Msn'im başkalarıyla karışıyor

Konusu 'Sorularınız & Sorunlarınız' forumundadır ve chilli_bebeg tarafından 26 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : chilli_bebeg
  1. chilli_bebeg

chilli_bebeg Guest

Bilgisayarıma format atıldı yeni msn yüklemiş eşim
    msni açıyorum maillere bakıcam açıyorum oturum açma hatası diyor rachel john oturumu kapat diyor devamlı başka kişilerin issmi çıkıyor hatta ben onların maillerini bile görebiliyorum ne olmuş olabilir:uhm:

2. 27 Ağustos 2009
  3. *seli*

*seli* Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Enteresan..Virüs desek,yeni de format atmışsınız.Acaba eşiniz virüslü bir program indirmiş olabilir mi?
    Ya da msn'inizde herhangi bir eklenti var mı? Mesela Msn Discovery yüklü mü?
    Bu dediğiniz olaya benzer bişeyi,çoook eskiden msn'ime discovery yüklediğimde yaşamıştım,o aklıma geldi..

4. 28 Ağustos 2009
  5. chilli_bebeg

chilli_bebeg Guest

yok yüklenmedi en iyisi ben yeni sürüm msn ekliyim
    bakalım o zaman ne olacak

6. 18 Eylül 2009
  7. Karamel

Karamel yuvama yeni nefes geliyor Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bilgisayarınızda keylogger olup olmadığını kontrol et bence
    başlat çalıştır cmd yaz tamam de çıkan ekrana net user yaz arada boşluk var kullanıcı adından başka sayıların olduğu bir satır çıkarsa pc de kaydedici gözetleyen var demektir kaldırmak yine bir komutla kaldırabilirsin

8. 21 Eylül 2009
  9. EU2

EU2 Guest

merhaba aynı sorun bende de bnde bunun nedeni çok merak ediyordum karamel arkadaşımızın dediğini yaptım ve şöyle birşey çıktı karşıma

administrator....................................ASPNET................................................burda ben
    Guest..................................................HelpAssistant.........................................SUPPORT_388945a0
    Komut başarıyla tamamlandı

belli ki biriyleriyle ortak kullanıyorum,bu durumda ne yapmam gerekiyor,yukarıda ki arkadaş format attıktan sonra olmuş format atmam yeterli olmayabilir mi acaba,ve baya kişi var galiba nerden çıkmış olabilir bunlar
    (nokta yaptığım yerlerde boşluk var normalde)

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Eylül 2009
  10. 23 Eylül 2009
  11. chilli_bebeg

chilli_bebeg Guest

açelya bende yaptım aynı yazı bendede çıktı ne yapmamız gerekiyor anlamadım