Mucize Bu !

Konusu 'Dostlarımızın Köşesi' forumundadır ve shiftcan tarafından 16 Aralık 2008 başlatılmıştır.

16 Aralık 2008
    Konu Sahibi : shiftcan
  1. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    geçen sene mayıs ayları, hıdırellez gecesi 5 tane kağıt ufalttım içine dileklerimi çizmek için. 4 tanesini doldurdum geriye bir kağıdım boş kaldı. dedim atmayım kağıdı kedi çiziveriym. çizdim bi yavrucak. ertesi gün oldu okula gittim bana bir telefon abim arıyo." shiftcan salağı dileklerin oldu mu bari " dedi "yok" dedim "nerdee baksana araba hala sende" gülüştük filan "babanneme gece kedi girmiş evine" dedi." hadi ya iyi" falan dedim. ardından hikayesini anlattı babannem.

gece yatak odasının camını açıyor, ev zemin kat. oturuyo babannem biraz ardından koccaman sarı bir kedi geliyo babannemin oturduğu odaya bi kere miyav diyo babannem camı açıyo nerden girdin sen diye kediyi çıkartıyo. tabi saat geç. babannem giriyo yatağına yatıyo uyuyo sabah olunca yatağını düzeltirken yatakta bir yer bombe kalıyo eliyle yokluyo ki yorganın altında birşey var bir adet topak. yorganı kaldırmasıyla beraber bizim minik ve gözleri kapalı daha 1 günlük mucizimiz merhaba diyo babanneme. annesi getirip yatağa bırakıyo ve bunların hepsi dileğimi çizdiğim gece gerçekleşiyo.

babannem 1 ay boyunca bu kediciğe bebek gibi bakıyo çünkü sinek kadar sonra şehirdışına çıkarken bize bıraktı geçici olarak bırakış o bırakış kedi babannem geri geldiğinde kadına hırladı ve yanına yanaşmadı dolayısıyla artık bizim kedimizzzz.

karısı ay pardon hırkasıyla mutlu bir evliliği var.

kucak bebesi bu.

ay ay ay kıskananlar var beni de koy diyenler var kızlar buda köpüşüm hatrı kalmasın.

2. 16 Aralık 2008
  3. EU1

EU1 Guest

bu sene hıdrellez ne zamandı sen bi haber ver bana tamam mı :)

4. 16 Aralık 2008
  5. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    dilekler çizilir, kağıdı 5 ytl sırnaşık şey

6. 17 Aralık 2008
  7. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    hıdırellezzzz aynisini yapicammmm inş benimde bir kediciğim olur beyim istemio insafa gelir inş :KK43:

8. 17 Aralık 2008
  9. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Ne kadar güzel anlatmışsınız ve ne kadar hoş bir anısı olmuş sizde.

Allah uzun ömür versin onlara çok şekerler maşallahŞeniz

10. 18 Aralık 2008
  11. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Harika yaaa hihoyyyt Uzun ömürler versin Allah mucizenize..

12. 18 Aralık 2008
  13. busejik

busejik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok tatlı kedıcık masallah... Şeniz

:nazar:

14. 18 Aralık 2008
  15. beyazkedxix

beyazkedxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dileğinizin gerçekleşmesine çok sevindim Kediniz ve köpüşünüzle size mutluluklar diliyorum Şeniz :nazar:

16. 19 Aralık 2008
  17. FirstLady

FirstLady ÇiLeK Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    hikayeniz beni çok etkiledi. babaannenize teşekkür edin bence. kediciğinize ve köpekciğinize uzun ömürler dilerim.

18. 21 Aralık 2008
  19. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    çok tatlı mucizen maaşallah:nazar:

bugün eşim işyerinin bulunduğu binanın yan tarafında gazete üzerine bırakılmış 2 tane yavru kedi bulmuş henüz daha çok küçükler gözleri yeni açılmış:ecrin_bebek:

eve paltosunun altında saklayarak getirmiş bir anda mutfağa avuçlarında ufacık bebeklerle girince şok oldum:1shok:eek: an o kadar şaşırdım ki acaba dişi kedimiz mi doğurdu diye düşündüm:roflol:

biri erkek biri dişi minnacık minnetle bakan lacivert gözleri :çok üzgünüm:

evimde iki kedim var beslediğim.şimdi yeni gelen bebeklerimizle dörtledik.

üşümüşler açlar ki miyavlıyorlar anne eksikliği o anı anlatamam size.senağlama

ufaklıkları bizim evdeki büyük kedilerden korumak için kedi sepetimize koyduk.hemen sokuldular birbirlerine.

kaşıkla damla damla ılık süt damlattık ağızlarına ama o kadar yorgun düşmüşler ki uyudular

yarın veteriner amcayı ziyaret edeceğiz aile boyu evdeki büyük oğlumun kontrolü ve miniklerin genel muayenesi ve anne sütü yerine geçebilecek gıda takviyesi için

şimdi birisi kucağımda sıkı sıkı tutunmuş bana diğeri eşimin kucağında çoktan uykuya dalmış

bu kış gününde onları bir gazete üzerine bırakıp giden insan kılıklı aşağılık yaratıkları tabir etmekte zorlanıyorum

henüz yenidoğan minicik yavruları annelerinden ayırırken elleri neredeydi ki vicdanlarına koyamadılar ama vicdanları olmasa gerek