muğlada kadın doğum uzmanı arıyorum.

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve baynuu tarafından 5 Aralık 2009 başlatılmıştır.

5 Aralık 2009
    Konu Sahibi : baynuu
  1. baynuu

baynuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,
    7 haftalık hamileyim görev gereği datçadayım ve burda doktor yok,rahatsızlıgımda var.Muğlada bildiğiniz uzman bir kadın doğumcu varmı?kimseleri tanımıyorumçyardım ederseniz cok sevinirim...

2. 7 Aralık 2009
  3. goguzhan98

goguzhan98 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm bende yatağanda oturuyorum ve 29 haftalık hamileyim ben yücelen hastanesine selda hanıma gidiyorum memnunum ayrıca.çünkü muğlada ve ilçelerinde en iyinin iyisi özel yücelen hastanesi başka şansın yok ben güvenmiyorum çünkü deneyimlerimden sonra.

4. 7 Aralık 2009
  5. baynuu

baynuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok cok teşekkur ederim.

6. 3 Ocak 2010
  7. karia44

karia44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bodrum'a yeni bir doktor gelmiş,yardımcı doçent, çok iyi diyorlar. Adı feza burak google da araştırdım tüp bebekçiymiş ve bir sürü bilimsel yayını var. Hem bodrumda alman hastanesi ve bodrum hastanesi var.

8. 3 Şubat 2010
  9. meralaskop

meralaskop Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende zeliha çiğdem demireli tavsiye ederim yücelende kesinlikle süperr siirtten gelmiş e orda doğum çok ustalaşmış ben ona gittimm :lepi:

10. 16 Ağustos 2011
  11. denizim48

denizim48 OKYANUS'UM ÇABUK GEL.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bayanlar..ben şu an hamile değilim.önümüzdeki aylarda çocuk düşünüyorum.devlet memuruyum.şimdi jinekolojik muayeneden geçmek istiyorum.iyi bir kadın doğum uzmanı istiyorum.çiğdem hanım var.onun hakkında olumlu yorumlar okudum ama kendisinin özel muayenesi var.devlet karşılamıyor.iki isim arasında kararsız kaldım.birincisi gülçin hanım ikincisi ali kavas(kendisi adıyamandan geldi.).bu iki uzman hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.