mübarek ayda bu ağustosta tüp bebek deneyecek olanlar:)))

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve umutbizimolsun tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : umutbizimolsun
  1. umutbizimolsun

umutbizimolsun tatlı kızım sağlıkla gel Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    burda derleşip konuşalım kıslar hepinizi beklıorum..sorunumuzu yasımızı kısaca bilgilermizi yazalım daha once denemiş olan arkadaslar bize bilgi verirlerse çok sevinirz
    ben başlayayım ben eşim varıkoselden amelıyat oldu 4.5 ay önce 3.aydaki değerler 11 mılyon sperm vardı ve hareket sorunu hala devam edıodu mayısta da bı bakılacak ama ben pek sanmıorum yukseleceğini boyle her ay ya tutarsa diyip kendımızı yıyoruz resmen bebek fıktıyle yatıp bebek fıkrıyla kalkıyoruz biz 9 aydır denıoruz 14aylık evlıyız..bende bi sorun yok şükür 26.5 yasındayım..

2. 1 Nisan 2010
  3. umutbizimolsun

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yalnız arkadaşlar sıcak havaların sperm üzerinde azaltıcı etkisi olacağını okudum bi bilgisi olan varmı tüp bebek başarısını etkilermi??aslında temmuzda düşünuoduk ama tasınma işi var mecburen ramazana kalacak oruç tutamayacağım ama belki rabbim o hayırlı ay yuzu suyu hürmetine yollar bebişimizi aminn

4. 1 Nisan 2010
  5. leydim84

leydim84 BİR VARMIŞ.. BİR YOKMUŞ.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim .. öncelikle aramıza hoşgeldin... ben geçen yıl 2 kez denedim... biri mart ayında biri temmuz ayında anım... mart ayındakinde hamile kaldım ama düştü.. temmuz ayındakinde de tutunamadı canım sonuç negatifti.... bencede yazın yaptırmak çok iyi değil... bence bahar ayları daha müsait canım..ALLAH yar ve yardımcımız olsun ....

6. 1 Nisan 2010
  7. ankara101

ankara101 Guest

bence yaz mevsiminin hiç etkisi yok.ben yazında kışında yaptırdım tuttu fakat hemen düştü.ben şimdi laparoskopi yapıldıktan sonra deniycem.çünkü çalışıyorum.

8. 1 Nisan 2010
  9. umutbizimolsun

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım zaten benim sadece yazın şansım var yaz tatilinden faydalanıcam olurda tutmazsa ki inşallah tutar ozamanda ancak yarıyıl tatilinde.. git gel çok zor olur diğer zamanlarda hayırlısı kıslar rabbim ol dedikten sonra olur dıyıp kendımı rahatlatıorum 5 aydır regl olmayan bı arkadas(yumurtlamıomusda) tup bebek tedavısıne başlayacağı ay normal yolla hamiile kalmıs ne kadar ımkansız gözukuo demii ama rabbımın mucizesi iştee...

10. 2 Nisan 2010
  11. umutbizimolsun

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kimse ramazanda yapmıcak sanırımm bende kararsız kaldım temmuzda tasınma işi tayin işi var mecburen kalacakk ama bi garip de gelıo bı yandan ramazanda olması ne dıosunuz kıslar temmuzu zorlasammı

12. 2 Nisan 2010
  13. krishazel

krishazel Rabbim Sana Emanet Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Bizde ayni senin durumundayiz
    Bizde Agustos ta deneyecegiz .

14. 2 Nisan 2010
  15. umutbizimolsun

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    temmuzda bi tatil yapalım dıoruz canım tup bebeğin tutma sansını artırmanın en ıyı yollarından bırı anne adayının stresten arınık olması ama ramazan olunca garip hissedermıyım acaba dedim ama belkıde tam tersı daha huzurluu daha guzel olur o hayırlı ayın yuzu suyu hurmetıne tutar ınsallah canım ıkımızınkıde sen kac yasındasın canım problem neydi aşılama fılan denedınızmı...

16. 3 Nisan 2010
  17. mavi0

mavi0 rabbihebliminessalihin Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    buradada buldum seniiii:kedi:canım ben geçen yıl ramazanda denedim...sonucu öğrenmemde okul başlamıştı...12 30 da dersim başlıyor ben idrarda negatifi saat 9 da aldım ağlamaya başlamıştım zaten 11 30 kan sonucuda geldi negatifff...o gün okula nasıl hazırlandım nasıl gittim bana sor..gözyaşlarıma bir türlü engel olamadım berbat bi gündü...suçluluk duygusu,tutamadığım oruçlarım ve 10.000 tl kredi borcu yanıma kar kaldı...yani ben ramazanda düşünmüyom hatta haziranda seminerlere gitmeyip haziranda denemeyi planlıyorum kısmet olursa çünkü negatif olursa okul açılana kadar üzüntüm geçer tatile giderim kafamı boşaltırım,pozitif olursa ki inşaaalllaaahhhh olur ilk ayları çalışmadan evimde geçiririm diyorum..bide ramazan günü ben uğraşmak istemiyom eşimle rahat rahat sahur ve iftar yapmak istiyom zaten eşim gergin oluyor oruçluyken...tabi bu benim fikrim sana belki ağustos daha rahat gelecek ve uygun olucak..ayyy neyse canım yaa uzattım hakkında hayırlısı

18. 3 Nisan 2010
  19. umutbizimolsun

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayy cok saol canımm hiçç deneyen biri yok heralde dıodumki buldun beni:)))))işte bende bilemiyorum dediğin gibi şimdi hesapladım ağustosun basında olacak reglım gecıkmeler olmazsa..ağustosun sonundada sonucunu alırım dıorum dediğin gibi negatif olursa sonra okula başlamak var bende bi tatile gidipp iiyice stres atıp oyle deneyeyim dıorum ancak temmuzda ev tasır sonrada bi tatile gideriz sonra denerim diodum şimdi evi tasıyıp yorgun argın denesem tutmama ihtımalı daha fazla bakalımm canım vakit biraz daha yaklaşsında işte keşke eşim haziranda ilişiğini kesebilse hemen seminer dönemi için rapor alırdım bende evi taşır tatile gider temmuza yetiştirirdik belki:))))sanırım en mantıklısı yine agustos benim için eger negatıf olursa allh korusun, eylul donemı semınerınde rapor alır bı tatıle daha gıderız 3-4 gunluk:)))))battı balık yan gider demii elimizdre ne varsa bitmiş olacak:))