mrb kızlar bi bakarmısınız sizde nasıl ???

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve deryadenizz tarafından 8 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : deryadenizz
  1. deryadenizz

deryadenizz NUMUNE ÜRÜNLERDN İSTİYORM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 15+4 hamileyim eşimle normal düzeyde birlikte oluyoruz bi sorun olmadıgı için ama eşim içime boşalmıyor zararı olur diye benım arkadasımda 19 haftalık hamile birlikte olduklarında eşi boşalıyormuş bişi olurmu bi zararı varmı ki diye sordu ben dr sor dedim utanıyorum dedi sizce dogrumu normalmı sizde nasıl????:CüvCüv:

2. 8 Mayıs 2010
  3. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben dört aylık hamileyim ve bana doktorum yasakladı ilişkiyi hatta sen daha yenisin düşük riski oluyomus.bide abimin eşi ebe son aylara doğru asla içine boşalma olmasın demişti sebebini bilmiyorum ablama söylerken duymuştum

4. 8 Mayıs 2010
  5. deryadenizz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizde boşalmak gibi problem yok eşim anlayışlı dr da yasaklamadı ilişkiyi ama tabiki dikkat ediyoruz ama sorun arkadasımda onun eşi içine boşalıyomuş kız kara kara düşünüyo bişi olurmu diye....

6. 8 Mayıs 2010
  7. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    ben bişi olmaz dıe bılıorum cunku benım yakınımında esı sureklı doguma gıdecegı gune kadar bosalmıs :kedi: bebek temız cıksın dıe bosalmasın derler yoksa bır zararı olmazkı?kezzapmıki sanki altı ustu bır meni

8. 8 Mayıs 2010
  9. deryadenizz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hmm demekki benim eşiminde kendisini o kadar kasmasına gerek yokkmuşş kaydirigubbakcemile3 :roflol:

10. 8 Mayıs 2010
  11. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    sende allhatn arıor gıbısın kasmasın falan dıosun :)))))))))guldurdunn benı canım allha emant melekler korur bebısını

12. 8 Mayıs 2010
  13. aylint

aylint Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım en doğrusu doktorunun ne söylediği... doktoruna danışmalı,utanacak ne var yahu, bebeğe bişe olması daha mı iyi Allah korusun.. riskli gebeliklerde ilişki yasaklanıyo, meni rahim kasılmalarına neden olduğundan düşüğe sebep olabiliyo.. mesela son 3 ayda da yasaklayabiliyor dr.lar, bu rahim kasılmaları o dönemde daha şiddetli olduğundan(rahim büyüdüğünden) erken doğuma sebep olabiliyormuş...
    o yüzden en doğrusunu sizi takip eden doktorunuz söyleyecektir,biz yönlendiremeyiz,bu yanlış olur...

14. 9 Mayıs 2010
  15. WELCQME

WELCQME Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bunu en iyi dr. bilir...Yalnız 2-3 ay önce haberlerde çıkmıştı...Kadın hamile eşinle beraber oluyormuşlar eşi içine boşalıyormuş kadın 2-3 aylık hamileyken tekrar hamile kalmış...Yabancı bir ülkede yaşıyorlardı yani Türk değildi...Şaşırmıştım hatta ama neden kaynaklandığını hatırlamıyorum şimdi...Bu yazdığım alakasız olabilir belki ama aklıma geldi paylaşmak istedim...

16. 9 Mayıs 2010
  17. BettyC

BettyC Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimki birlikte olmaya bile korkuyo değil ki boşalsın :) üstelik daha 8. haftadayım :KK43: :):)

18. 9 Mayıs 2010
  19. damlasuisci

damlasuisci METİN ENES Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    benım nette okudugum erken doguma neden oluyomuş ne kadar dogru bılemem ama ılk aylarda ve son aylarda dıkkat etmek lazım Allah tamamına erdırsın cnm