Morelim çok bozukk:(((

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve DrGunay tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

4 Mart 2009
    Konu Sahibi : DrGunay
  1. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar morelim çok bozuk.Eşimi işten bir proje için yurtdışına gönderiyorlar.Gitmesi mutlak.Tedavim bu ay ertelendi.Nisan a kaldı.Çok kötüyüm ya ...Hem eşimden ayrı kalıyorum hem de bir ay daha gecikicem tedavi için :KK43::KK43:(((

2. 4 Mart 2009
  3. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım üzülme sakın.vardır mutlaka her işte bir hayır.belkide nisan senin için çok daha hayırlı olacaktır.böyle şeylere çok kafayı yormaktansa nisan için dua etmeye başlamak lazım

4. 4 Mart 2009
  5. sevtapduzyol

sevtapduzyol Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme bence her işte bi hayır var oda Allahtan bence böyle düşün bundada vardır bir hayır de nisandaki tedavin için rabbime dua et bence bol şanslar şimdiden a.s.

6. 4 Mart 2009
  7. rrose

rrose oğluşu 1 yaşında Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim üzülme sakın ya vardır herşeyde bi hayır eşin gelene kadar bizler burdayız paylaşırız her türlü dertlerimizi

8. 4 Mart 2009
  9. ibolya

ibolya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bazen kendimiz için hayırlı olduğunu sandığımız şeyler şer, şer sandığımğız şeyler de hayırlı olabiliyor canım, onun için şu anda bulunduğun duruma şükretmelisin, mutlaka insan üzülür haklısın ama allah hastalık dert tasa vermesin, bunlar halledilebilecek şeyler, ki hiçkimse hayalini kurduğu şeye pat diye kavuşmuyor bunu da bilmeni isterim, şahsen ben 8 senelik evli ve tedavi görmüş biriyim, bebeğimi de henüz kucağıma aldım, yıllarca özlemini çektim, yeri geldi çok ağladım üzüldüm hırpalandım ama şimdi diyorum ki demekki öylesi hayırlıymış, hani derler ya su akar yatağını bulur diye, işte aynen öyle, akışına bırakmak lazım biraz hayatı, senin de hayatında su akacak ve yolunu bulacak, gönlünü ferah tut, bu arada bu ne tedavisi

10. 4 Mart 2009
  11. dilberimk

dilberimk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    herseyde vardırn bı hayır canım sıkma canını

12. 4 Mart 2009
  13. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Allah herşeyin hayırlısını ,sağlıklısını zamanında versin.geç olsun,güç olmasın....

14. 5 Mart 2009
  15. ikizlerinAnnesi

ikizlerinAnnesi Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet arkadaşlara katılıyorum herşeyde vardır bir hayır ama bazı yerlerde spermleri dondurduklarını duymuştum bazı arkadaşların tedavi sırasında eşlerinin yumurta toplamada olamayacağını öğrenince dondurttup sonra kullandıklarını duymuştum ama valla ne kadar doğru bilemiyorum embriyo demiyorum yanlış anlaşılmasın sperler işleme tabi tutulup yumurta toplama için dondurtuluyormuş bi sitede okumuştum

16. 5 Mart 2009
  17. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Vardır bi hayır arkadaşım üzülme demekki vakti zamanı deilmiş öle de ağzını hayra aç hayırlıu olsun

18. 5 Mart 2009
  19. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    allah beterinden saklasın canım ya tedavin olupta olumsuz sonuç alsaydın dahamı iyi olurdu hakkında hayırlısı buymuş demekki herşeyin zamanı vardır rabbimde sana bunu uygun görmüş fazla sorun yapma bebişlerine ve bidahaki aya kendini hazırla tedavinde başarılar inşallah en kısa zamanda meleğine kavuşursun canım