mrb butun anne adaylari ve ekimde dogum yapacak sansli hamileler

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve ELA GXOXZLUM tarafından 20 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ELA GXOXZLUM
  1. ELA GXOXZLUM

ELA GXOXZLUM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm butun hamile arkadaslar ben 32 haftalik hamileyim ve ekimde bebegimi kucagima alacagim. Bana ogluma guzel bir isim bulmak konusunda yardimci olurmusunuz araniza yurtdisindan katiliyorum ve dogumdan korkuyorummmmmmmmmm :bbo:

2. 20 Ağustos 2010
  3. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Bebeğin hayırlı olsun arkadaşım.. kolay doğumlar diliyorum. Oğlun için ilk aklıma gelen isim
    Elyesa

4. 20 Ağustos 2010
  5. hdilekh

hdilekh ((: Ömer Tuna'm :)) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bende allah nasip ederse ekim annesi olacağım. bende daha oğluşuma isim konusunda kararsızım daha doğrusu ben ömer tuna istiyorum ama eşim arda mert gibi isimlerde ısrarcı. bakalım kimin dediği olacak? :KK70: allah sağlıklı doğum yapmanı bebeğine sağ salim kavuşmanı nasip etsin.

6. 20 Ağustos 2010
  7. bjk_15

bjk_15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    A.S.Öncelikle. Allah nasip ederse ben de Ekim'de anne olacağım.Ve ben de oğlumun ismine karar veremedim bi türlü.Alternatiflerim var ama eşime beğendiremiyorum.Açıkçası benim de şu olsun dediğim isim yok daha.Bu forumda açtığım anket doğrultudsunda hareket edeceğim :)
    Benim de ilk gebeliğim ama doğumdan korkmuyorum.Daha doğrusu doğumu düşünmüyorum.Şimdiden bunun stresinşi yaşayıp hamileliğimizin tadına gölge düşürmeyelim di mi? Rabbim hepimize kolay doğumlar ve hayırlı evlatlar nasip etsin.
    Ben Aral ve Bera isimlerine taktım bu ara ama eşime kabul ettiremiyorum bi türlü.Belki size fikir verir bu isimler.Şimdiden allah bağışlasın.

8. 21 Ağustos 2010
  9. ELA GXOXZLUM

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm arkadasım guzel dıleklerın ıcın tesekkur ederım elyesa ısmını dusunecegım farklı bır ısımmıs .... :)

10. 21 Ağustos 2010
  11. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin canım:))bende 13 haftalığım ve doğumdan senin kadar korkuyorum..benim bebeğin cinsiyeti belli değil ama erkek olursa baran düşünüyorum aklında bulunsun diyorum...kolay doğumlar canım...

12. 21 Ağustos 2010
  13. ELA GXOXZLUM

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm cnm allah senınde bebegıne saglıklı sıhatlı kavusmanı nasıp etsın ömer tuna ısmı cok hos ınsallah esımde begenır bu ısımı bende sana enes furkan merıc ege bu ısımlerı soyleyebılırım ....

14. 21 Ağustos 2010
  15. ELA GXOXZLUM

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    HOSBULDUK CNM SENDE HOSGELDIN UMARIM GUZEL BIR ILK UC AY GECIRIRSIN BULANTISIZ FALAN aklinialirimsmile KENDINE DIKKAT ET ILK HAFTALAR COK ONEMLI FOLIK ASIT ICMEYI IHMAL ETME ISIM TAVSIYEN ICINDE TSKLER TATLIMMMM..a.sa.s