moralm çok bozuk kızlar.gene kimyasal gebelik :(

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve TABTA tarafından 3 Mart 2010 başlatılmıştır.

3 Mart 2010
    Konu Sahibi : TABTA
  1. TABTA

TABTA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    9.gün kanda bhcg baktırmıştım 6 çıkmıştı o zaman anlamıştım zaten ama yinede bi umut demştim.biraz önce idrar testi yaptım ve negatif.gene negatif...gene biokimyasal...neden diye sormadan edemiyorum .

2. 3 Mart 2010
  3. olefin

olefin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmiş olsun benimde transfer günüm 21 şubattı. Bugün 10. gün kan testim 0.1 yani negatif. Bende çok üzgünüm artık neden bile demiyorum Allah yardımcımız olsun

4. 3 Mart 2010
  5. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    buda arbbımın bır sınaması kızlar en aından gebe kalabılıosunuz dıe bırazda olsa sevınmenız lazım.en kısa zamnda hayırlı bebek haberlerınızı almak umuduylan allaha emnt olun

6. 3 Mart 2010
  7. ankara101

ankara101 Guest

merhaba ggeçmiş olsun bende aynı olayı iki kez yaşadım ama şimdiki doktorum laparoskopi yaptı ve endometriosis olduğum ortaya çıktı tedavi oldum şimdi beklemedeyim

8. 3 Mart 2010
  9. ses_82

ses_82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende endemotriozis ameliyatı oldumı 2 yıl sonra tüp bebek ama kimyasal gebelik
    baglantısı varmı sizce endemotriozis ve kimyasal gebeliğin

10. 3 Mart 2010
  11. bungee

bungee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim moralini bozma sakin lütfen.Allahtan hayirlisi senin iyi olman cok önemli.Insallah birdahaki denemede allahim yüzünü güldürür.Biliyosun moralimizin yerinde olmasi gerekiyor.Insallah tez zamanda toparlanirsin.Görüsmek üzere canim

12. 4 Mart 2010
  13. ankara101

ankara101 Guest

benim doktorum endometriozis ve kistler erken düşüğe neden olurlar dedi.çünkü bizim yapılmayan tetkik ve test kalmadı genetik inceleme bile yaptırdık hepsi normal çıktı.ama laparoskopik tedavi sonrası doktorum böyle dedi