mraniye veya yaknlarnda tekrarlayan dkler iin Doktor

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve fransiyum tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : fransiyum
  1. fransiyum

fransiyum <meleğiyle> Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar ümraniye veya çevresinde bildğiniz riskli gebelikler veya tekrarlayan düşükler doktoru var mı şuanda hamileyim ve hafif hafif lekelenmemde var
    doktorumdan memnun değilim tavsiye edebileceğiniz doktorlar varsa acill olarak bekliyorum
    bu 4. gebeliğim diğerlerini kalp durmasından kaybetmiştim bunuda kaybetmek istemiyorum mafoldumben

2. 21 Temmuz 2009
  3. INFOX

INFOX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    temmenim odur ki sağlıcakla bebeğini kucağını alırsın..
    aslında aynı konuyu bende çok merak ediyorum...henüz hamile değiliyim ama düşünüyorum...epilepsi hastasıyım dolayısı ile bu dönemde riskli gebelikler ile ilgili bir uzman arıyorum..yardımcı olabilecek ya da bir bakış açısı kazandıracak arkadaş varsa çok minnettar kalırım...

4. 21 Temmuz 2009
  5. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    kızlar ben umranıye medıcanaya gıdıyorum....................umranıye hospıtalımdada ıyı hekımler var.................umranıye hısar hastanesuıde cok ıyıymış ama pahalıymış...................umranıye arastırma hast doğum bashekımıde sema hast calışıyo profesor gıdebılısrsınız