mraniye Medicana Hastanesi Kadn Doum DR Sibel Akaln

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve tugbamurat tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : tugbamurat
  1. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    a.s.merhaba arkadaşlar ben medicana hastanesine kadın dogum dr gitmek istiyorum orda dr sibel açıkalın metini çok duydum bu doktora giden memnun kalan varmı varsa bana bilgi verirseniz sevinirim teşşekkürler

2. 26 Şubat 2009
  3. sev_rey

sev_rey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de medicanaya gidiyorum reyhan hnmla başlamıştım, sibel hnm gerçekten çok methediyorlar yalnız çok ama çok kalabalık sabah bile rnd olsa akşama kadar bekliyorsun bende ona rndv almıştım çok iyi şeyler duyduğum için ama bir takım terslikler oldu ve ona muayene olamadım beni zehra hnm a yönlendirdiler iki defa gittim baya ilgili alakalı sıcak bir dr genede sibel hnma git bence.....

4. 27 Şubat 2009
  5. tugbamurat

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    a.s.canım saol da çok kalabalıksa sibel hanım nasıl olacak ben 2 tane bebeğimi kaybettim benimle çok ilgili olan bir dr istiyorum aynı şeyleri yaşamak istemiyorum çok kalabalık olursa o ilgi oluyomu gittiğim dr oldu 5 dk da savdı gitiğim dr oldu 20 dk ilgilendi o ilgili dr da çok uzaga hasteneye gitti ona gidemiyorum bende yeni ilgili dr arıyorum zehra hanım nasıl canım dışarı kalabalıkta olsa sana zaman ayırıyormu bide dr zehra hanımın soyadı ne teşşekkürler

6. 28 Şubat 2009
  7. tugbamurat

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hiçmi medicana ya sibel açıkalın giden yook arkadaşlar

8. 1 Mart 2009
  9. pushing

pushing Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende medicanada zehra hanıma gidiyorum memnunum ama sibel hanımı bana tavsiye etmediler benimde bi tanıdığım var 8 sene çoçuğu olmadı çok dr gezmiş bana o söledi :)

10. 2 Mart 2009
  11. sev_rey

sev_rey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    anca okudum cnm soyadı koçer dediğim gibi 2.gidişimdi bu ctesi tekrar gidecem ilgili gibi görünüyor.

12. 2 Mart 2009
  13. SiBeL

SiBeL oğlum ve kızım herşeyim Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba,
    çok araştırarak gittim sibel hn a.bebeğimin kalp atışları ilk onunla gördüm, o gün çok yoğundu, randevum olduğu halde çok bekledim sonunda sıra geldi oldukça ilgiliydi bazı şeyleri biz sormadan söyledi tamam dedim herhalde aradığım doktoru buldum.sonra o gün verdiği tahlilerin sonucu için geçtiğimiz cuma tekrar gittik eşimle, kapıdan girer girmez direk 2 önemli sorunumuz olduğunu biri guatr değerimin yüksek olduğunu ve bunun tehlikeli ve düşüğe yol açabileceğini söyledi.diğeri de kansızlıkla ilgiliydi ama o an hastane başıma yıkıldı zaten.dahiliyeye yönlendirdi gittik vs ama o günden bugüne çok kötü 3 gün geçirdim bugün işe bile gidemedim diyebilirim.bizim durumumuzdaki kişilere herşeyden önce moral lazım.kendisi zaten çok çok yoğun ama sonuçta işini severek yaptığını düşünerek ona gitmiştim malesef beni çok üzen bir yaklaşımda bulundu.ayrıca genel olarak medicana hastanesinden pek hoşlanmadım, insanların yaklaşımı ve bazı fiyatları dışarıya göre çok abartı.ben bir dahaki sefere medipol hastanesine gideceğim.yaşadıklarımı birebir anlattım kimseyi yanlış yönlendirmek istemem sonuçta dediğim gibi bize herşeyden önce moral lazım.

14. 2 Mart 2009
  15. tugbamurat

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım dr gittiginde beni dr hakında bilgilendirirsen sevinirim

16. 5 Mart 2009
  17. sev_rey

sev_rey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm senin için üzüldüm ama çok da üzülme tedavi altında allahın izniyle birşey olmayacak inş....
    dr çok yoğun olduğunu söylemiştim bende ondan bir daha demedim ama öyle birden söylemesi çok kötü olmuş inş medipolden memnun olursun....
    moralini yüksek tut ben hala medicanaya gidiyorum ama doğumda değiştirsem mi diye de çok düşünüyorum kararsız kaldım hep....

18. 6 Mart 2009
  19. SiBeL

SiBeL oğlum ve kızım herşeyim Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim canım, değerlerim sonradan yapılan kan testinde fazla yüksek çıkmadı ama ilaca başladım, inş dediğin gibi birşey olmayacak, herşey Allah'tan zaten.
    aslında ben medipol den de vazgeçtim orası da yine medicana gibi çok yoğun diyorlar.medical park la ilgileniyorum 2 gündür.arkadaşım oraya gidiyor çok memnun.bakıyorum işte daha var zaten zamanım.medicana dan nefret ettim diyebilirim.hayırlısı olsun diyelim hepimiz için inşallah.