mrb

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve sudele tarafından 2 Haziran 2009 başlatılmıştır.

2 Haziran 2009
    Konu Sahibi : sudele
  1. sudele

sudele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb. arkadaşlar beb 5 senelik evliyim ama hala bebek sahibi olmadım çeşitli tedavler gördüm ovulasyon takib filan klomen kullandım eşim varikoselden ameliyat oldu doktor en son sorun yok bekleyin dedi ama bekle bekle nereye kadar,aşılama yapmak istiyorum ama koaeli yada istanbulda önerebiliceniz bir hastane varmı bide üçretleri konusunda bilgi verebilirmisiniz.

2. 2 Haziran 2009
  3. gonca_33

gonca_33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım 5 sene uzun bir zaman gerekli klomen tedvisi rahim röntgeni,sperm tahliliniz yapıldıysa doktorun kendisinin demei lazım sıra aşılamada diye.tabi onlar bizim çektiğimizi ne biliyor bekle bekle nereye kadar.benim doktorumda bekle demşti ben değiştirdim.fakülte hastanesine gitmeye başladım.1 ay içinde aşılamakararım çıktı.kısmetse 3 4 gün sonra aşılamam yapılacak

4. 3 Haziran 2009
  5. sudele

sudele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısın cnm bekle lafından iyice bıktım artık senin içinde hayırlısı olur inş.

6. 3 Haziran 2009
  7. sudele

sudele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısın cnm bekle lafından iyice bıktım artık senin içinde hayırlısı olur inş.

8. 3 Haziran 2009
  9. Yaren

Yaren KÖPÜKCAN'ın aşçısı :)) Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    selam sudele 5 yıl çok uzun bi zaman ben 2.5 yıllık evliyim ve yaklaşık 1.5 yıldır uğraşıyorum bebiş için.3 ay klomen kullandım ve eşim varikosel oldu sonuç negatif:1no2: bidahaki ay kısmetse aşılama yaptırcaz kendi doktorum yapıcak sadece aşılama ücreti 100tl ama ilaçlar fln nekadar tutar onu bilemem allhım en yakın zamanda kavuşturur inşallah bebişlerimize opuyorumnanaktan

10. 3 Haziran 2009
  11. sudele

sudele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nerde yaptırcaksın acaba benim eşimde varikosel ameliyatı oldu 1 sene önce klomen de kullandım ama sonuç yok

12. 3 Haziran 2009
  13. Yaren

Yaren KÖPÜKCAN'ın aşçısı :)) Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim eşimde ameliyat olalı 10ay oldu ama sonuç alamadık.benim doktorum üsküdar hospital türkte baran ünal.o yapıcak aşılamamı.ilk zamandan beri o yapıyo bütün takiplerimi ve çok memnunum çok ilgili bi bayan

14. 3 Haziran 2009
  15. sudele

sudele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben kocaelinde yaptırmayı dşünüyorum bakalım iyi bi doktor bulabilrsem inş.