Morfoloji Bozukluğu İçin Pycnogenol Kullanan Var mı?

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve deniz42 tarafından 20 Aralık 2008 başlatılmıştır.

20 Aralık 2008
    Konu Sahibi : deniz42
  1. deniz42

deniz42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar merhaba.Biz 4 yıllık evliyiz.3 senedir çocuk istiyoruz:KK46:.Eşimde morfoloji bozukluğu var.( % 3) 1 senedir ilaç kullanıyor ama bir değişiklik olmadı.Bi sitede PYCNOGENOL adlı bir ürün duydum.kullananlar çok faydasını gördüklerini söylüyorlar.GNC SHOP larda satılıyormuş.sperm sayısını hızını ve morfoloji bozukluğuna çok iyi olduğunu söylüyorlar.kullananlar varsa cevap yazabilir misiniz.okuduğum yazıyı da alta ekliyorum.

"PYCNOGENOL u sitede bende bir çok yerde okudum. Hatta mikroenjeksiyon ile gebelik elde edemeyipte bu ilacı kullandıktan sonra normal yolla gebelik elde edenler bile var. Umarım en kısa zamanda bebeğine kavuşursun.":emir_

2. 21 Aralık 2008
  3. neroneva

neroneva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bu ilacı eşim ve ablamın eşide kullanıyo bizimkilerde morfoloji sorunu var .ablam tüp bebek konusunda eğitim alıyor,onun tavsiyesi ile kullanıyo eşlerımiz

4. 21 Aralık 2008
  5. deniz42

deniz42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    sağolun teşekkür ederim.Biz de deneyeceğiz.Umarım faydalı olur.

6. 31 Aralık 2008
  7. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    ben duymadım bu ilaç işe yarıyomu gerçekten :uhm:

8. 6 Ocak 2009
  9. tuliny

tuliny hér$éy s@n@ d@iR .. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Ben daha bugün sordum doktora morfoloji için ayrı bir ilaç var mı diye yok dedi.. gerçekten işe yarıyorsa kullanan varsa yazsın lütfen..

10. 7 Ocak 2009
  11. deniz42

deniz42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Bu aslında tam olarak bir ilaç değil sanırım.Daha doğal bişey sanki.Arama motorunda bunun adını (PYCNOGENOL) aratınca tüm bilgileri okuyabilirsiniz.Bir de arama motoru beni bi foruma yönlendirdi.Sanırım adını vermem uygun olmaz.Orda da morfoloji bozukluğu için bunu kullananlar anlatıyordu.Çok faydalı olduğunu yazmışlardı.Kimseyi yanlış yönlendirmek istemem.Kesin kullananlardan duymayınca biz de kullanmaya başlamadık.

12. 27 Nisan 2009
  13. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    MUCıZE!!!! SPERMıN MORFOLOJıK BOZUKLUĞUNUN TEDAVıSıNı TÜRKıYE'YE SUNUYORUM:
    Arkadaşlar, bugün 27 temmuz 2004 ve ben ve eşim bir saat önce eşimin enson yaptırdığı spermiyogram sonucunu aldık. Eşimin inanılmaz araştırmacı kişiliği ve bu morfolojik bozuukluğun üzerinde yaptığı araştırmalarda 1999 yılında European Drug Research dergisinde yayınlanan bir makaleye ulaşması hayatımıza sanırım bu test sonuçlarına göre yeni bir yön verecek. Bu makalede 100 denek üzerinde üç ay süreyle günde 200 ml almak kaydıyla Pyconegol alındığında morfolojik bozukluğu %99 oranlarında düzelttiği ve hiçbir yan etkisinin de görülmediği söyleniyordu. Biz bunu son gittimiz yine bir ünlü profla paylaştığımızda bu tip alternatif yöntemlere rağbet etmememizi, mikroenjeksiyonda gecikmememiz gerektiğini söyledi. Burada bir parantez açarak Türkiye'deki akademisyenlerin veya isim yapmış profesör geçinenlerin kredibilitesini ciddi sorgulamak zorundayız. Nihayetinde bugün üç ay önce %4 olan morfoloji bu kür sonrasında %38!!! Biliyorsunuz buradaki rakamın %14 ve üzeri olması gerekmekte. Biz bu ilacı ABD seyahati esnasında oradaki GNC Shopdan aldık ancak şimdi bu PYCNOGENOL'u nereden bulacağız diye soranlara da müjdem bu ilaç geçen aydan itibaren Türkiye'deki GNC vitaminshoplarda da satılmaya başladı. Bu konu şu anda çok yeni olup, Türkiye'de henüz bilindiğini sanmıyorum çünkü eşimin detaylı araştırmaları bize Türkiye'de hiçbir kaynağa ulaştıramamıştı bu yüzden Türkiye'deki en azından morfolojik bozukluk dolayısıyla infertil olan çiftler için tüpbebek yerine hem sağlıklı, hem stressiz hem de hesaplı, ciddi bir ÇÖZÜM olabilir. Herkese hayallerindeki yaşama ulaşmalarını diliyorum Sevgilerimle

ALINTIDIR

14. 27 Nisan 2009
  15. hennas

hennas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar biz kullanıyoruz çam kabuğu ekstresini 2 aydır ...ama gnc'de yok,solgar'da var..henüz test yaptırmadık 3 ay dolunca yaptırıcaz..

16. 29 Nisan 2009
  17. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    el atmadığım bir bu bölüm kalmıştı burayada geldimm hoş geldimmmmma.s.
    inşallah boş dönmemmmmmm:Saruboceq:
    bu morfoloji denen illet ne oluyor biri bana anlatsııııııınnnnnnnnnnnn:enbuyukkk:
    şimdide bu çıktı:dilcikar:
    patlayacam artıkkÇok üzgünüm çoook

18. 1 Mayıs 2009
  19. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canım morfoloji spermlerin şekil bozukluğu bak boyun kuyruk kısımlarında olan bozukluklar bunların dölleme kabiliyeti genelde olmuyor.yani şöyle sperm var bozuk