mucizelere inanın

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve karamio tarafından 23 Mart 2007 başlatılmıştır.

23 Mart 2007
    Konu Sahibi : karamio
  1. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar şimdi benim gibi bebek sahibi olmak isteyipte olamayanların biraz moralini düzelteceğine inandığım daha 5 gün önce gerçekleşmiş bi olayı anlatacağım size.arkadaşımın eşinin testislerinde 2 yıl önce bir tümöre rastlanmış ve kanser teşhisi konulmuştu.bu olayın sonucunda adamın bir yumurtası alınmıştı.hala 6 ayda bir devam etmekte olan kematropi ve ışın tedavisi yüzünden doktorlar çocuk sahibi olmalarının imkansız olduğunu söylemişlerdi.veeeee arkadaşım hamile...arkadaşlar burda allahın büyüklüğüne ve kudretine inanmamak içten değil.benim gibi hiç bir sorunu olmayıp çocuk sahibi olmak isteyenlerin allaha dua etmesi ve beklemesi gerekiyor işte.yolun sonunu göremediğimiz umuda doğru yapılan bir yolculuk bizimkisi.moralimizi bozmayalım.allah herkese sabırlar versin.kendimin ve herkesin duacısıyım.

2. 23 Mart 2007
  3. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Palaşimin Için Sağol Canim Yüce Rabbimizin Mucizelerine Inanmak Lazim Tabiki Ablamada 7 Doktor Tüp Bebek Dişinda Mümkün Değil Dediler Ablam Tüp Bebek Için Iyi Doktorlar Araştrirken Birde Baktiki Hamile Ve şuanda 2 Kizi Var 3 Doğum Yapti.!

4. 23 Mart 2007
  5. kardelennnn

kardelennnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sizlerden böyle haberler duymak o kadar iyi geliyo ki rabbim büyük hepimize vericek inşallah paylaşımlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar

6. 23 Mart 2007
  7. yeliz dolgan

yeliz dolgan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    karamio çok sağol eminim çocuk özlemi duyan bütün bayanlara bu söylediklerin çok iyi gelmiştir.

8. 23 Mart 2007
  9. sekinci

sekinci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    evet mucizeler yapmak allahıma mahsus kızlar.ümitlerinizi kaybetmeyin çok rahat ve sakin bekleyin herşeyden önce inanın allhım tüm isteyenlere çift çift versin inşallah

10. 23 Mart 2007
  11. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    herkesin mucizesinin gerçekleşeceği birgün var bence:))))

12. 23 Mart 2007
  13. NXIXLXSXAH

NXIXLXSXAH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Evet Canim şu Bir Gerçek Ki Allah Nasip Etmedikçe Istediğin Yöntemi Dene Istediğin Tedaviyi Ol Nafile...o Yüzden önce Rabbimizden Dileyelim ,isteyelim Ona Siğinalim.benimde Uzaktan Tanidiğim Birisi13 Yillik Evliydi.her Yöntemi Denemiştiler çocuklari Bi Türlü Olmuyordu.en Sonunda Durumu Kabullenmişlerdi.bi Kaç Ay önce Haberi Duyunca şok Oldum.bahsettiğim Canim Hatice Ablam Karin Ağrisi şikayetiyle Doktora Gidiyor.veee Hamile Olduğunu öğrenip şok Geçiriyor.en Küçük Beklentisi Bile Yokmuş çünkü.şu An O Kadar Mutlu Ki Eşi Ve O...ha Birde Bi Olay Anlatayim.hatice Ablanin Hamileliğinden 6-7 Ay önce Annesi Beyin Tümörü Yüzünden Vefat Etmişti.ve Hatice Abla Son Zamanlarinda Yatağa Düşen Annesine çocuk Gibi Bakmiş Ilgilenmiş,altini Temizlemiş Bi Insan...anneside O Esnada Hep şöyle Dua Ediyormuş:''rabbim Sana Da Senin Gibi Temiz Kalpli Bir Kiz Evladi Nasip Etsin Inşallah...''ve Hatice Ablacim Karninda şu An Bir Kiz çocuğu Taşiyor.ve Herkez Bu Olaya Annesinin Kabul Olunmuş Duasi Olarak Bakiyor...paylaşmak Istedim Sizlerle.rabbim Anne Olmak Isteyen Herkesin Sesini Duysun Ve Hamilelik Mucizesini Bizzat Yaşatarak Rabbimizin Büyüklüğüne Ve Yüceliğine Bir Kez Daha şahit Olmayi Nasip Etsin Inşallah..

14. 23 Mart 2007
  15. kardelen&filiz

kardelen&filiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar hepinize sesleniyorum ben rüyameleğinin bahsettiği ablasıyım 7 doktorda aynı rahim filmine bakarak asla çocuğunolmaz dediler tüp bebekten başka şansın yok dendi bende tam ameliyat için gün almıştımki ve hatta gittiğim hastanenin dediği gün ameliyat olsaydım şuan büyük kızım yani mucize bebeğim belkide olmayacaktı bu hastanelerin içinde çok büyük hastanelerde var allahın mucizeleri bitmez herşey allahın takdiri sizlere demek istediğim sakın umudunuzu ve inancınızı yitirmeyin allah isteyen herkesin kucağını doldursun hemde çifter çifter