morfoloji sorununa rağmen aşılamayla hamile kalan varmı?varsa yazın nooluurr!!!!!!!!!

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve gulem tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : gulem
  1. gulem

gulem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    eşinde morfoloji problemi olumasına rağmen aşılamayla hamile kalan varmı?direk tüp bebek mi deneniyo?paylaşırsanız çok sevinirim..

2. 28 Şubat 2010
  3. moonspell

moonspell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    78
    meraba gulem.benim eşşimde de vardı morfoloji sorunu..ama Allah'a şükür 3. aşılamam tuttu..henüz çok yeni..inş.hayırlısıyla biter bu süreç..ama ilk defa bu aşılamada eşime arı poleni,sütü karışımı bal yedirdim..sabah akşam süte karıştırıpta..sayısında bi değişim olmadı..ama hızı çok arttı..inş. seninde olur tez zamanda..dua et sürekli..meryem suresinde şifası.......

4. 1 Mart 2010
  5. gulem

gulem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    cevabın için çok sağol öncelikle...hayırlı olsun,inşallah sorunsuz,huzurlu bi şekilde geçer gebeliğin.sağ salim kucağına alırsın inşallahhhh...ben durumunuzu çok merak ettim..değerlerinizi,yaşadıklarını yazarsan sevinirim.benim eşimde toplam 92 mlyn sperm.ileri hızlı:%9 toplam hareketli:%51 morfoloji:%3 aşılamada şansımızın az olduğunu düşünüyorum ama umutlanmaktanda alamıyorum kendimi.Allah hayırlısını versin tabii...dua ediyorum her zaman..

6. 1 Mart 2010
  7. 35deniz

35deniz Rabbim'e emanet Denizim:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
  8. 4 Mart 2010
  9. gamsem

gamsem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar..bnmde eşimde ilk saatte ileri hızlı %25di..ilk aşılamamı oldum sonuç negatifti..hatta hastayım suan..bnde keçiboynuzu kürünü uyguluyorum ama o arısütü-polenide deneyeyim..herşeyi denemekte fayda varohaoldumsmile