morfolojii:((

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve banu13 tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

4 Mart 2010
    Konu Sahibi : banu13
  1. banu13

banu13 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm kizlar.3 dusuk yasadim ve doktora gittigimde esimden spermiyogram istedi doktor.ileri hareket %6 sperm sayisi 55 milyon yavas hareketli %25 ve morfoloji kruger %4 cikti.nasil kizlar sonucumuz?arastirmalarima gore sinir %4 gibi okudum ama bilemiyorum.yorumlariniza ihtiyacim var.normal yolla bebegimiz olur mu?simdiden cevaplayan herkese cok tesekkurler kizlar,iyiki varsiniz..senağlama

2. 4 Mart 2010
  3. banu13

banu13 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kimse bisey yazmicak mi kizlar moralim cok bozukk..

4. 4 Mart 2010
  5. leylmelek

leylmelek allahım herkeze yaşatsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım sanırım hareket probleminiz var.morfoloji eskiden sınır %14 tü eşimin yaptırdığı son testte sınırı %4 e indirmişler.buna göre morfolojinizde sınırda sayılıyor.kür yada ilaç kullanıyormusunuz canım hareket içina.s.

6. 4 Mart 2010
  7. guldenay

guldenay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar canım. morfoloji %4 olması sorun değil bnm eşimde normal morfoloji % 0 dı ama ben normal yolla hamile kalabildim. ileri hareket sayısı belki biraz dişiktir ama sperm sayısı fln da normal gibi geldi bana

8. 4 Mart 2010
  9. leylmelek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım hamileliğin devam ediyormu.biraz ilginç bir soru oldu belki ama.morfoloji sorununda düşük oluyormuş ya ondan sordum.bizdede morfoloji sorunu var %3 hayatım.

10. 4 Mart 2010
  11. banu13

banu13 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim beniim agzindan bal damlamis.insallah sinirdadir.daha yeni yaptirdik testi.o yuzden ilac kullanmiyoruz daha ama bugun keci boynuzu kuru ne baslicaz insallah.cok sagol canim cevabin icin.

12. 4 Mart 2010
  13. banu13

banu13 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    insallah canim cok sagol cevabin icin.ben de kaliyorum ama dusuyor hep.ben de morfoloji dan oldugunu dusunmeye basladim okudukca ama hos belki benim yumurtalar da kalitesiz olabilir.bu arada hamileligin hayirli olsun allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin ins canim..

14. 4 Mart 2010
  15. leylmelek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım keçiboynuzu yanında bal polen ve arısütüde deneyin oda sayı ve harekette etkiliymiş bunların hepsinin bir arada olduğu karışımlar var biz eczaneden almıştık bilgin olsun.:hulya:a.s.birde proxeed plus diye bir ilaç var onuda baya övüyolar.biz daha başlamadık gerçi o ilaca eşim cumartesi dr gidecek bakalım o ilaç vermesse proxeede başlıycaz.

16. 4 Mart 2010
  17. Ececim

Ececim kızım canım benim Üye

Beğenildi:
    170
    Ödül Puanları:
    313
    canım senin sorun ileri hareket benim esimin morfolojisi %1 ile %2 arası degisiyodu evicap kullandık asılama oldugumuz ay %18 cıktı morfoloji cozulmeyecek sorun degil stres yok

18. 4 Mart 2010
  19. leylmelek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım nekadar güzel bir haber bu.morfoloji için hiç böyle güzel haber duymamıştım.bana çok ama çok umut oldun.hayatım eşinde tek sorun morfolojimiydi birde evicap harici birşey yaptınızmı.bizim tek sorun morfoloji ilk testte %3 tü ikincisinde %2 çıktı.morfoloji zor düzelir diyorlar hep ama sen bana ümit oldun çok saol.bebeğinede kavuşmussun sanırım.allah sizi hiç ayırmasın hayatım:1hug: