moralim sıfır arkadaşlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve BenSevdaguL tarafından 4 Aralık 2007 başlatılmıştır.

4 Aralık 2007
    Konu Sahibi : BenSevdaguL
  1. BenSevdaguL

BenSevdaguL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben tüp bebek tedavisi görmüştüm.24.11.2007 de tranferim gerçekleşmişti.Fakat dün adet oldum ve moralim bozuldu şimdi hiç birşey yapmak istemiyorum.Ben hiç bir zaman anne olamayacakmıyım.Çok kötü durumdayım.Sonucun belli olmasına daha 3 gün vardı fakat şimdi adet oldum.Canım çok yanıyor.Çok ümitlenmiştim dr.um bana yüzde 65 olur diyordu fakat olmadı.Ağlamaktan gözlerim şişti.

2. 4 Aralık 2007
  3. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    sevdagül herşeyin hayırlısı demekten başka bişey gelmiyor elimden... seni çok iyi anlıyorum canım benimde 2. aşılamam negatif olduğunda aynı şeyleri hissetmiştim ama ne yaparsın bizimde nasibimizde annelik için mücadele etmek varmış....

4. 4 Aralık 2007
  5. ACELE

ACELE Guest

tatlım herşeyin hayırlısı ama benim transferim olduğunda doktorum bir kağıt vermişti adette olsanız test yaptırın yazıyordur hem bir gariplik var o kadar ilaç kullanıyorsundur şu an normal bir adet olmaman gerekiyor sonucu bekle ama hayırlısı olsun tatlım:1hug:

6. 4 Aralık 2007
  7. BenSevdaguL

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bilmiyorum arkadaşlr ama çok sıkıntılıyım.Neden diye kendime soruyorum Kendimi yoracak hiçbirşey yapmadım diyorum herşey güzel gidiyordu ve 3 gün önceden neden adet oldum diyom şu an çok kötüyüm.

8. 4 Aralık 2007
  9. cemrenaz06

cemrenaz06 fıstık gibiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim hayırlısı bende bebek için mücadele verenlerdenim ve bende yıkılıyorum her ay regli olduğumda derdi veren allah emin ol dermanınıda vermiştir sıkma canını gönlünü ferah tutmaya çalış ve umudunu yitirme olurmu ...

10. 4 Aralık 2007
  11. nip

nip Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok zor bir durum gerçekten üzülme demek anlamsız hayırlısı olsun...ama arkadaşlara katılıyorum adet olmanız garip bukadar erken bence test gününüz gelince mutlaka kan testi yaptırın

12. 4 Aralık 2007
  13. BenSevdaguL

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok istiyorduk ama olmadı.Kendimi çok yıpratıyorum ama elimde değil arkadaşlar.Bende dediğiniz gibi test günüm geldiğinde yaptıracam.Allahım hayırlısını ver.

14. 4 Aralık 2007
  15. usle

usle Guest

canım sıkılma cok dengen kacmasın sana once sen lazımsın demek vakti saatı gelmedı bide iyi yonden bak bu işten sıkılırsan bırakıpkaca bılırsın terkedılmıyen bı sıkıntı hastalık degılbu rabbım ne zaman nasıp edrse olucak unutma aşı tüp bunlar bahane duymuyomusun hıc kactane tup denıyolar ama sonra kendılıgınden oluyo demı allah daha buyuk dert vermesın sadece dua et allaha

16. 4 Aralık 2007
  17. BenSevdaguL

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Doğru söylüyorsun uslecim ama insanın elinde olmuyor düşünmüyeyim diyorum ama gene aklıma geliyor ağlıyorum.

18. 4 Aralık 2007
  19. selvihan

selvihan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim msj ini okudum cok uzuldum daha bisey belli degil allahtan umt kesilmez