Müdahaleli normal doğum

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve kaqol tarafından 28 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : kaqol
  1. kaqol

kaqol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bugün doktor kontrolüm vardı. nst de hafif kasılmalar çıktı ama ben bişey hissetmiyorum. doktorum eğer doğum salıya kadar yani 40+1 e kadar gerçekleşmezse doktorum salı sabahı gel doğumu başlatıcaz dedi. suni sancı vermeyeceğini ama alttan bir ilaç uygulayıp doğumun başlamasını sağlayacağını söyledi. bu şekilde bir deneyim yaşayan oldumu? ayrıca epidural anestezi de yaptırmak istiyorum biraz korkmaya başladım açıkçası :KK43: inşallah çok uzun ve ağrılı olmaz..

2. 29 Ağustos 2010
  3. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    sunni sancı alarak epiduralli normal doğum yaptım,çok rahat hiç korkma.bebeğine sağlıkla kavuşursun inşallah.

4. 29 Ağustos 2010
  5. kaqol

kaqol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok sağol. inşallah benimki de rahat geçer. böyle beklemek geriyor biraz insanı ama yaşayıp görücez artık :)

6. 31 Ağustos 2010
  7. semami

semami Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    benim de pazartesi kasılmalarım vardı. salı günü sancımla gittim hastaneye. suni sancı verildi sabah 8buçukta. epidural 10.30da yapıldı. 13.10da bebişim kucağımdaydı...

sağlıkla kavuş bebişine...

8. 31 Ağustos 2010
  9. GokceRana23

GokceRana23 rabbime emanet miniklerim Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    198
    umarım saglıkla bebegine kavuşmuşsundur

10. 1 Eylül 2010
  11. kaqol

kaqol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    semami gözün aydın, Allah analı babalı sağlıklı uzun ömürler versin. suni sancı verildikten sonra ağrı çok artıyormu epidural yapılana kadar,nasıl geçti doğumun?
    gökçerana23 teşekkür ederim. ben bu sabah gittim doktora ama hiç açılma olmadığı için doktor doğumu başlatmadı. bu şekilde normal olması çok zor, sezeryan olmak zorunda kalırsın, cumaya kadar bekleyelim dedi. cuma artık açılma olmasa da önce normali denicez olmazsa sezeryan olacak. bakalım hayırlısı neyse o olsun.

12. 1 Eylül 2010
  13. tubis_84

tubis_84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar bende siteye yeni üye oldum.Gerçi olmadan öncede takip ediodum.Bende 38 haftalık hamileyim ve zaman yaklaştıkça korkularımda arttı.Normal doğum düşünüorum.Nasıl olucağını ve neyle karşılacağımı tam bilmediğim için geceleri uykum kaçıo.Doktorum bana epidural i önerdi onu duyunca korkularım hafifledi gibi.Ama en çok yatağa yattığım zaman aklıma gelioo nedense:çok üzgünüm:.Rüyalarıma girmeye başladı boshayallersmile.Tesselliğe ihtiyacım var

14. 1 Eylül 2010
  15. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    hiç korkma,muhteşey bişey yaşıcaksın,tadını çıkar,normal doğum epiduralli olunca rahat,keşke o anı bidaha yaşayabilsem veeeee meleğimi ilk kucağıma aldığım ann.......süper sakın korkma..hayırlı doğumlar.

16. 1 Eylül 2010
  17. tubis_84

tubis_84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    inş... rahat bi doğum olur ii dilerin için çook teşekkür ederim.Önceden 3 tane çocuk düşünüodum hamile kalınca 2 ye düştüm, doğum yaklaştıkça da artık düşünmemeye başladım:1no2:.Tabi doğumun nasıl geçiceğine de bağlı allah bu sıcakta hamile olanlara yardım etsin.Hani diolar ya bi avaz da kurtarsın inş... öle olur.:çok üzgünüm:

18. 2 Eylül 2010
  19. sozuuu

sozuuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar burayı yeni gördüm sitedeydim her zaman ama bende yarın suni sancıyla doğum yapacam sizin gibi bende çok heyecanlıyım kafamdan bir türlü atamıyorum ay yarın neler bizi bekliyo bebeğimle acaba bide an kötüsü doğum yapacağım hastanede epidural yok bende çok kısa süre önce öğrendim epidurali ama doktorumu hastaneyi değiştirmek zor geldi offff ne yapcaz :-((((((((((((((((:-)asigim::kedi: