Mucizeme Az Kald

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ELGXIXZ tarafından 21 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ELGXIXZ
  1. ELGXIXZ

ELGXIXZ Bebeğim gelll aytıkk:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    senağlamakıslarrr bana dua edin ne olurr cumartesi yumosum toplancak ve ben cok korkuyorum burdaki arkadaslarım bilir ben hic bir sorunum yokken kullandıgım ilaclarla yumoslarım cogalmadı bundada bi hayır vardı ben biliyorum hissediyorum allahıma cok sükür 3 yumosum var biliyorum bazı arkadasların buda yok o yüzden cok sanslıyım ve inanıyorum bebeğim bana gelecek ne olur banada dua edin dularımız müsterek :Saruboceq::CüvCüv:

2. 21 Mayıs 2009
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım ...........korkma inş rahat gececek............benımde yarın toplanacak........bendede heyecan var ama inş içim rahat...........inş gor bak rahat olacak yum guzel emrıyoya donuşecek ve bıze gerı verılecek ve bebişimiz karnımızda buyuycek ınşşşşşşşş................bol dua canım

4. 21 Mayıs 2009
  5. ELGXIXZ

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    alkisalkisalkiscanımmmmm allah yardımcın olsunn dualarım seninle insallah yumoslarımız bize bebe olarak geri dönecek insallah ve buradan hamileyim diye yazıcazzz oleyyyyyyyyyy hihoyyythihoyyyt

6. 21 Mayıs 2009
  7. EU3

EU3 Guest

:sm_cool::bbo: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:
    :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
    Aşkumm ELGOMMM canummm benimmm ..K.K Y İLK KAYIt olduğumda ilkk tanıştığımm arkadaşımsınnn.Seniii ihiçç unutmucamm.Biliriyorum sende beni hiç anladın sen onu:jeyyar::asigim:
    Canım benimm hep dualarımdaydınn namazadaaa :)dualarım seninle canım.Allaha emanet oll...Rabbim kolaylıklarr versin sana.Cumartesiii günü hayırlısı ile yumoşların toplanıcakk.Allaha emanet oll canım arkadaşımm .Sonrada gelsinn Transferr zamanııı:dance:Sonradaaa bekleme zamanıııı ..Bebişlereee kavuşmana az kaldıı ELGOMMalkisalkisalkisHamişş oluncaa K.Kda kudurucazzzz halayyyyy hadii bakammmmm hopaaa HEBELE :)Anladın sen onu :roflol:
    :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:
    :KK46: :KK46: :KK46:

8. 21 Mayıs 2009
  9. ELGXIXZ

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    senağlamaya ben cok duygusal oldum bu ilaclardanmı bilmiyorum ama sizi cok seviyorum canım arkadasım ilk senle tanısmıstık ve iyikide öyle olmus rosemim runhasım murgizim sedam hepimiz bebek hasretiyle yanarken birbirimizi bulduk ve acısıyla tatlısıyla bir bucuk seneyi arkamızda bıraktıkk yeri geldi kavga ettikkötükedihüsoyeri geldi güldük yeri geldi agladık ve insallah hepimis bebelerimize kavusucaz sen ben ve runhasım kaldı sıra geliyor balım kimbilir belki bi gün bebelerimizle beraber birbirimize gidip gelicez neden olmasınki dünya cok kücük balım inan o kadar duygu yüklüyümki su an kendimden cok senin bebeğinin haberini almayı cok istiyorum ve bu olucak rabbim büyük ben buna inanıyorumm :Saruboceq:sizleri cok seviyorum iyiki sizi tanımısım ve iyiki k k ya rastlamısım insallah hepimiz birgün meleklerimize kavusucaz belki yarın belki yarındanda yakınsenağlamasenağlama

10. 21 Mayıs 2009
  11. EU3

EU3 Guest

senağlamasenağlamaAğlattın benii delümmm

12. 21 Mayıs 2009
  13. feraye55

feraye55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Cumartesi benim de OPU var...fisfisfis

14. 21 Mayıs 2009
  15. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    maşallah kızlar hadi hayırlı haberlerle gelin inşallah
    benimde transferim cumartesiii
    3-5 gün arayla allahım güzel haberler almak dileğiyleeeeeeeeee

16. 21 Mayıs 2009
  17. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    kızlar .............bu ayın sonu çookk kalabalık olucakkkk............nufus patlaması olcek..........başı sera çekıcek......ınş sıra sıra guzel haberler gelıcek inşşşşşşşşşşşşş..................rabbım kımseyı zorda bırakmasın...................inş

18. 21 Mayıs 2009
  19. ELGXIXZ

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hihoyyytcanım benimmm allah yardımcımız olsun insallahh yaramaz seyler hade gelin artık cokk beklettinisss annenisiiiisenağlama:CüvCüv: