motivasyona ihtiyacım var yardım edin!!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ilyada79 tarafından 10 Ocak 2010 başlatılmıştır.

10 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ilyada79
  1. ilyada79

ilyada79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    günaydın kızlar,
    1,5 yıllık evliyim hiç korunmadık geçtiğimiz ay çocuk için dr gittik.
    yapılan tetkiklerde eşimin sperm sayısı 0 çıktı.
    şimdi izmirde smyrna tüp bebek merkezine gitmeyi planlıyoruz.
    adetime 2 gün var ve ben çok gerildim.
    ve durmadan ağlıyorum bu ağlama kriziyla nasıl olacak bilmiyorum.
    bu durumda olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

2. 10 Ocak 2010
  3. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle Allah yardımcınız olsun canım.bir problem olduğunu duyduğumuzda hepimiz aynı şeyleri yaşadık emin ol.bu duygulardan kurtulmanın en iyi ilacı zaman.birde buralarda aynı problemden ötürü pozitif sonuçlanan tedavilerin olduğunu bilmek.tüp bebekte tese yapılarak kanallardan mutlaka canlı hücre buluyorlar merak etme.hatta gecen sene bi arkadaş vardı burda.tese ile tüp yaptılar tutmadı.sonraki ay kendiliğinden hamile kaldı.tese ile bazen kanallar açılabiliyormuş ve sonraki ay gebe kalma şansın olabiliyormuş doğal yoldan.sende en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıkla bebeğine kavuşursun inşaallah.sevglier...

4. 10 Ocak 2010
  5. ilyada79

ilyada79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hituci çok teşekkürler.
    son 20 gündür bu problemi yaşayan arkadaşları takip ediyorum. güzel sonuçlar alan çok arkadaş var ama yinede tedirginliğim geçmiyor. birde bu problemi yaşayan arkadaşlar bana geçirdikler uygulamaları anlatabilirlerse çok mutlu olurum. bu konuyla ilgili hiç birşey bilmediğim için sanırım çok fazla gerginim.

6. 10 Ocak 2010
  7. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ilayda canım geçmiş olsun inşallah herşeyin kolaylığını bulursunuz ve allahın izniyle kavuşursunuz bebeğinize bu sitede senin gibi ya da ona yakın durumlarla çok karşılaştım ve pozitif sonuçlara da rastladım bizim öyle problemimiz yok ama bebeğim yok yine de oluyorda sonrası gelmiyor işte bizde 4 yıllık evliyiz çok üzgün ve stresli olduğuna eminim ama doktora gidip tedavilere başlayınca herşeyin çok daha güzel bir şekilde ilerleyeceğini sende göreceksin

8. 10 Ocak 2010
  9. ilyada79

ilyada79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eylülcüm çok teşekkür ederim. sizin probleminiz neydi

10. 10 Ocak 2010
  11. ARKAMAHALLE

ARKAMAHALLE yine vazgecmedim senden Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim bende ilk problem oldugunu esimde bir yildan sonra ogrenmistim
    bizde 0 degil ama bende buyuk sok yasamistim cok zor oluyor o gunler esimle ayrilma noktasina gelmistik
    kendini suclu hissediyordu ama allaha sukur gecti o gunler simdi tedavi olma pesinde kosturup duruyoruz
    arkadaslarinda dedigi gibi tese ile sperm bulunabiliyor ki insallah sizinde oyle olur
    allah yardimciniz olsun
    ama tek tavsiyem
    tedavilerinizi aksatmayin yani ustune gidin
    allah yardimcimiz olsun

12. 10 Ocak 2010
  13. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim hepimizin basindan ayni seyler gecti bazilarimizin sorunu büyük bazilarinki kücük ama bu tedaviye baslamaya adim atdiysan senin moralinin düzelmesi en önemli ilac yani herzaman icin moralini yüksek tutmalisin,egerki rabbim bize anelik duygusunu yasatacaksa zaten hersey adim adim ilerliycek......
    ALALH yardimcimiz olsun canim..

14. 10 Ocak 2010
  15. ilyada79

ilyada79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim arkadaşlar. benimde ilk öğrendiğimizde o psikoloji ile boşanalım dedi. 2-3 gündür biraz daha toparlamış durumda. Allahtan şimdilik maddi bir problemimiz yok en azından ilk deneyim için ve hemen tedaviyi kabul etmeside büyük bir mucize. gideceğimiz merkeze karar vermiş durumdaytız ama ben yinede acabalarla doluyum. izmirde bu işi en iyi yapan neresi arkadaşlar bilgisi olan var mı?

16. 10 Ocak 2010
  17. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ilaydacım bizde görünürde bir problem yok sanırım en büyük problemim yaşımın 35 olması bir kere 2 yıl önce normal hamile kaldım düşük oldu sonra 2. tüp bebek denememde hamile kaldım kalp atımı olmadı ama 3. ye gitmeden önce genetik testleri yaptıracağız i,nşallah onda da bir şey çıkmaz ikisinde de 9 yumurta toplandı ama döllenen az oluyor tabi şansta az oluyor
    inşallah senin içinde herşey iyi gider ama tedavine başlamadan önce eşine keçiboynuzu kürü uygulamanı tavsiye ederim sperm sayısını artırıyor ben denedi,m ve burda deneyen çok kişi var sonuçlar olumlu oluyor

18. 10 Ocak 2010
  19. ilyada79

ilyada79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bal,tarçın ve çörek otu karışımı yaptım sabahları bir tatlı kaşığı yiyor. bununda faydasının olduğunu okumuştum burda. ama keçi boynuzunuda yapıcam. teşekkürler