anlatmakla bitmez bana olanlar. dengesiz davranmış diyorsun da benim ne kadar üzüldüğümü biliyor durumumla dalga geçilmemesi gerektiğini nasıl kavrayamıyor bilmiyorum.

boşvermek istiyorum ama o benim en yakınım sıradan biri değil, sanırım o bu şekilde düşünmüyor ki dalga geçme hakkını gördü kendinde

8. 18 Kasım 2009
  9. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım, erkekler;sürekli
    hastayım başım ağrıyo yatıyorum vs diye dert yanan kadınları itici buluyor..bende genelde hastayım,yatarım fln..bu e.arkadaşımın da hoşuna gitmiyor farkındayım ama hiç bi zaman bana bana bu konuda kırıcı laf söylemedi.bende ona hasta yatıyor olsam bile ,oturuyorum canım falan diyorum..sana senden başkası iyi gelmez bu durumda canım..illaki laf söylenir.. o yüzden sen bi an önce toparlan,iyileş.. biz varız burda kaydirigubbakcemile5

10. 18 Kasım 2009
  11. MeDuSa

MeDuSa Guest

Canım büyük geçmiş olsun
    Hastalığın verdiği psikoloji ile böyle düşünüyorsun
    Kafana takmaya değmez,erkek arkadaşın düşünmeden söyledi sanırım...
    Allah acil şifalar versin...a.s.

12. 18 Kasım 2009
  13. kaldirek

kaldirek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım keşke dediğin gibi hastayım falan diye yakınsan sürekli o zaman bir derece hak veririrm. sıkılmıştır artık duymaktan diye düşünürüm. Ama ben 3 hafta hastanede kaldım, eve drenlerle çıktım hiç lafını etmedim. Aksine o sorar iyi misin, hasta mısın, sesin kötü geliyor bir şey mi oldu der ben de konuşmayalım bunları bir şey olsa söylerim iyiyim diye geçiştiririm.

Birgün de kızmış yine birine daha hastanedeyim 1 hafta olmuş ameliyat olalı ölümden döndüm o ameliyat sırasında gelmiş bana keşke ölseydin de kurtulsaydım senden dedi. Hiç konuşmadım o laftan sonra ısrarla aradı. ertesi gün açtım telefonu küs müyüz, ben öyle bir şey demedim ki diye şirinlik yapıyor.

empati denilen şey sıfır kendisinde

14. 18 Kasım 2009
  15. ameliee

ameliee dileğini tuttu!:) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    canım geçmiş olsun sen moralini bozma iyi olmaya bak,canını sıkarsan bu sefer Allah korusun vücudunda etkilenir daha hasta olursun.Anı şey benimkindede var bi umursamaz kötü kötü laflar elimizde kalıcaklar ama ne zaman bilmiyorum :eek:klava:

16. 18 Kasım 2009
  17. kaldirek

kaldirek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle sağol iyi niyetin için. dediğin şey çok doğru psikolojim gerçekten çok bozuldu ama ben düzelmeye çalışırken etrafımdaki herkes istemeden ya da isteyerek bana hatırlatıyorlar bunları.
    tutunacak bir dal arıyorum da maalesef gelen vuruyor giden vuruyor kaydirigubbakcemile3

18. 18 Kasım 2009
  19. kaldirek

kaldirek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2,5 aydır evden dışarı toplasan 3-4 kere çıkmışımdır. Durduk yere grip kaptım ama o kadar şartladım ki kendimi hasta olmamaya ' benim derdim bana yetiyor bir de grip mi çekeceğim' diye diye ateşim olduğu halde hiç gripmişim gibi hisetmiyorum kendimi :) Allah kimsenin başına vermesin. Kimseye evlat acısı vermesin. Annem babam perişan oldular. gece uyku yok. Ben afedersiniz çıkartıyorum onlar başımda bekliyor. Onlar benim için bu kadar çabalarken elin adamının beni böyle üzmesini hazmedemiyorum işte.

valla öyle bir öfkeliyim ki sen seninkini de bana getir ben ikisini birden parçalarım. senin elin kana bulanmasın :)