Muayene fobisi

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve mine_26 tarafından 12 Ekim 2008 başlatılmıştır.

12 Ekim 2008
    Konu Sahibi : mine_26
  1. mine_26

mine_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhaba çok uzun zaman sonra kasıklarımda ağrı ve geçmeyen sistit rahatsızlığım yüzünden doğum doktoruna gittim.muayene korkumu doktora söyledim o da sağolsun ultrasonla bakalım dedi.ama ben yinede normal muayene etmesini istiyorum bu korkumu nasıl yenicem bilmiyorum.(evliliğimi ilk yıllarında aşırı ağrı nedeniyle ve adet dönemimin ilk gününde gittiğim doktor ve hiç tecrübem olmadığı için inanılmaz canımı yakıp o korkuyu bende bırakan doktor yüzünden)..senağlamasenağlama
    herneyse canım doktorum çok rahatlattı ve akıntımın olduğunu söyledi.ve idrar yollarında enfeksiyon var dedi iyice baktı ultrasonla böbreklerim, karaciğer ve rahimde kist mist bişey yok dedi çok şükür.ertesi günde idrar testi kan testi yapıldı onlarda temiz çıktı şimdi sabah akşam antibiyotik iğne vuruluyorum.cleocin krem sıkıyorum içeriye.bu kremden kullananız varmı paylaşırsanız sevinirim.ve bu korkumu nasıl atlatıcam kızlar kendime sinir olmaya başladım.:kızgın::kızgın::kızgın:
    allah hepimizi hastalıktan korusun.herşeyin başı gerçekten sağlık.:enbuyukkk:

2. 12 Ekim 2008
    Konu Sahibi : mine_26
  3. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Söylediğin Cleocin kremden bende kullandım.Akıntı içindi.Çok etkili bir krem.Daha önce fitillerde kullanmıştım.Bunun daha pratik ve etkili olduğunu söyleyebilirim.a.s.