(¯`¸·´¯)Muhabbet Kuşum (Egem) Annişko Demeye Başladı(¯`·¸´¯)

Konusu 'Dostlarımızın Köşesi' forumundadır ve EU1 tarafından 7 Haziran 2007 başlatılmıştır.

7 Haziran 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar,a.s.
    8 -9 aylık bir muhabbet kuşum var. Adı Ege.yerimseniben Elime alıp severken Annişko, annişko diyodum bikaç gündür annişko diyo.:hooray: O kadar çok hoşuma gittiki anlatamam. a.sBu arada benim kociş in yanındada dedi.lülülülülülü Kociş ise ben duymadım, söylemedi dedi. Kötü KazenBen ce annişko demesini kıskandı.:mymeka:

2. 8 Haziran 2007
  3. iclo

iclo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam canım kuşunun konuşması hayırlı olsun artık 3 haftada bir yeni bir kelime öğrenir mesala cicikuş,aşkım,cicik,annecik,babacık.Benimde vardı konuşan kuşum 17 kelime öğrenmiş söylüyordu,malesef hastalandı kaybettik.Allah senikine uzun ömürler versin canım.

4. 1 Kasım 2007
  5. EU1

EU1 Guest

Sağol canım sağol,a.s.
    Canım ya gerçekten çok üzüldüm kuşunun ölmesine. Kuşun diyorum ama inanki benim muhabbet kuşum benim için bir çocuktan farksız. Eminim senin içinde öyleydi canım. Benim oğluşum egem ölürse çok üzülürüm düşünmek bile istemiyorum, çok seviyorum onu.Şeniz
    Bu arada baya kelimler öğrendi, cicikuş,aşkım,annişko, babişko,eşekherif,cimbom diye sıralıyo özellikle sabahları.
    Kendine iyi bak canıma.s.

6. 20 Kasım 2007
  7. pxixn@r

pxixn@r Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim de küçükken bir muhabbet kuşum vardı... biz de onu konuşturamadık... çok güzeldi; ama eve kedi gelince kaybettik... onunla mı alakalı bilmiyorum 9 yaşındaydı... ilgisi yoktur dimi..? bazen düşününce kendimi çok kötü hissediyorum... bir sorun yoktu, iyi anlaşıyorlar gibiydi...

8. 20 Kasım 2007
  9. EU1

EU1 Guest

Sağolasın canım,
    Canım kızmassan ve çok bilmişlik gibi olmasın ama benim muhabbet kuşumda erkek genelde erkekleri konuşuyo diyolar.
    Ama haklısın konuşmasada çok sevimliler değilmi?
    Ben Ege mi normal bir çocuk olarak görüyorum çoğu zaman çünkü çok tatlı ve cana yakın.

10. 20 Kasım 2007
  11. EU1

EU1 Guest

Canım ya,
    İnşallah kedi ile ilgili değildir. Aklına getirmemeye çalış kötü şeyleri,kendi uçup gitmiş te olabilir.
    Yeni muhabbet kuşu alsan şöyle yavru,eski kuşunun yerini tutmaz belki ama çok sevimliler ya..

12. 15 Aralık 2007
  13. rey_yan

rey_yan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yerimsenibenbenımde bır aşkınım var 10 yaşını geçtı kuçuk bır yaramz çocuğun yuzunden az daha öluyordu ama eşim ben kızım hep beraber kremler ılaçlar derken kurtardık. aşkım cici kuş dıyor yalnızca bırde öpücük atıyor çokça. yerimseniben aileden bırı gıbı oldu ölürse ne yaparız bılemıyorum kaç sene yaşar bılenınız varmı fisfisfis:sm_confused:

14. 15 Aralık 2007
  15. bluish

bluish Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Meaşallah meaşallah başka neler söylüyo:uhm:
    Benim kız hala konuşmuyo ve konuşmayacak galiba:çok üzgünüm:
    Ama ben onu böyle sevdim zaten, bebekim o benim:KK46::1rolleyes:

16. 16 Aralık 2007
  17. kleopatram

kleopatram Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim de kedim var onu çooook seviyorum. 6 yıl oğluma boşuna direnmişim. evde hayvan olmaz diyen ben onunla yatıyorum bazen.

dilsiz dostalrımızı daha çok seviyorum.

yüklerim bmüsait bir zamanda yakışıklımın fotosunu:))))

18. 25 Aralık 2007
  19. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Benim vardı muhbbet kuşum 13 yaşına kadar yaşadı sonra hasta oldu ve öldüsenağlama:çok üzgünüm: canım benimŞeniz nasıl öperdim onu ben özledim çooookkkksenağlama Bana geldiğinde konuşuyordu zaten ama sonraları çok kemileler öğrendi artık gerçekten muhabbet etmeye başlamıştık neredeyse :çok üzgünüm:
    Sana tavsiyem ''Ş'' ve ''C'' hafli şeyleri öğretmeye çalış hemen öğreniyor ve zamanla kendisi kelime türetiyor sonra senin söylediklerini yani ev içinde en çok geçen konuşmaları kendiliğinden öğreniyor duyunca şaşırıyorsun a.s