Motorola V3i Dolce Gabbana Cep Telefonu

Konusu 'Bilim ve Teknik' forumundadır ve Elif tarafından 24 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2006
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.137
    Ödül Puanları:
    438
    Mükemmel İletişim
    keskin, ayırt edici tasarım. iTunes ile kendinizi ritme bırakın. 1.23 megapiksel kamera ile video çekin. uygulamaları ses komutlarıyla kontrol edin. fark edilin
    Zarif Hatlar
    ince, biçimli ve pürüzsüz. ünlü tasarım. kusursuz zevkinizi yansıtan alüminyum yüzey. hassasiyetle yaratılan cazibe.

Cebinizdeki Müzik Kutusu

müziği taşımanın dahice yolu. hiçbir aramayı kaçırmadan iTunes ile dans edin. değiştirilebilir hafıza kartıyla müziklerinizi yenileyin.

Etkileyici Fotoğraflar
    1.23 megapiksel kamera ile en net fotoğrafları çekin. fotoğraf kalitesindeki resimleri yazıcıya yollayın. video klipler çekin. dünyanın neresine isterseniz yollayın.

2. 18 Temmuz 2008
  3. örgüm

örgüm Guest

göz alıcı ve çarpıcı telefonları bende çok beğeniyorum.nihayetinde konuşup resim yada video çekioruz:)görüntü ise ilk cezbedenlerden.özellikle beni:) bu telefondanda kullandım ve sonra swarovski taşlarla kaplattım.ilginizi çeker diye sizede yaptıdığım yerin site adresini veriim dedim.www.swarovski.bloggum.com çok hoş şeyler var.Sizinde paylaşımlarınızı bekliyorum.sevgiler

4. 18 Temmuz 2008
  5. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    benım telefondan bunun pempesı var bende ne zevklı karıyım ya:icecream:

6. 20 Temmuz 2008
  7. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de telefonumu değiştiricem..Blackberry kullanıyordum ardından n95;tr ye geldiğimde çaldırdım:KK43:
    Şimdi nokia kullanıyorum yine ama değiştircem APPLE IPHONE ıstıyordum;arkadaşlar bu telefonu kullananlardan yorum bekliyorum..Kafam karşık ve telefona önem veririm tüz özelliklerine..Karar veremiyorum:KK43:

8. 20 Temmuz 2008
  9. EU1

EU1 Guest

bende bu telefonu kullaniyorum,muzik cok fazla yuklenebiliyor o acidan guzel ama resim ve video kalitesi okadar yuksek degil bulanik cekiyor ben memnun degilim kamerasindan paylasmak istedim